Oglądasz profil – Brenna

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Brenna Connolly
Rasa:
Czarodziejka
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
112 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Silna emanacja zachwyca sporą ilością barw, z których najbardziej widoczna jest mieniąca się w słońcu, srebrna. Widnieją na niej przeplatające się pasy kobaltu i miedzi. Tu i ówdzie pozostały jeszcze ślady platynowych plamek. Całość tonie w szafirowym, przyjemnym blasku. Słychać szmer wody połączony z uczuciem wilgoci, czasem można zauważyć lewitujące kropelki. Niespodziewanie pojawia się echo czyiś słów wraz z muzyka płynącą z oddali. Pojawiające się znikąd krzyki agonii i uczucie straty przeraża i przytłacza. Spokojna, głęboka melodia niesie ulgę zmysłom i uspokaja. Natomiast zmysłowy szept ukazujący się pod koniec intryguje. Niesie ze sobą woń kadzideł, można poczuć również zapach starych ksiąg. Powierzchnia jest raczej twarda i charakteryzuje się dużą elastycznością. Podczas swych popisów giętkością prezentuje także ostre brzegi oraz kusi aksamitnością. W smaku zaś lepi się nieznośnie i skleja wargi.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Brenna
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Brenna

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 tygodnie temu
Liczba postów:
31
(0.04% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Valladon
(Posty: 10 / 32.26% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Uliczki Valladon] O jedną książkę za daleko...
(Posty: 10 / 32.26% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:raczej wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki, perfekcyjny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, wyostrzony smak, wyczulony na magię
Umysł:bystry, błyskotliwy, b. silna wola
Prezencja:piękny, szarmancki

Umiejętności

AlchemiaPodstawowy
Otwierane zamkówOpanowany
Czytanie aurBiegły
KreomagowanieOpanowany
EtykietaBiegły
Wiedza o duchachOpanowany
UnikiOpanowany
AktorstwoPodstawowy
ŚpiewMistrz
StrategiaPodstawowy

Cechy Specjalne

Cechy rasoweDar
Jak każda czarodziejka, Brenna potrafi teleportować się, porozumiewać się telepatycznie, zna wiele języków oraz czyta w myślach. Tworzy również wiele magicznych przedmiotów
Mowa smokówFenomen
Szybka regeneracjaZaleta
Boi się ciemnych i ciasnych pomieszczeńWada

Magia: Intuicyjna

WodyAdept
ŚmierciUczeń
EmocjiNowicjusz
UmysłuUczeń
PrzestrzeniAdept

Przedmioty Magiczne

Pierścień niewidzialnościTajemny
Za jego pomocą Brenna staje się niewidzialna na dziesięć minut.

Charakter

Brenna jest osoba cichą a zarazem nieśmiałą. Jednak nigdy nie przejdzie obok osoby w potrzebie. Całe swoje życie spędziła w podziemnych piwnicach, dlatego też nie wie wiele o otaczającym ją świecie. Dorastała pod jarzmem okrutnego ojca, który na siłę próbował zrobić z niej idealną córkę, wpajając jej etykietę i inne nauki wszelakie. Brenna natomiast pragnie się kształcić w dziedzinie magii. Przez dziecięcą traumę, panicznie boi się ciemnych i ciasnych pomieszczeń. Przed rodzicami starała się zachowywać poważnie, lecz w Zamku Czarodziejek otworzyła się lekko na innych ludzi.

Wygląd

Brenna jest drobnej postury, bardzo wysoką kobietą. Lubi fioletowy, często również ubiera się w ubrania o tym kolorze. Jej bladą cerę podkreślają duże, piwne oczy. Bardzo lubi szykowne i falbaniaste suknie, sięgające do ziemi. Porusza się dostojnie, jak na damę wypada. Jej głos jest raczej dźwięczny, ale czarodziejka nie daje innym tego poznać, przyciszając podświadomie ton głosu.

Historia

Mieszkała w zamku z rodzicami. Matka nazywała się Erala, ojciec - Akkis. Jej życie nie było łatwe. Pomimo luksusowych warunków, dorastała w ciągłym stresie. Rodzice wymuszali na niej naukę etykiety. Sama bardzo często, z ciekawości, uczyła się o duchach. Jednakże kiedy jej ojciec się o tym dowiedział, zakazał jej kształcenia się w tymże kierunku. Nie chciał, aby jego córka miała jakikolwiek związek z magią. Przed matką udawała dobrze wychowaną dziewczynę z dworu, którą wszyscy chwalili za dobre zachowanie na przyjęciach. Ona jednak nie była taka. Brenna nie potrafiła się dogadywać z innymi arystokratami, a to wszystko przez jej nieśmiałość. 
Kiedy w wieku 10 lat pokłóciła się z ojcem, odkryła jego prawdziwe oblicze. Akkis zamykał ją w piwnicy, za każdą próbę sprzeciwu. Kazał się jej również tam uczyć. W ciemnościach przyszło jej spędzić jedenaście lat. Od tamtej pory boi się ciasnych i ciemnych pomieszczeń.
Pewnego dnia, w jej dwudzieste pierwsze urodziny, ojciec ogłosił jej zaręczyny, których oczywiście nie chciała. Nawet nie znała swojego przyszłego ukochanego! Z tego wynikała kolejna kłótnia. Tego dnia Brenna odkryła swoje moce magiczne. Tak bardzo się zezłościła, że prawie zabiła swojego ojca.
To była właśnie magia śmierci.
Akkis tak wystraszył się córki, że kazał jej odejść i nigdy nie wracać. Wyrzekł się jej, a ludziom naopowiadał, że zmarła we śnie z niewiadomych przyczyn.
Przez wiele dni błąkała się po Alarani, w poszukiwaniu pomocy. Któregoś dnia, kiedy Brenna była już na skraju wytrzymania, spotkała wędrującą czarodziejkę - Megarę. Ta zabrała ją do zamku czarodziejek, w którym młoda Connolly kształciła się przez większość swojego życia.

Jednakże została wydalona, przez pewien wypadek. Szkoląc się alchemii, poprzez pomieszanie kilku odczynników, cała sala zaczęła się dymić. Dym oddziałał na jej włosy, zmieniając trwale ich barwę na fiolet.

Teraz młoda czarodziejka podróżuje, szukając celu w życiu. Do przetrwania wspomaga się magią.