Oglądasz profil – Ulma

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana- Brak Avatara -

Ogólne

Godność:
"Ulma"
Rasa:
Czarodziej
Płeć:
Kobieta
Wiek:
400 lat
Wygląda na:
16 lat
Profesje:
Służący
Majątek:
Ubogi
Sława:
Rozpoznawalny

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Ulma
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Grupy:

Skontaktuj się z Ulma

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
1 miesiąc temu
Ostatnio aktywny:
1 tydzień temu
Liczba postów:
1
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Księga Boskich Praw
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Prośby o sprawdzenie KP
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:niezbyt silny, raczej wytrwały, wytrzymały
Zwinność:przeciętna
Percepcja:wyostrzony węch, wyostrzony smak, wyostrzone czucie, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:pojętny, ineligentny, b. silna wola
Prezencja:olśniewający, poddańczy

Umiejętności

Odporność na bólBiegły
TorturowanieZaawansowany
Amani?Opanowany
TresuraOpanowany
AktorstwoOpanowany
AnatomiaOpanowany
Czytanie i pisanieOpanowany
MatematykaOpanowany
Broń - biczOpanowany

Cechy Specjalne

Piętno AniołówKlątwa
Piętno Aniołów jest klątwą o niespotykanej mocy, zaprojektowaną, by nie tylko pokonać Wielkiego Złego Lorda, ale także zapewnić, że nigdy nie powróci do swojego świata, ani nie odzyska swojego dawnego "ja". Dotyka to również jego dzieci, w tym Ulmy. Klątwa rozbudowana, więcej o niej w historii.

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Obroża niewolnikaPrzeklęty
Ładna rzecz na szyję. Pozwala zlokalizować niewolnika, zadać mu/ jem ból, przekazać informację, a w razie czego zabić. Wszystko na dystans.

Charakter

Obecna sytuacja Ulmy nie pozwala na introwizję. Lub inaczej. W obecnej sytuacji introwizja wywołuje fizyczny ból. Lepiej dla niej, nie myśleć o tym, w jakiej sytuacji się znajduje. Fakt dla niej jest taki, że jest lalką oprawcy i chciałaby to zakończyć. Można powiedzieć, że jej osobowość czy tam dusza, jest za-kwandrans śmierć. Ewidentnie po niej widać, że była poddawana niewolniczemu warunkowaniu, praniu mózgu różnymi metodami.

Przez innych Ulma jest postrzegana, jako ładna lalka, którą zaopiekował się ktoś bogaty.

Te kilka osób znających ją z miejskiej biblioteki lub teatru, mają ją za ciekawską, inteligentną, ale i i naiwną osobowość, którą jednak w dużym stopniu pożarła obojętność na krzywdę cudzą i własną. Żywsza jest na scenie wcielając się w postać, niż będąc sobą samą. Ma ogromne dziury w pamięci i we wspomnieniach. Mało o sobie mówi, bo mało o sobie wie. Mimo to, to właśnie ludzie z teatru i książki, są dziurą w pudle, przez które jej wewnętrzne ja może oddychać, chronić się przed pełnym zaduszeniem.

Wygląd

Ulma ma wyprostowaną postawę, pewną siebie, co jest sprzeczne z jej obecnym statusem społecznym. 
Jest wysoka jak na kobietę, równa wzrostem przeciętych mężczyzn. Wraz z wyprostowaną posturą, ciężką fryzurą i butami, sprawia wrażenie jeszcze wyższej. Ma smukłą, proporcjonalną sylwetkę z delikatnie zaznaczoną talią, co dale jej elegancji i wyrafinowany wygląd. Jej figura jest subtelnie zarysowana, bez nadmiernej ekspozycji. Ma wąskie, ale wyraźnie zarysowane ramiona, co dodaje jej sylwetce lekkości i gracji. Jej biodra są proporcjonalne do reszty ciała. Ma długie, zgrabne nogi, które są często widoczne dzięki krojowi jej sukni. Noszone przez nią wysokie buty dodatkowo wydłużają jej nogi. Jej dłonie są smukłe i delikatne, z długimi, zadbanymi paznokciami, które są zazwyczaj pomalowane na czarno.

Nie mając wyboru, do tego co nosi, to najczęściej ma skąpą tunikę z lekkiego, białego materiału, która opada swobodnie, odsłaniając jej smukłą sylwetkę i podkreślając jej zgrabne nogi. Tunika jest spięta w talii cienkim, skórzanym pasem, co dodatkowo akcentuje jej kobiece kształty.
Na szyi nosi pozłacaną obrożę, która jest zapisana magicznymi runami, które mają zapewnić stałość jej statusu „służącej”. Obroża jest też ozdobiona inskrypcją wskazującą jej właściciela. Na jej nadgarstkach i kostkach często pojawiają się bransoletki.

Historia

Obecne cele:
Planuje ucieczkę, studiując magię na własną rękę.
===
Stan obecny

Ulma jest rozpoznawalna w mieście ๓เครՇ๏ jako służąca do zadań wszelakich s҉e҉x҉u҉a҉l҉n҉a҉ ҉n҉i҉e҉w҉o҉l҉n҉i҉c҉a҉ bogatego mężczyzny i sadysty imieniem Kazzumir Hauvk. Z racji tego, co z nią wyrabiał publicznie, jej reputacja i bezpieczeństwo w samotnym poruszaniu się po mieście, jest ekstremalnie zła, gorsza od prostytutek w najgorszych dzielnicach. Dla tych, co rozumieją niewolnicze znamię, mogą nie tylko się domyślać, że dla Kazzumira Havuka jest jak lalka do zabawy z pulsem, ale że Ulma nie ma wyboru.

Ulma pojawia się na mieście, tylko kiedy Kazzumir chce ją w jakiś sposób upokorzyć lub ukarać. Najbardziej bezpieczna jest w posiadłości swojego oprawcy.
Jedyne miejsce, jakie z własnej woli odwiedza to biblioteka i teatr.


Plotek na temat pochodzenia dziewczyny jest wiele, a wersja Kazzumira Havuka mówi o tym, że kupił ją gdzieś przy okazji na kontynencie, i w sumie jest dla niej miłosierny. Dziewczyna wedle niego, nigdy nie była wolna.

==============================================

===
Prehistoria
Historia Ulmy wydarzyła się tak dawno temu, że można nazwać to w poprzednim życiu lub nawet w innym świecie.

Ulma została zlepiona z esencji dusz i wciśnięta w ciało. Następnie trening, by wraz z dwunastką innych towarzyszy losu, stać się dziećmi T҉e҉g҉o҉-҉o҉-҉j҉a҉k҉i҉m҉-҉s҉i҉e҉-҉n҉i҉e҉-҉m҉o҉w҉i҉ w celu podbicia całego świata.
Odpowiednie przygotowania zorganizowały w҉ ҉t҉y҉m҉ ҉ś҉n҉i҉e҉ ҉s҉m҉o҉k҉a҉ sto lat wojny, a następnie sto lat niewoli, gdy plan T҉e҉g҉o҉-҉o҉-҉j҉a҉k҉i҉m҉-҉s҉i҉e҉-҉n҉i҉e҉-҉m҉o҉w҉i҉ urósł do rozmiarów imperium władającym połową świata. Na nieszczęście Ulmy i jej rodzeństwa, które w tym momencie stali się władcami konkretnych regionów imperium, pojawiła się grupa bohaterów, która wraz z niebiańskimi istotami pościnała im głowy. Ostatecznie pokonując samego T҉e҉g҉o҉-҉o҉-҉j҉a҉k҉i҉m҉-҉s҉i҉e҉-҉n҉i҉e҉-҉m҉o҉w҉i҉ . Za mało, by powalić imperium natychmiast, ale na tyle istotne, by nastały zmiany a dobro zwyciężyło.

W obawie przed T҉e҉g҉o҉-҉o҉-҉j҉a҉k҉i҉m҉-҉s҉i҉e҉-҉n҉i҉e҉-҉m҉o҉w҉i҉ rzucono „anielską pieczęć” na ciała tyranów i wysłano ich na inny Smoczy Sen, by zło nigdy więcej nie powróciło. Tylko, wszystkich rzucili w ten Sen Smoka, w którym ty oddychasz. Alarania, to imię więzienia T҉e҉g҉o҉-҉o҉-҉j҉a҉k҉i҉m҉-҉s҉i҉e҉-҉n҉i҉e҉-҉m҉o҉w҉i҉ oraz jego dzieci. W tym Ulmy.

===
Errata – Co się dzieje w Alaranii.

Kazzumir Hauvk jest aniołem, który dostał zadanie, by pilnować Ulmę.
Każde z dzieci T҉e҉g҉o҉-҉o҉-҉j҉a҉k҉i҉m҉-҉s҉i҉e҉-҉n҉i҉e҉-҉m҉o҉w҉i҉ ma swojego anioła, który jest pilnuje tego, by się ze sobą nigdy nie spotkały.
Z perspektywy Ulmy Kazzumir Hauvk jest oprawcą, ale jedyną osobą, do której może się zwrócić. I tak było od zawsze. Zawsze, znaczy, że teraz trwało od początku. Jakby nigdy nie była dzieckiem, tylko od początku trwała w tej relacji.
Pytania o to kim była nie mają znaczenia. Liczy się tylko teraz, a nie dość, że oprawca trzyma ją krótko, to wraz z reputacją zdecydowanie unika relacji z innymi.


============================================
Tło Klątwy / Piętno Aniołów
W innym Smoka Śnie, kiedy światy były młode, a siły dobra i zła nieustannie walczyły o dominację, Wielki Zły Lord wzbudził przerażenie w sercach wszystkich istot. Jego ambicja nie znała granic, a jego okrucieństwo nie miało sobie równych. Pod jego rządami, świat był na skraju upadku. Aniołowie, strażnicy równowagi i sprawiedliwości, zrozumieli, że zwykłe środki nie wystarczą, aby powstrzymać tak potężne zło. Zebrali się więc, aby rzucić na niego najpotężniejszą z klątw, jaką znały: Piętno Aniołów.

Piętno Aniołów jest klątwą o niespotykanej mocy, zaprojektowaną, by nie tylko pokonać Wielkiego Złego Lorda, ale także zapewnić, że nigdy nie powróci do swojego świata, ani nie odzyska swojego dawnego "ja". Klątwa ma kilka kluczowych elementów:
- Wysłanie do Innego Świata: Wielki Zły Lord i jego dzieci są wyrwani ze swojego świata i przeniesieni do innej rzeczywistości, która jest diametralnie różna od tej, którą znają.
- Wieczne Wcielenia: W nowym świecie Wielki Zły Lord jest skazany na cykl wiecznych wcieleń. Z każdym nowym życiem rodzi się, żyje i umiera, nie mając pojęcia o swojej prawdziwej tożsamości. Jego dusza jest zamknięta w niekończącym się cyklu reinkarnacji, bez możliwości ucieczki.
- Utrata Pamięci: Klątwa pozbawia go wszystkich wspomnień z poprzednich wcieleń i jego prawdziwej natury. Każde nowe życie zaczyna jako tabula rasa, nieświadomy swojego przeznaczenia i potęgi, którą kiedyś posiadał.
- Niezdolność do Powrotu: W klątwie zawarto zaklęcie, które uniemożliwia Wielkiemu Złemu Lordowi odkrycie sposobu powrotu do swojego oryginalnego świata. Nawet jeśli udałoby mu się odzyskać fragmenty pamięci, jego wiedza jest zawsze zbyt ograniczona, by znaleźć drogę powrotną.
- Ochrona Przed Odkryciem: Klątwa chroni jego tożsamość przed wszelkimi próbami odkrycia przez niego samego lub przez jego dzieci, których klątwa również dotyczy. Nawet jeśli jego dzieci zaczynają coś podejrzewać, magia klątwy zaciera ślady i wprowadza zamęt, uniemożliwiając im pełne zrozumienie swojej sytuacji.
- Niedoskonałość Klątwy: Klątwa wymaga utrzymywania, dlatego każdy pod jej wpływem musi mieć anioła, który klątwę utrzymuje w pełnym działaniu. Inaczej może zostać złamana, jeżeli będzie osłabiona i dwie dotknięte nią osoby się spotkają.

Skutki Klątwy
- Życie w Nieświadomości: Wielki Zły Lord żyje w nieświadomości, niezdolny do zrozumienia kim jest naprawdę. Jego codzienne życie jest zwyczajne, a jego działania pozbawione dawnej ambicji i mocy.
- Tragedia Dzieci: Jego dzieci, również pozbawione pamięci, rosną w różnych częściach nowego świata, nie zdając sobie sprawy z więzi między sobą ani ze swojego pochodzenia. Każde z nich prowadzi zwyczajne życie, oddzielone od innych, bez świadomości swojego dziedzictwa.
- Kontrola Aniołów: Aniołowie utrzymują nadzór nad Wielkim Złym i jego dziećmi, dyskretnie upewniając się, że klątwa pozostaje nienaruszona i że żadne zło nie zdołało ponownie się zjednoczyć i zagrozić równowadze.

Przyszłość i Nadzieja
Choć klątwa jest niemal doskonała, aniołowie wiedzą, że nic nie jest wieczne. Istnieje zawsze niewielka możliwość, że Wielki Zły Lord, w jednym z wielu swoich wcieleń, odkryje sposób na przełamanie klątwy. Aby temu zapobiec, aniołowie postanawiają monitorować jego życie i interweniować, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Najnowsze posty napisane przez: Ulma
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Prośby o sprawdzenie KP
  O Jejeku! Nie będę udawał udawał twardej jednostki. Potrzebuję kogoś o wyrozumiałości nauczyciela w przedszkolu, bo na pełnoskalową krytykę moje ego się nie nadaje. Nie na początku mojej przygody z pisaniem. C…
  1963 Odpowiedzi
  865369 Odsłony
  Ostatni post 1 miesiąc temu Wyświetl najnowszy post