Oglądasz profil – Dorian
- Brak Avatara -

Ogólne

Godność:
Dorian Albescu
Rasa:
Człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
18 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Trudno jest dostrzec żelazny cień pod kopułą nieskazitelnej barwy bursztynu. Roztacza wokół siebie zapach ludzkiego potu, w którym ukryta jest woń świeżej krwi. Giętkość tej aury wywołuje ostre brzegi. Jest zniewalająco gładka i zachęca do dotknięcia swoją miękkością. Wszystkie te wrażenia dotykowe przyćmiły swoją namiętnością tępe zakola. Pod pozornie gorzkim smakiem kryje się zniewalająca słodycz…

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Dorian
Ranga:
Szukający drogi
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Dorian

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
37
(0.04% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Dolina Umarłych
(Posty: 14 / 37.84% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Dolina Umarłych] Wędrówka dnia i nocy
(Posty: 9 / 24.32% wszystkich postów użytkownika)

Atrybuty

Krzepa:niezbyt silny, raczej wytrwały, wrażliwy
Zwinność:bardzo zręczny, bardzo szybki, dokładny
Percepcja:przeciętna
Umysł:bystry, ineligentny, Łatwy do złamania
Prezencja:piękny, godny, poddańczy

Umiejętności

SkrytobójstwoOpanowany
Skradanie sięPodstawowy
SzulerstwoBiegły
HandelOpanowany
AnatomiaPodstawowy
Władanie bronią białą (katana)Biegły
AktorstwoOpanowany

Cechy Specjalne

Niezwykły urokZaleta
Chłopak posiada tak silny urok osobisty, że zdecydowana większość mężczyzn oraz kobiet nie jest mu się w stanie oprzeć, dzięki czemu z łatwością przychodzi mu manipulowanie innymi.

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Na pierwszy rzut oka niewinny i wrażliwy, zdyscyplinowany i poważny, młody wojownik. Choć na tym jego charakterystyka się nie kończy. Jego osobowość jest skomplikowana o wiele bardziej, niż osobowość przeciętnego człowieka. Wydaje się, że chłopak ma problemy z odróżnieniem dobra od zła. Wielokrotnie za ból, który zadawali mu inni, odpłacał śmiercią. Jest o wiele bardziej okrutny niż przeciętni mordercy, którzy zwykle zabijają dla pieniędzy. Nie interesują go materialne dobra.
Choć nie jest mistrzem szermierki ze względu na swój młody wiek, do końca jego ofiary nie mają pojęcia, że zostaną zabite, dlatego wyjątkowo łatwo mu to przychodzi.
Dorian jest znakomitym manipulantem, zwłaszcza, że jego osobą bardzo często interesują się obie płcie. Jest doskonałym aktorem i kłamcą. Dzięki swym słodkim słówkom potrafi wyjść cało niemal z każdej sytuacji.

Wygląd

Dorian jest wysokim chłopakiem o smukłym, symetrycznym ciele. Jego skóra jest bardzo jasna, w słońcu niemal biała. Zlewa się przy tym z jasnymi, srebrzystymi pasmami włosów, sięgającymi bioder, które odziedziczył po swej matce pochodzącej z dalekich stron. Zwykle wiąże je wysoko w koński ogon, albo czesze je w kok, by nie przeszkadzały mu one podczas walki.

Jego twarz jest dość dziecinna o miękkich rysach: prostym, niewielkim nosie, małym podbródku i rozkosznie pełnych policzkach.
Chłopak jest posiadaczem skośnych, szarych oczu w ciemnej oprawie i nieco ciemniejszych od koloru włosów, wąskich brwi.

Ubiera się zazwyczaj prosto, bez zbędnych ozdobników, a kolorem dominującym w jego garderobie jest biel, choć od czasu do czasu można go ujrzeć także w czerni.
Pomimo swojego delikatnego wyglądu nie można go pomylić z dziewczyną, bo porusza się w sposób zdecydowany, dumny i męski, przez co również wzbudza u ludzi większe zaufanie.

Historia

Na przymknięte powieki martwego człowieka, delikatnie i bezszelestnie prószył tej nocy śnieg. Biała warstewka na jego szyi i wokół jego postaci zabarwiała się żywą czerwienią. Pochylony nad ciałem chłopak, osiemnastoletni Dorian Albescu z szacunkiem i bez zbędnego pośpiechu wycierał lnianą chustką ostrze swego miecza.
Gdzieś daleko w mieście przy oknie czekała kobieta, paląc kolejną tej nocy świecę. Jeszcze nie wiedziała, iż została wdową, a jej mąż, wydawałoby się, że wierny i kochający, zginął z ręki kogoś, kogo uważał za uosobienie wszelakich cnót, piękna i niewinności. Po wspólnie spędzonej nocy poderżnął mu gardło.

* * *

Dorian przyszedł na świat jako piąty syn kupca, Abrahama Albescu, jednocześnie będąc najmłodszym z rodzeństwa. Jego rodzina od pokoleń służyła w straży króla w Nandan-Ther, dopiero jego ojciec obrał zupełnie inną drogę za namową swej żony. Bracia Doriana poszli w ślady swego ojca, podczas gdy on zapragnął kroczyć ścieżką wydeptaną przez swych przodków.
Niedługo po tym jak wstąpił w szeregi królewskiej straży zaczęli ginąć ludzie, lecz nikt nie kojarzył tych przestępstw z Dorianem. Uważano go za zbyt pięknego i niewinnego, by mógł być ich sprawcą...