Oglądasz profil – Woodren

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Woodren Goldswern
Rasa:
Człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
20 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Aura zachwyca oczy swą złotą barwą o metalicznych zacięciach, charakteryzujących się niezwykłą ostrością; świeci szmaragdowym blaskiem. Wydziela słaby zapach żelaza. Jest bardzo twarda niczym kamień, natomiast z drugiej strony swoją elastycznością przypomina gumę. Powierzchnia jest w miarę gładka. Suchość w ustach oraz ostrość pozostają na długo w pamięci.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Woodren
Wiek:
22
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna
Lokalizacja:
Świdnica

Skontaktuj się z Woodren

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
5 lat temu
Ostatnio aktywny:
4 lat temu
Liczba postów:
39
(0.05% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Równiny Theryjskie
(Posty: 22 / 56.41% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Wioska przy rzece]
(Posty: 22 / 56.41% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

"Nie ma czegoś takiego jak medium. Są tylko ludzie, którzy potrafią się otaczać wystarczającą ilością debili." - Miecio Mietczyński

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały, odporny
Zwinność:zręczny, szybki, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, kiepski węch, przytępiony smak, nieznaczny zmysł magiczny
Umysł:pojętny, silna wola
Prezencja:Ładny, przekonywujący

Umiejętności

Władanie broniąBiegły
UnikiOpanowany
JeździectwoPodstawowy
PrzetrwanieBiegły
MatematykaOpanowany
Przeczytał kilka książek.
PolowanieOpanowany
StrategiaOpanowany
TaktykaBiegły
HandelPodstawowy
FizykaPodstawowy
Przeczytał kilka książek, w wolnych chwilach lubi eksperymentowć.
WspinaczkaOpanowany
PływaniePodstawowy
Potrafi pływać, ale idzie mu bardzo kiepsko.
CzytanieOpanowany
PisanieOpanowany

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Woodren jest otwarty, nie ma problemu z rozmową z nieznajomymi. Zawsze stara się być sympatyczny i miły(ma nadzieję, że rozmówcy odwdzięczą się tym samym). Jak większość młodych mężczyzn ma talent do wpadania w kłopoty i czasami nie panuje nad emocjami. Bardzo często najpierw robi, a później myśli. Ma słabość do młodych, pięknych kobiet i pieniędzy.


Zabił kilka osób, nie przyszło mu to z łatwością, ale wiedział, że byli to złoczyńcy, którzy i tak w razie złapania zostaliby skazani na egzekucje. Uważa, że "oko za oko" jest najlepszą formą wymierzania sprawiedliwości. Jest w stanie okraść innych, ale pod warunkiem, że nie są biedni. Wierny przyjaciołom, szybko zaczyna ufać innym. Uważa, że należy pomagać słabszym.

Chłopak nie lubi ciszy i gdy rozmawia z kimś małomównym stara się zapełnić ciszę natłokiem wielu, często mało znaczących stwierdzeń. Lubi być w centrum uwagi, czasami daje się ponieść brawurze(szczególnie gdy chce się przed kimś popisać). Woodren jest skromny(twierdzi, że przechwalanie się, daje przeciwny efekt do zamierzonego). Ma duży dystans do siebie i otaczającego go świata, a także spore poczucie humoru.

Wygląd

Woodren jest przystojny, ale nic poza tym. Ma podłużną twarz, zarost z policzków i wąsy goli na gładko, zaś pod ustami wyrasta mu kozia bródka. Z czubka głowy opadają mu czarne, sięgające połowy pleców włosy. Często wiąże je w kuca. Człowiek ma brązowe oczy i wąski nos. Mierzy sześć stóp wzrostu i jest szeroki w barkach, a trening i zajęcia sprawiły, że ma rozbudowane mięśnie. Ma liczne pamiątki po pracy w półświatku, są to blizny na plecach, nogach i brzuchu. 


Jego typowy strój to: twarde, wiązane obuwie, luźne czarne spodnie i koszula na którą zarzuca skórzaną kurtkę z ćwiekami. W trakcie podróży i walki zakłada wzmocnione rękawice bez palców. Na górze spodni ma szeroki pas z klamrą w kształcie litery "G". Po jego lewej stronie znajdują się dwie pochwy, pierwsza jest na miecz, a druga na nóż myśliwski z ostrzem o długości jednej piędzi. Po prawicy pasa ma przytroczone dwie manierki. W jednej jest woda, a w kolejnej wino. W cholewie buta znajduje się wszyty schowek, w którym Woodren trzyma sztylet.

Młody mężczyzna ma pewny krok i często się uśmiecha. Mówi spokojnym i wyraźnym barytonem. Zna tylko język potoczny.

Historia

Jego rodzice zmarli, gdy miał niecałe trzy lata. Jedyne co po nich odziedziczył to nazwisko. Wychowywał się w sierocińcu razem z młodszą siostrą. Często wpakowywał się w bójki, nieraz z silniejszymi od siebie, więc wielokrotnie ratował się ucieczką. Wtedy nauczył się wspinać. Najpierw atakował małe drzewa, lecz niedługo potem kilkupiętrowe domy nie stanowiły dla niego problemu. Bawili się też w rycerzy, prowadząc walki na drewniane kije, tak rozpoczęła się jego kariera szermierza.

Gdy miał siedemnaście lat, chciał razem z dwa lata młodszą siostrą okraść pokój głównej opiekunki sierocińca. Starszej kobiecie udało się złapać podopiecznych na gorącym uczynku. Młodzi Goldswernowie bali się kary, więc uciekli najbliższej nocy. Zaplanowali, że pójdą do portu i zaciągną się na statek płynący do Rubidii. Gdy przechodzili przez wąską ulicę, zostali napadnięci przez grupę rzezimieszków. Uratował ich tajemniczy mężczyzna, który zaproponował im schronie i pracę. Dwójka młodych ludzi zgodziła się bez wahania.

Człowiek, który ich uratował, był bogatym kupcem. Należały do niego dwie kuźnie i kram rybaka. Miał też swoje czarne sprawy i właśnie tym zajmowali się Woodren i jego siostra. Ich pracodawca zaczął szkolić chłopaka, nauczył go szermierki, sztuki przetrwania i czytania, a także zainteresował go książkami(szczególnie traktującymi o fizyce i matematyce). Pracą młodego mężczyzny było wymuszanie haraczu i ochrona inwestora, gdy ten załatwiał swoje ciemne interesy. Niedawny mieszkaniec sierocińca wiedział, że robi złe rzeczy, ale nie czuł wyrzutów sumienia(ze względu na wdzięczność wobec kupca) i całkowicie skupiał się na powierzonych mu zadaniach. Jego siostra zajmowała się bardziej subtelną robotą. Została nauczona gry na instrumentach, śpiewu i pięknego wypowiadania się, ale jednocześnie szkolono ją w skradaniu się i otwieraniu zamków. Nieraz łączyli siły i Woodren ubezpieczał ją w trakcie skoku.

Sytuacja zmieniła się po trzech latach. Gospodarz młodego rodzeństwa wpadł w olbrzymie długi i zmarł z choroby wywołanej stresem. Przeciwnicy bogatego mieszkańca Leonii tylko czekali na ten moment i z gracją hien zaczęli przejmować dobytek niedawno zmarłego. Młodzi Goldswernowie nie zostali wpisani w testament, więc wyrzucono ich na bruk. Nie mając żadnego innego pomysłu, opuścili miasto. Chłopak wziął swoje uzbrojenie, dziewczyna instrumenty, wytrychy i sztylety, a następni ukradli konie spod przydrożnej gospody i pojechali przed siebie w poszukiwaniu łatwego zarobku.