Oglądasz profil – Benkej

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Benkej
Rasa:
Półelf
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
79 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Słaba emanacja przyodziana jest w barwę głównie barachitową. Posiada cynową podstawę, a także występujące tu i ówdzie żelazne zadrapania i wgłębienia. Nie wydaję żadnych odgłosów, ale niesie przyjemny zapach lasu. Charakteryzuję się wysoką twardością i odpornością na złamania. Gnie się łatwo, nie zważając czy przypadkiem komuś nie zrobi krzywdy swymi ostrymi końcami. Przez to, że jest tak ruchliwa nie zawsze idzie zauważyć przyjemną gładkość. W smaku zaś na przemian się lepi, to znów wywołuję suchość i uczucie pragnienia.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Benkej
Wiek:
20
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna
Lokalizacja:
Mazowieckie

Skontaktuj się z Benkej

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
12
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Równiny Theryjskie
(Posty: 9 / 75.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Niedaleko lasu] Droga smoka
(Posty: 9 / 75.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:raczej silny, raczej wytrwały, wytrzymały
Zwinność:bardzo zręczny, bardzo szybki, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, przytępione czucie, pozbawiony zmysł magiczny
Umysł:pojętny, ineligentny, silna wola
Prezencja:Ładny, godny, przekonywujący

Umiejętności

JeżdziectwoBiegły
PływanieOpanowany
PrzetrwaniePodstawowy
TropienieOpanowany
PolowanieOpanowany
WspinaczkaBiegły
KrawiectwoOpanowany
RolnictwoOpanowany
BotanikaOpanowany
GeografiaBiegły
PismoOpanowany
MedycynaOpanowany
Władanie broniąBiegły
ŁucznictwoMistrz
ŚpiewBiegły
TaniecOpanowany
UnikiOpanowany
TaktykaOpanowany

Cechy Specjalne

Połączenie psychiczne ze zwierzętami.Zaleta
Jest to bardzo dziwna cecha. Czasami, nie wiedzieć czemu Benkej potrafi nawiązać kontakt ze zwierzętami nie znając ich mowy. Nie jest to jednak zwykła więź. Jest w tym coś magicznego. Potrafi on porozumieć się ze zwierzętami myślą. Jednak to nie zawsze działa, tylko w bardzo rzadkich przypadkach dochodzi to jakby połączenia umysłów. Takie połączenie jest między nim a Areto.

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Kołczan bez dnaBaśniowy
Z pozoru zwyczajny kołczan. W praktyce jednak potrafi on zmieścić niezliczoną liczbę strzał. Benkej zwyczajnie znalazł go przy drodze.

Charakter

Benkej mimo swojego wieku, ma charakter młodzika. Lubi różnego rodzaju zabawy, imprezy. Kocha "nic nierobienie", potrafi całymi dniami przesiadywać w karczmach i gospodach, zaczepiając młode panienki. Dopiero gdy skończą mu się pieniądze, podejmuje się pracy. Wyznaje on filozofię "chwytania dnia" Zawsze jest uśmiechnięty i skory do żartów. Nigdy nie przejmuję się tym, co będzie jutro.

Uwielbia się przechwalać, jaki to on jest najlepszy i najpiękniejszy. Bardzo często zdarza mu się zmyślać lub koloryzować jakieś pełne grozy historie z jego udziałem. Jest bardzo żywiołowy i zwiercony, rzadko pomyśli, zanim coś zrobi. Lubi przebywać w towarzystwie, jeśli zabraknie mu ludzi, często szuka kontaktu ze zwierzętami. Czasami zdarza mu się dokuczać innym, ale tylko jeśli widzi, że nie skrzywdzi tym nikogo zbyt mocno. W gruncie rzeczy nie lubi on, gdy inni cierpią. Jeśli widzi, że ktoś potrzebuje pomocy, to tej pomocy mu udziela.
Rzadko używa broni przeciw innym istotom, życie nauczyło go jednak, że czasami po prostu trzeba kogoś walnąć mieczem w łeb.

Wygląd

Benkej jest dość wysokim, dobrze zbudowanym mężczyznom. Ma ok 185 wzrostu (nigdy się dokładnie nie mierzył). Na barkach, przedramionach, karku brzuchu i nogach widać potężne, dobrze wyrzeźbione mięśnie.

Można rzec, że Benkej w ogóle nie podobny jest do elfa. Jego geny zdradzają jedynie lekko szpiczaste uszy oraz zielone oczy, oczy, które przyciągają wzrok innych swym pięknem i blaskiem. Jest w nich coś magicznego.
Benkej nie ma praktycznie wcale zarostu, jedynie pojedyncze włoski czasem ukażą się mu na brodzie. Wygląda młodo , zazwyczaj ludzie dają mu 25-30 lat. Ma ładną gładką skórę na twarzy. Na kark i ramiona opadają mu długie, czarne włosy.

Benkej zazwyczaj nosi się na czarno lub zielono, najczęściej jest to koszula, spodnie, pas, przy którym trzyma długi prosty nóż, oraz (zawsze zielony) płaszcz. Bardzo rzadko chodzi w butach. Dlatego też potrafi doskonale się skradać i chodzić prawie bezszelestnie.
Gdy mówi od razu można dostrzec człowieka mądrego, ale niezbyt poważnego. Zawsze rozmawia luźno, wypowiada zdania jakby od niechcenia. Dużo gestykuluje.

Historia

Benkej przyszedł na świat na pograniczach Szepczącego Lasu. Jego matką była zwykła wieśniaczka. Kobieta mieszkająca w wiosce nieopodal lasu. O ojcu wiadomo jedynie tyle, że był elfem.
Wychowywał się z matką, na wsi. Jego matka mało się nim zajmowała, była to kobieta nieodpowiedzialna, często zostawiała go samego w domu, w tym czasie oddając się mężczyznom za pieniądze. Benkej, gdy trochę podrósł, całe dnie spędzał na zabawach z kolegami. Szlajali się po lasach i polach, zachowywali się jak zwykli chuligani. Benekej był wyjątkowo zręczny i szybki, także był wręcz idealnym złodziejem. Bardzo często zakradał się na pola sąsiadów, czasami zdarzało mu się nawet okraść czyjś dom.
Gdy miał 11 lat, jego matka zmarła. Nie zmartwił się tym specjalnie, już od dawna nie miał z nią kontaktu.
Wtedy opiekę nad nim przejął wujek. Był to człowiek rozsądny, uczciwy i pracowity. Udało mu się jako tako wychować młodego chłopaka. Nauczył go wszystkiego, co wiedział o uprawie rolnej, techniki polowania i strzelania z łuku. Stał się jego ojcem. Niestety, wkrótce wujek zmarł. Benkej miał wtedy 16 lat. Nie pozostało mu nic innego jak ruszyć w świat. Niestety samotne życie nie okazało się sielanką. Większość nauk wuja, chociaż częściowo zapamiętał i dzięki temu jakoś żyje w tym świecie.
Przez wiele lat błąkał się po świecie, zatrudniając się do pracy na polu, czasem do jakiś rozładunków, czy też polowań. Nauczył się w tym czasie wielu rzeczy.
Gdy miał jakieś 40 lat, zakochał się. Wtedy na jakiś czas się ustatkował. Jego uczucie zostało odwzajemnione i stworzyli oni piękną parę. Zamieszkali w mieście na równiach Adnurii. On pracował jako pomoc medyczna, ona zaś głównie zajmowała się domem.
Krótko jednak trwało to szczęśliwe życie. Rozstali się, bo żadne z nich nie było w stanie tak żyć. Kochał ją, ona jego również, lecz nie potrafili stworzyć związku.
Potem jego życie znowu wróciło na stare tory. Znów błąkał się po świecie, szukając sobie miejsca i tak w sumie jest do dziś.