Oglądasz profil – Ishrell

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Ishrell "Ish" Sunwalker
Rasa:
Palladyn
Płeć:
Kobieta
Wiek:
200 lat
Wygląda na:
35 lat
Profesje:
Wojownik, Kapłan, Wędrowiec
Majątek:
Zasobny
Sława:
Znany

Aura

Emanacja ta charakteryzuje się średnią siłą magiczną. Jej żelazna powłoka została skąpana w ametystowym blasku. Sprawia on, iż kobaltowe skazy połyskują niczym ostrze oręża zetkniętego z promieniami złotego oka Prasmoka. Tu i ówdzie widnieją srebrzyste wzory okalające całość twardej powierzchni aury. To, jak jest elastyczna, rozpoznać można po ruchach pełnych gracji wpasowanych w rytm wesołej melodii i śmiechu dzieci. Puls przyśpiesza i w paradoksalny sposób łączy się z głębokim uczuciem błogości i spokoju. Na koniec zmysł węchu nęci woń mirry i pierwiosnka lekarskiego, aby w ostatniej chwili zaatakować podniebienie lepkim posmakiem.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Ishrell
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Ishrell

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 miesiące temu
Ostatnio aktywny:
1 dzień temu
Liczba postów:
5
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Księga Boskich Praw
(Posty: 2 / 40.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Zatoka Lirin przy Równinie Laarin] Koniec samotności
(Posty: 2 / 40.00% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

"Go tell that long tongue liar, go and tell that midnight rider
Tell the rambler, the gambler, the back biter
Tell'em that god's gonna cut'em down"

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały
Zwinność:zręczny, szybki
Percepcja:czuły zmysł magiczny
Umysł:bystry, silna wola
Prezencja:piękny

Umiejętności

Władanie Bronią białą - miecz półtoraręcznyMistrz
opisuje umiejętność posługiwania się postaci daną bronią, wyprowadzania złożonych ciosów, jej konserwację i przechowywanie. Daje wiedzę na temat sposobu trzymania broni i taktyki walki nią, oraz odzwierciedla praktyczne zdolności do posługiwania się nią postaci.
Pisanie i czytanieEkspert
umiejętność sprawnego czytania i pisania.
JeździectwoEkspert
opisuje zdolności postaci do jazdy wierzchem, panowania nad wierzchowcem.
PolowanieEkspert
umiejętność polowania na zwierzynę łowną, podchodzenia jej, znajomość jej słabych punktów. To także znajomość zwyczajów zwierząt i potworów, która pozwala odnajdywać miejsca, w którym często bywają.
NiebianologiaEkspert
wiedza odnośnie niebian i niebios. Obejmuje znajomość rodzajów niebian, ich hierarchię oraz prawa, którymi się rządzą i panującą tam kulturę. Przydatna w kontaktach z tymi istotami i niemalże niezbędna dla podróżowania po niebiosach – o ile nie chce się urazić mieszkających tam istot.
UnikiEkspert
zdolność do unikania ciosów, omijania pułapek, oraz zaklęć. Pozwala na przeżycie w bitwie, ale i także w najeżonych pułapkami podziemiach.
PływanieBiegły
opisuje zdolność do poruszania się w środowisku wodnym, utrzymywania się na powierzchni i nurkowania.
PrzetrwanieBiegły
umiejętność radzenia sobie z dala od cywilizacji, przy ograniczonym zasobie narzędzi, zdobywania pożywienia, znajdowania kryjówek, znajomość szlaków. Postać, która opanowała tą zdolność potrafi przeżyć w dziczy, zapewniając sobie samemu schronienie oraz pożywienia, unikając przy tym niebezpieczeństw czekających, na co bardziej nieuważnych wędrowców.
WspinaczkaBiegły
opisuje umiejętność wspinania się w stromych powierzchniach, a nawet pionowych ścianach. Niektóre rasy wymagają do tego specjalnego sprzętu, inne zostały wyposażone w takowy sprzęt przez naturę.
BestiologiaBiegły
obejmuje wiedzę na temat zwierząt, bestii i nieinteligentnych potworów zamieszkujących świat. Postać, która ją opanowała, zna wygląd tych istot, ich zachowania, nawyki oraz zdolności.
Pismo runiczneBiegły
znajomość magicznych zapisów, umiejętność ich odczytywania i pisania. Obejmuje języki od najbardziej popularnych po te już prawie całkiem zapomniane. Niezbędne do odczytywania magicznych ksiąg i zwojów.
ReligioznawstwoBiegły
wiedza na temat wszelakich religii i bóstw. Obejmuje znajomość rytuałów i obrządków danego kościoła, informacje na temat bóstw przez niego wyznawanych i przykazań przez niego wyznaczonych.
Wiedza tajemnaBiegły
znajomość arkan magii. Opisuje wiedzę postaci na temat magii, sposobów posługiwania się nią i jej odmian, a także na temat magicznych przedmiotów. Niezbędna każdej postaci posługującej się magią inkantacji.
TresuraZaawansowany
umiejętność oswajania oraz szkolenia zwierząt. Postać, która ją opanowała potrafi nauczyć stworzenia wykonywania komend i posłuszeństwa. Na wyższym poziomie możliwa jest również tresura mniej inteligentnych potworów.
AnatomiaZaawansowany
umiejętność ta opisuje znajomość anatomii ciał żywych istot. Przydatna jest zarówno medykom jak i zabójcom.
PiekielnologiaZaawansowany
wiedza odnośnie piekła i piekielnych. Obejmuje znajomość gatunków piekielnych, ich hierarchię, prawa panujące w ich świecie i ich kulturę. Niezbędna do przeżycia choćby godziny w tym świecie – o ile nie jest się istotą obdarzoną potężnymi mocami

Cechy Specjalne

Odporność na choroby i truciznyRasowa
Postać jest odporna na większość chorób ludzkich, nie reaguje także na trucizny i inne substancje (z wyjątkiem grzybów) np. odurzające takie jak alkohol.
Świetlista zbroja (magiczny przedmiot)Rasowa
Specjalna zbroja, która może założyć jedynie dany palladyn, czy palladynka. Materializuje się ona za pomocą magii, można ją przywołać w dowolnym momencie, jeśli tylko w pobliżu znajduje się źródło światła. Zbroja zrobiona jest z balasku, zarówno księżyca, słońca, jak i ognia. Znajdując się w ciemnej jaskini, gdzie nie dochodzi żaden promień światła zbroja nie może się zmaterializować. Po przywołaniu jej wygląda ona jak zbroja płytowa wykonana platyny. Na napierśniku znajduje się znak najwyższego.

Magia: Rozkazy

ŻyciaEkspert
Magia ta może służyć zarówno do leczenia, jak i (o czym nie wszyscy wiedzą) do zatrzymywania funkcji życiowych. Uzdrawianie za jej pomocą na ogól polega na przyśpieszaniu naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu, tak iż rany potrafią zasklepić się tak jakby w ciągu minuty minął miesiąc. Magia ta może posłużyć również do zmieniania procesów życiowych: sprawienia by ryba była zdolna oddychać powietrzem, człowiek nie potrzebował pokarmu. Potężni magowie specjalizujący się w niej potrafią wskrzeszać martwych. Zaklęcia z tej dziedziny mogą być podtrzymywane nie tylko przez magiczną energię, ale też przez siły organizmu na które wpływają - leczenie może odbywać się np. kosztem energii zgromadzonej w tłuszczu. Wbrew swojej nazwie, magia ta doskonale nadaje się również do zabijania istot żywych - może zatrzymywać procesy życiowe, uniemożliwiać oddychanie, zatrzymywać bicie serca. Przykładowe zaklęcia uzdrowienie, wskrzeszenie, odżywienie, mutacja.
DobraEkspert
Uzdrawianie osób, naprawianie szkód wyrządzonych kataklizmem, zsyłanie pomyślności, polepszanie plonów – oto efekty możliwe do uzyskania przy pomocy tej magii. Magia niebiańska może również służyć do niszczenia złych istot i odwracania złych zaklęć. Przykładowe zaklęcia ulecznie, poświęcenie, zesłanie dobrego losu.

Przedmioty Magiczne

CaladbolgWyjątkowy
Miecz półtoraręczny.

Charakter

Ish kocha życie jako takie, w każdej postaci. Ludzkie, zwierzęce, roślinne, wszystkie możliwe jego odmiany. Jej życiowe motto brzmi: "Nie da się uratować wszystkich, ale trzeba spróbować." Jej naczelnym celem jest ochrona słabych i poszkodowanych przez los, jak również walka z wrogimi wobec niewinnych bestiami. Również tymi w ludzkiej skórze. Postać jest negatywnie nastawiona do wszelkiego rodzaju diabelstwa, jako oznaki odwrócenia się od wartości, które reprezentuje Najwyższy. Ish jest niezwykle oddana swojemu bogu, a przysięgę wierności traktuje bardzo poważnie. Obiecała sobie, że dopóki oddycha, będzie chronić dobro i zwalczać zło na świecie, zgodnie z Jego naukami. W tym celu często korzysta z magii Życia, jak również Dobra, do których nauki bardzo się przykłada. Hazardem oraz innymi nielegalnymi rozrywkami gardzi, jako oznaki słabości charakteru. Wierzy w długotrwały związek uczuciowy między dwojgiem osób, ale jak do tej pory nie znalazła nikogo dla siebie. Rozumie, że konflikty są nieuniknione, ale jest zdania, że po miecz należy sięgać jedynie w ostateczności. Wcześniej powinno się posłużyć perswazją lub nawet zastraszeniem, jeśli taka będzie potrzeba. Ma za sobą wiele dekad praktyki z bronią, dlatego może dziś o sobie spokojnie mówić, jako o mistrzyni miecza. Ish postrzega siebie jako oddaną służkę Najwyższego, obrończynię sprawiedliwości i pogromczynię zła. Napotkane osoby zwykle odnoszą się do niej z szacunkiem i rezerwą. Widać po niej, że potrafi o siebie zadbać, gdyby przyszła taka potrzeba. Pomimo wielu dekad, jakie spędziła na przemierzaniu tego świata, kobieta wciąż spotyka coś lub kogoś, co ją zaskakuje. Zdaje sobie wtedy sprawę, że nie jest nieomylna i wciąż musi być otwarta na naukę nowych rzeczy. Postać jest świadoma swoich zalet, tak fizycznych, jak i umysłowych, i bez wahania z nich korzysta. Jest otwarta na sprawiedliwą krytykę i potrafi się przyznać do błędów. Największym koszmarem paladynki byłoby zabicie niewinnej osoby, jest to jej największa obawa. Pomimo, że służba Najwyższemu sprawia jej satysfakcję i nadaje sens jej istnieniu, czasami Ish czuje się samotna i pragnęłaby, by ktoś stał przy jej boku, nie tylko w trudnych chwilach, ale po prostu, na co dzień. Kobieta jest głęboko zmotywowana, żeby kontynuować swoją krucjatę przeciwko występkowi i niesprawiedliwości. Trzyma się przy tym swoich zasada, jak również szacunku dla prawa danej krainy. Paladynka ma poczucie humoru i lubi się śmiać. Jej hobby to struganie figurek z drewna, postaci ludzkich lub zwierząt, by potem rozdawać je napotkanym dzieciom. Dla relaksu wykonuje zestaw skomplikowanych ćwiczeń rozciągających, je coś dobrego albo rozmawia z napotkanymi wędrowcami.

Wygląd

Ish jest wysoką kobietą, przeliczając na nasze jej wzrost sięga stu osiemdziesięciu centymetrów. Jej budowa ciała jest atletyczna i proporcjonalna. Pod skórą widać zarysowane linie mięśni. Skóra paladynki jest lekko opalona, włosy jasny blond, natomiast kolor oczu błękitny jak morska woda. Na prawej łopatce postaci wytatuowany został niebieskim tuszem symbol Najwyższego. Ciało kobiety zdobią nieliczne blizny, jako przypomnienie przebytych potyczek. Na pierwszy rzut oka postać sprawia wrażenie spokojnej, pewnej siebie i godnej. Jej głoś brzmi wyraźnie i łatwo wpada w ucho. Ish porusza się szybko i zdecydowanie, płynnie, na co wpływ ma dobrze wysportowana budowa ciała. Ubiera się zwykle w dobrej jakości koszulę oraz tunikę związywaną pasem z symbolem Najwyższego na piersi. Do tego spodnie, buty do konnej jazdy oraz skórzane rękawice. Włosy ma splecione w warkocz i związane rzemykiem. W przypadku potyczki z większą bestią nakłada również hełm.

Historia

Ish przyszła na świat w Planach Niebieskich, jako córka dwójki palladynów, wojowniczki Adante i łowcy piekielnych Hokarda. Para poznała się służąc w jednym garnizonie ku chwale Najwyższego. Po pewnym czasie pobrali się i stworzyli rodzinę. Kiedy na świat przyszło dziecko, rodzice postanowili przekazać mu swoją wiedzę, jak również zadbać o edukację córki u najlepszych nauczycieli szermierki, niebianologii, bestiologii, piekielnologii i innych dziedzin potrzebnych podczas służby Panu. Dziewczyna przykładała się do nauki, jedne umiejętności opanowała mniej sprawnie, inne bardziej. Zawsze przyświecało jej dążenie do stania się paladynką na miarę oczekiwań, zarówno swoich rodziców, jak i własnych. Dorastająca Ish nie mogła się doczekać, kiedy będzie mogła udać się na plan ziemski i rozpocząć swoją krucjatę przeciwko złu, w każdej jego postaci. Gdy postać miała dwanaście lat na świat przyszło jej rodzeństwo - bliźniacy, siostra Diante oraz brat Andagard. Ish była w tym okresie życia, gdy ważniejsze dla niej było realizowanie ambicji swoich i rodziców, niż życie rodzinne. Poświęcała jednak część swojego czasu na zapoznanie się z bliźniakami, a gdy ci podrośli do wieku lat ośmiu stała się również jedną z ich nauczycielek. młodsi siostra i brat wpatrywali się w pierworodną jak w obrazek i słuchali jej każdego polecenia podczas treningów. Gdy paladynka skończyła dwadzieścia jeden lat nastał moment, by udała się ona na plan ziemski i rozpoczęła swoją przygodę pośród ludzi i innych istot zamieszkujących tamtejsze krainy. Jej nauczyciele w pierwszej kolejności wysłali ją do pewnego klasztoru o silnej reputacji, by tam przez wiele lat pobierała nauki u tamtejszych mnichów, jak również, by pomogła oczyszczać tereny wokół siedziby wyznawców Najwyższego z wszelkiego rodzaju bestii i niebezpiecznych istot. W przeciągu paru lat tereny wokół klasztoru stały się przyjazne dla wszystkich pielgrzymów, szukających pomocy mnichów wiernych i przypadkowych wędrowców. W czasie wolnym od polowania na bestie Ish nie próżnowała i nie folgowała sobie, poświęciła się nauce magii życia oraz dobra u tamtejszych kapłanów, jak również pomocy w codziennych obowiązkach. Mnisi wykuli dla niej wyjątkowy miecz półtoraręczny - Caladbolg, którym posługuje się do dziś. Nauczyła się również jazdy konnej oraz zajmowania się wierzchowcem. Po wielu latach, gdy paladynka ukończyła pozytywnie egzamin na eksperta w dziedzinie magii dobra i życia, nastał czas rozstania ze społecznością duchownych. Ish opuściła klasztor i udała się na trakt. Od tamtej pory nieustannie podróżuje, walcząc ze złem we wszystkich jego odmianach, jak również udzielając pomocy potrzebującym. Nigdzie nie zagrzała miejsca dłużej niż na parę lat. Parę razy była zakochana, ale nie poznała jeszcze nikogo, z kim chciałaby związać się na dłużej. Podczas swojej wędrówki poznała każdy możliwy rodzaj istoty zamieszkujących plan ziemski. Miała też styczność z wszelkimi możliwymi charakterami napotkanych mieszkańców, z jednymi dogadywała się lepiej, na innych musiała wyciągać miecz, jednak nigdy nie atakowała pierwsza. Byłoby to wbrew jej przysiędze paladyna i przeciwko nakazom Najwyższego. Do przemocy Ish uciekała się jedynie w ostateczności, gdy wszelkie możliwości perswazji, czy zastraszenia zawodziły. W chwili obecnej Ish podróżuje na swoim wierzchowcu, Karmie, jedną z dróg jednej z krain. Poszukuje możliwości powiększenia swojego dorobku ubitych bestii, jak również możliwości działania ku chwale Najwyższego sprowadzając dobro i pokój na potrzebujących.

Towarzysz

Imię:Karma
Gatunek:Koń
Płeć:Samica
Wiek:9 lat

Klacz umaszczenie ma kasztanowate z konopiastą grzywą i ogonem. Ish podróżuje w jej towarzystwie od siedmiu lat.
 • Najnowsze posty napisane przez: Ishrell
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Nie masz z kim pisać?
  Hej. Ogólne: Szukam postaci nie będącej piekielnikiem do gry. Postaci o charakterze dobrym lub neutralnym. Powinna sama umieć zadbać o siebie. Wolałabym, żeby moja postać nie występowała w wątku w roli opiekun…
  3 Odpowiedzi
  30347 Odsłony
  Ostatni post 7 miesiące temu Wyświetl najnowszy post