Oglądasz profil – Eloise

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Eloise Evelyn Azath
Rasa:
Nemorianin
Płeć:
Kobieta
Wiek:
199 lat
Wygląda na:
25 lat
Profesje:
Skrytobójca
Majątek:
Dostatni
Sława:
Rozpoznawalny

Aura

Aura posiada barwę żelazną, a także cynową. Obie mieszają się ze sobą, ukazując nieznaczne platynowe plamki, których już niemal nie widać. Wciąż zanikają, możliwe, że niebawem już przestaną się pojawiać. Emanację otacza jasna szmaragdowa poświata. Podchodząc do niej, słyszy się echo czyichś słów, które pochłania tajemnicza cisza. Wywołuje wrażenie spadania w otchłań bez dna. Niesie ze sobą woń, której nie da się w żaden sposób określić czy też rozpoznać. Przejeżdżając palcem po jej powierzchni, można się przekonać o tym, iż jest niezwykle elastyczna. Charekteryzuje sie nierównomierną twardością. Zachwyca aksamitnością w taki sposób, że aż pragnie się poczuć jej więcej i więcej. Jednak trzeba uważać na ostre krańce. W smaku zaś łagodna, lecz uparcie lepi się do języka.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Eloise
Wiek:
20
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Eloise

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 miesiące temu
Liczba postów:
11
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Las Driad
(Posty: 8 / 72.73% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Pełnia chaosu
(Posty: 8 / 72.73% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej wytrwały
Zwinność:zręczny, bardzo szybki, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, dobry słuch, pozbawiony smaku, wyczulony na magię
Umysł:bystry, błyskotliwy, silna wola
Prezencja:piękny, arytokratyczny, charyzmatyczny

Umiejętności

PrzetrwanieBiegły
SkrytobójstwoBiegły
Władanie BroniąBiegły
Włada dwoma krótkimi sztyletami. Czasami używa także miecza.
JeździectwoOpanowany
Odnajdywanie portaliOpanowany
TropienieOpanowany
WpinaczkaOpanowany
Czytanie AurOpanowany
TaktykaOpanowany
ZielarstwoPodstawowy

Cechy Specjalne

ZmiennokształtnośćFenomen
Dzięki tej niezwykłej mocy potrafi zmienić swój wygląd: kolor włosów, oczu, rysy twarzy itp. Używanie jej jest jednak bardzo wyczerpujące. Zmieniony wygląd może utrzymywać bez przerwy przez maksymalnie 6 godzin. Kiedy zabraknie energii wraca do swojej naturalnej postaci. Regeneruje się po około trzech godzinach solidnej medytacji lub 1-2 dni samoistnie.
TeleportacjaDar
Eloise może przenieść się w dowolne miejsce, o którym pomyśli pod warunkiem, że już kiedyś je odwiedziła. Musi dokładnie odtworzyć w myśli cel swojej podróży oraz posiadać odpowiednią ilość energii magicznej.
Oko nocyDar
Doskonale widzi nawet w najgłębszej ciemności.

Magia: Intuicyjna

PrzestrzeniAdept
Magia teleportacji oraz telekinezy.
PustkiUczeń
Magia niszczenia przedmiotów, dezintegracji, tworzenia iluzji i innych niematerialnych rzeczy.

Przedmioty Magiczne

Kamień DuszTajemny
Klejnot, z którym nie rozstaje się od dzieciństwa. Dostała go od swojej matki w przeddzień setnych urodzin jako najstarsza i pierworodna córka. Kamień niewiele mniejszy od pięści swoim wyglądem przypomina nieco obsydian jednak z lekkim odcieniem granatowego. Ma on moc pochłaniania i przechowywania energii pokonanych przeciwników. Im więcej ma w sobie mocy, tym mocniejszą poświatą emanuje. Zgromadzone dusze można wykorzystać m.in. do: nasycenia się (demon) (1-2 dusz), uleczenia ran (kilka-kilkanaście dusz), podniesienia poziomu swojej energii magicznej (kilkadziesiąt - nawet do stu w zależności od wyczerpania).
Czarne SztyletyZaklęty
Niezwykła broń odnaleziona podczas jednej z pierwszych podróży w opuszczonej warowni gdzieś w głębi równiny Murat. Dwa krótkie noże o czarnych klingach zdobionych runami w kolorze krwi. Broń ma moc absorbowania sił przeciwnika podczas zadawanych ciosów i przekazywania ich właścicielowi (w ilości zależnej od umiejętności magicznych władającego - w przypadku Eloise nie jest zbyt duża, ale przynajmniej jakkolwiek pomaga w walce).

Charakter

Eloise jest nieco zamknięta w sobie. Nie szuka na siłę towarzystwa, woli podróżować sama. Nigdy nie lubiła arystokratycznego towarzystwa. Nie pasowała do niego. Wierzyła w sprawiedliwość i przeznaczenie, które szlachetnie urodzonym było zupełnie obce. Tam liczył się tylko pieniądz i władza. Dziewczyna stara się powstrzymywać pozostałe z przeszłości przyzwyczajenia. Usiłuje być neutralna, unika władzy jak ognia. Doskonale zdaje sobie sprawę, że w tej krainie wcale nie jest inaczej. Rządni władzy zrobią wszystko, aby osiągnąć swoje cele, więc lepiej trzymać się z daleka i ewentualnie obserwować. W kontaktach z innymi zimna, trzymająca na dystans. Nie łatwo zdobyć je zaufanie a tym bardziej sympatię, ale jeśli już komuś się to uda dziewczyna otworzy się przed nim i obdarzy wspaniałą przyjaźnią.  Ma bardzo silny charakter. Jest pewna siebie i odważna. Potrafi mądrze podejmować decyzje. Zawsze dotrzymuje danego słowa.
Zabijanie ludzi... istot dla pieniędzy traktuje jak pracę, rzemiosło, które wykonuje z nie mniejszą sumiennością i metodą, co mistrz płatnerstwa czy malarz. Jako demon pochodzący z innego świata ma sporo dystansu do tego, co dzieje się w Alaranii, patrzy na wszystko z daleka i przez to skrytobójstw może dokonywać prawie zupełnie beznamiętnie.

Wygląd

Wysoka kobieta o długich, kruczoczarnych włosach sięgających prawie do pasa oraz bladej cerze. Rysy twarzy są łagodne i przyjazne. Po jej postawie, sposobie poruszania i wysławiana  od razu można wywnioskować, iż pochodzi z arystokratycznej rodziny. Zawsze wyprostowana podąża do celu wyćwiczonym do perfekcji rytmicznym, pełnym gracji krokiem z podniesioną głową. Jej kultura mowy jest na bardzo wysokim poziomie. Każde jej słowo jest uprzednio dobrze przemyślane - nigdy nie mówi niczego bez powodu czy bez sensu. Od dziecka była uczona grać i udawać. Ponoć to klucz do osiągnięcia celu. Mieszkając w rodzinnej posiadłości każdego dnia ubierała inną czarną suknię, miała ich chyba ze czterdzieści. Jej ulubioną kreacją była długa aż do ziemi prosta szata o głęboko wykrojonym dekolcie i rozciętych do łokci rękawach. Po opuszczeniu rodzinnego domu większość czasu spędzała w podróży. Jej ubiór zmienił się nieco od tamtej pory. Teraz najczęściej ma na sobie czarną koszulę wraz ze skórzaną kamizelką sznurowaną z przodu czerwonym rzemieniem również w kruczym kolorze, ciemne spodnie oraz buty z wysokimi cholewami.

Historia

Pochodzi z dość znaczącego w krainie Otchłani arystokratycznego rodu Azath. Najstarsza z trojga dzieci Victorii i Claudiusa. Wychowała się w mroku Otchłani - spędziła tam sto lat swojego życia. W dzieciństwie bardzo odpowiadało jej życie w luksusie, ale z czasem kiedy przekonała się o fałszywości i egoizmie ludzi, którzy ją otaczali zapragnęła odejść. Jej rodzina była bardzo mocno zaangażowana w politykę. Matka od najmłodszych lat przygotowywała ją do życia w takim właśnie środowisku. Dziewczyna w środku jednak starała się za wszelką cenę pozostać sobą. Rodzice cały swój majątek i wszelkie rodzinne interesy planowali przekazać właśnie Eloise, aby kontynuowała ich dzieło. 

Kończąc sto lat miała wejść w dorosłe życie i dołączyć do rodziców w świecie polityki. Wcześniej jednak uciekła. Chciała za wszelką cenę być inna niż jej fałszywi bliscy. Opuściła świat Otchłani i udała się do Alaranii w poszukiwaniu samej siebie. Jej pierwszym celem stało się poznanie nowego świata i innych ras. Nie była z natury dobrą osobą, ceniła sobie własną wolność i wygodę. Podczas podróży odkryła w sobie niezwykłe zdolności skrytobójcze. Stało się to przypadkiem. Napadnięto ją, konieczna była samoobrona. Lekcje podstaw walki nie poszły w las. Potrafiła o siebie zadbać właśnie w ten sposób. Przez pewien czas zarabiała na życie jako najemniczka. Przyłączyła się do pewnej bandy i przez kilka miesięcy żyła poza prawem. W końcu dopadła ich sprawiedliwość. Kiedy urządzono na nich zasadzkę w okolicach Arturonu większość członków bandy zginęła w walce, pozostali zostali wyłapani i prawdopodobnie skazani na śmierć. Eloise jako jedyna wyszła cała z opresji dzięki swoim zdolnościom i szczęściu. Od tamtej pory działała na własną rękę. Starała się nie wychylać i "świadczyć usługi" po cichu.