Oglądasz profil – Kain

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Kain
Rasa:
Człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
23 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Jasna, lśniąca aura średniej sile. Posiada barwę żalazno-cynową. Jej poświata zaś barwi się ametystowo. W około niej słychać liczne dźwięki, pojawiające się to znikające. Zapach unoszący się wokół aury przywodzi na myśl, żelazo, krew, piżmo i zapach zmoczonych ubrań. W dotyku aura jest twarda, giętka i ostra. W smaku zaś kwaśna i łagodna.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Kain
Wiek:
26
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna
Lokalizacja:
Osuchów City

Skontaktuj się z Kain

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
6 lat temu
Ostatnio aktywny:
4 lat temu
Liczba postów:
53
(0.06% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Menaos
(Posty: 35 / 66.04% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Przygoda Kaina - Czarny Rycerz przybywa do Menaos
(Posty: 35 / 66.04% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały
Zwinność:szybki, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, czuły zmysł magiczny
Umysł:ineligentny, silna wola
Prezencja:godny

Umiejętności

JeździectwoOpanowany
Odnajdywanie portali źródeł magiiBiegły
Otwieranie zamkówPodstawowy
PolowanieOpanowany
TropienieOpanowany
Unieszkodliwianie mechanizmówPodstawowy
KowalstwoOpanowany
PłatnerstwoPodstawowy
BestiologiaOpanowany
PiekłologiaOpanowany
Władanie mieczemBiegły
UnikiOpanowany
StrategiaPodstawowy
PływanieOpanowany
Targowanie sięOpanowany
Skradanie sięPodstawowy
Czytanie AurPodstawowy

Cechy Specjalne

RegeneracjaDar
Drobne rany szybko się zaklepiają
Mroczna siłaZaleta
Technika wykorzystywana przez Czarnych Rycerzy. Wojownik skupia w ciele moce ciemności zwiększając siłę i zręczność kosztem zdrowia.
Mroczne cięcieZaleta
Kolejna z technich Czarnych Rycerzy. Wojownik skupia energię ciemości w mieczu poczym uwalnia ją nakierowując ją na obrany cel.

Magia: Inkantacje

ChaosuUczeń

Przedmioty Magiczne

Przeklęta tarczaBaśniowy
Spora, paskudna tarcza z symbolem smoka na którą została nałożona klątwa. Istnieje sposób na jej zdjęcie, jednak nie wiadomo jaki. Osoba która chociaż muśnie tarcze może postradać rozum.
ZantetsukenZaklęty
Piękny jednoręczny miecz wykuty wiele lat temu z nieznanego metalu o właściwościach magicznych. Jest w stanie przeciąć praktycznie każdą zbroję.

Charakter

Kain jest dumnym typem stroniącym od tłumów i spledoru. Nie zostawia nikogo w potrzebie, zawsze stanie po stonie słabszych. Zwykle stara się rozwiązywać sprawy drogą negocjacji, nie zawacha się jednak użyć siły kiedy trzeba. Nienawidzi istot piekielnych które stara się likwidować. Jest typem samotnika lubiacym walki i trudne wyzwania. Czasem potrafi być szczery do bólu a jego cięty język potrafi rozładować atmosferę w ciężkich chwilach jak i narobić kłopotów. Wyróżnia go trzeźwe myślenie i hart ducha czasem jednak zachowuje się w sposób dość melancholijny. Jest też osobnikiem szczodrym, po każdym wykonanym zadaniu część zaroobionych pieniędzy oddaje biedniejszym wieśniakom a zlecane przez znich zadania wykonuje praktycznie za półdarmo.

Wygląd

Kain jest wysokim (189 cm), postawnym mężczyzną o słusznej budowie ciała, waży jakieś 69 kilo. Ma długie, srebno-szare włosy i bystre rubinowe oczy w których czasami można dostrzeć melancholiny błysk, prawy policzek przecina blizna która ciągnie się od dolnej szczęki do ucha więc nie jest urodziwym mężczyzną. Najczęściej nosi swoją zbroję i miecz podarowany mu przez Ingusa - Czarnego Rycerza oraz puklerz, jednak można go spotkać w prostym płaszczu z własnoręcznie wykutym mieczem zawieszonym na plecach. Nieodłącznym elementem ubioru jest złoty medalion - pamiątka po  przybranym ojcu Irdzie. Jest elokwentny, potrafi starannie dobrać słowa. Potrafi wykazać inteligencją i pomysłowością w trudnych sytuacjach. Jest pojętny, szybko uczy się nowych rzeczy.

Historia

Kain urodził się w królestwie Shari a konretniej w jednej z wielu wiosek tego królestwa. O jego prawdziwych rodzicach niewiele wiadomo prócz tego że porzucili go zaraz po jego narodzinach i że ojciec był prawdopodobnie magiem o czym najlepiej świadczyła zdolność regeneracji chłopca. Niemowlę przygarnął rolnik który wychował je jak swoje. Przez wiele lat Kain pomagał przybranemu ojcu w pracach na roli w wolnych chwilach bawiąc się z rówieśnikami lub polując z Irdą przybranym ojcem. Gdy w wieku 14 lat przypadkiem dowiedział się że prawdziwi rodzice go porzucili postanowił wyruszyć w świat by ich odnaleść. W czasie podróży imał się różnych zajęć od pomocnika kowala czy płatnerza po pracę stajennego a nawet kradzierze. Mając 17 lat przypadkiem spotkał Czarnego Rycerza imieniem Ingus który wyczuwając w Kainie potencjał magiczny zaczął przyuczać go na Czarnego Rycerza. Po trzech latach szkolenia Ingus nauczył swojego ucznia arkan magii, walki mieczem, bestiologii, demonologii i mrocznych technik Czarnych Rycerzy oraz opowiedział jak powstał ich zakon. Weług opowieści Ingusa zakon Czarnych Rycerzy został założony przez człowieka zwanego Tien jakieś 300 lat temu na dalekich ziemach znajdujących się za Oceanem Jadeitów. Skupiał on ludzi chcących wykorzystywać moce ciemności w walce ze złem. W historii zakonu moce ciemności były określane jako "ciemna strona duszy człowieka". Ci którzy byli w stanie nad nią zapanować i kontrolować zyskiwali niezwykłe i niedostępne dla innych zdolości. Czarni Rycerze po przejściu długiego szkolenia potrafili kontrolować moce ciemności wspaniale władać mieczem i korzystać z magii. Nieliczni z nich przewyższali zdolnościami zwykłych ludzi. Część z nich służyła królom i bogatym ludziom, pozostali zaś walczyli w obronie słabych i bezbronnych. Niestety w wyniku podziałów i konfliktów między rycerzami zakon rozpadł się i prawie przestał istnieć. Ingus pozostał jednym z niewielu żyjących Czanych Rycerzy. Po zakończeniu szkolenia Ingus przekazał Kainowi to co miał najcenniejsze swój zaklęty miecz o nazwie Zantetsuken po czym opuścił go zostawiając ucznia samemu sobie. Wznawiając poszukiwania rodziców Kain postanowił wyruszyć na ziemie Nordów. Tam spotkał i uwolnił pseudosmoczycę Crystal z rąk Nordów którzy mieli ją zabić. Wdzięczna bestia została jego wierzchowcem pozwalając Kainowi w krótkim czasie pokonywać duże odległości. W jednym z miast Nordów odnalazł dziwną tarczę która doprowadzała do szaleństwa każdego kto jej dotkął. Z tego powodu Kain owinął ją w szmaty i nadał jej nazwę Przeklętej tarczy. W swojej podróży Kain wsławił się jako dzielny bohater i pogromca potworów. W wieku lat 22 powrócił do rodzinnej wioski by odwiedzić Irdę, niestety ten umarł przedwcześnie w wyniku zarazy. Obecnie przebywa w niezamieszkanej części królestwa Shari pracując jako najemny zabójca potworów i piekielnych bestii. Jego celem jest obrona króestwa Shari przed istotami piekielnymi.