Oglądasz profil – Sajres

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Sajres Kil
Rasa:
Człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
31 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Barachitowa powłoka charakteryzuję się tym, iż posiada na sobie roślinne wzory, o srebrzystej barwię, gdzieniegdzie widać kobaltowe kwiaty zaciekawiające swym kolorem. Wszystko ślicznie się prezentuję na tle szmaragdowej poświaty. Wokół rozbrzmiewają dość głośne trzaski płomieni połączone z widowiskowym deszczem iskier. Poczuć można również narastające, przyjemne ciepło. Niesie ze sobą zapach suszonych ziół. W dotyku zdaje się raczej twarda, wygina się w najróżniejsze strony z dużą łatwością. Ostre wykończenia są mocno widoczne na tej gładkiej powierzchni. Pozostawia po sobie lepkość w ustach, lecz czasem można także poczuć nikłe uczucie suchości na języku.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Sajres
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Sajres

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 lat temu
Ostatnio aktywny:
4 lat temu
Liczba postów:
19
(0.02% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Jaskinia Farico i Amertin
(Posty: 13 / 68.42% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Dom lisołaczych sióstr] Kiedy nadejdzie zima?
(Posty: 13 / 68.42% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:wytrzymały
Zwinność:zręczny, perfekcyjny
Percepcja:niedowidzący, czuły język, wyostrzone czucie, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny, silna wola
Prezencja:Ładny, charyzmatyczny

Umiejętności

Sporządzanie truciznBiegły
AlchemiaBiegły
ZielarstwoBiegły
AnatomiaOpanowany
BotanikaBiegły
MedycynaBiegły
Pismo runiczneOpanowany
Władanie sztyletamiPodstawowy
Zastawianie pułapekPodstawowy
PrzetrwanieBiegły

Cechy Specjalne

Mowa roślinDar
Umiejętność porozumiewania się z roślinami, jest przydatna dla tak młodego druida, ale często po prostu dostarcza rozrywki.
Wyostrzona pamięćZaleta
Żaden szczegół mu nie umknie, a wiele książek potrafi recytować na pamięć.

Magia: Inkantacje

OgniaAdept

Przedmioty Magiczne

Kamień alchemiiBaśniowy
Dzięki niemu wywary chemiczne oraz ziołowe, podwajają swą siłę działania. Jest to dar od mistrza na zakończenie nauki.
Ostrze światłaBaśniowy
W tym sztylecie zaklęty został duch osoby, która całe życie poswięciła walce z siłami zła. Gdy tylko przeciwnikiem jest jakiś piekielny klinga sama rwie się do walki. Jest w rodzine Sajresa od wielu pokoleń.

Charakter

Sajres pokazuje się ludziom pod maską obojętności, a zbyt ciekawskich darzy miną typu zmykaj jeśli ci życie miłe, ale tak na prawdę jest zupełnie inny. Kiedy już ktoś lepiej go pozna odkrywa, że w tym młodzieńcu drzemią niezgłębione pokłady radości i fascynacji dla świata. Ze swoich umiejętności korzysta najczęściej do pomagania innym, a nie szkodzenia im. Ma on wielu przyjaciół wśród starszych druidów.

Najczęściej można spotkać tę niespokojną duszę w jego chacie leżącej na uboczu wioski, lub w karczmach do, których lubi wstępować na kufel piwa, a głowę to ma on mocną. Jednakże znacznie bardziej od alkoholu, rozmiłował się w paleniu fajki. Niedawno całkowicie przypadkowo odkrył, że po dodaniu odpowiednich barwników, da się puszczać kolorowy dym. Na razie umie otrzymywać tylko zieleń i czerwień, stało się to kiedy nie uprzątnął dobrze stołu, a wysypało mu się na niego trochę ziela.
Jeśli chodzi o kobiety, Sajres po nieudanej miłości, kiedy miał jeszcze kilkanaście lat, ze względu na to wydarzenie teraz trzyma się raczej z daleka od wszelkich miłostek.

Wygląd

Zwykł nosić powłuczyste szaty oraz ciemno-zieloną pelerynę z kapturem spinanym pod szyją szmaragdową spinką, niezależnie od pogody, mimo to jeszcze nigdy się na nich nie potknął.Ten ubiór ukrywa smukłe ciało o delikatnej klatce piersiowej, za to nogi ma umięśnione, ukształtowane długimi wędrówkami po górach jak z dębu, w połączeniu z wysokim wzrostem (1,90 metra) daje niesamowity efekt. Ręce często skrywane w skórzanych rękawicach, dla ochrony przed groźnymi substancjami, są pobróżdżone przez trud jego pracy. Jego ciemna skóra idealnie współgra z ostrymi rysami twarzy i hipnotyzującymi, głęboko osadzonymi zielonymi oczami, które przycągają do niego kobiety. Dzieje się tak również ze względu na aurę tajemniczości i niedostępności, jaką roztacza w okół, według jednej z sentencji jego mentora. - Odpowiednie pozory to połowa drogi ku zwycięstwu. - Druid nigdy nie rozstaje się ze swoją laską ze splątanych korzeni, na której często rozpala magiczny ogień, aby oświetlić sobie drogę. Jest przepasany skórą z lisa albinosa, ma w niej wiele skrytek z poupychanymi ziołami oraz nieodłączną drewnianą fajką, za tym nietypowym pasem nosi srebrny sierp, do ścinania roślin, oraz wąski i długi sztylet. Poza tym pod szatami ma zawsze kilka sakiewek.

Historia

Na świat Sajres przyszedł w Chatkach Druodów, jego dzieciństwo przebiegało spokojnie wśród innych dzieci na śmiechach i zabawach. Mimo to naukę fachu zaczął bardzo wcześnie, ponieważ oboje z jego rodziców byli druidami, to pozwoliło mu na szybki rozwój swoich umiejętności. Tylko jedna rzecz załamała jego spokój, podczas jednego ze swoich spacerów spodkał młodą górską elfkę, zakochał się w niej natychmiast. Niestety szybko okazało się, że jego uczucie jest nieodwzajemnione, był załamany, ale w końcu mu przeszło, miał wtedy 14 lat, a rok później wstąpił na nauki do Leonista, przyjaciela jego ojca. 

- Zapamiętaj! - powiedział dobitnie mentor, - moje dwie podstawowe zasady, których będziesz przestrzegał. - Sajres zarejestrował, że nie było to pytanie lecz stwierdzenie. - Przede wszystkim dobry druid to taki, który potrafi bronić swoich tajemnic, ale to nie jest wszystko, jeśli kiedykolwiek wejdziesz w konszachty z siłami ciemności, od razu się ciebie wyprę.

Chłopak pamiętał znakomicie tę przemowę z resztą jedną z wielu, jakimi raczył go mistrz. Przez 15 lat studiów, nauczył się wszystkiego co konieczne do jego przyszłego zawodu i więcej. Poznał podstawy posługiwania się sztyletami, oraz świetnie opanował magię ognia i wkródce posługiwał się nią lepiej od swego nauczyciela. Często znikali na długie tygodnie w poszukiwaniu różnych ziół, wędrując po górach, starzec nauczył go w ten sposób dbać o siebie w głuszy. W dniu swoich 27 urodzin otrzymał węża, który długością był zbliżony do ludzkiego przedramienia, ich relacje długo pozostawały oziębłe, do czasu aż Serpentus uratował go przed upadkiem, kiedy młodzieniec osunął się po zboczu, a gad owinął mu się wokół nóg i wciągnął go na górę, później zaczęli się coraz bardziej zaprzyjaźniać.Tak toczyło się życie Sajresa aż do czsu gdy przed rokiem zmarli jego rodzice, o dziwo nie zmartwiło go to zbytnio bo nie utrzymywał z nimi kontaktu, do tego otrzymał ich chatę razem ze skromnym ogródkiem.
Teraz pragnie się wyrwać w świat, ponieważ chce posmakować nieco życia w wielkich miastach.