Oglądasz profil – Selvaggia

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Signora Selvaggia Sensuale
Rasa:
Nemorianin
Płeć:
Kobieta
Wiek:
397 lat
Wygląda na:
20 lat
Profesje:
Arystokrata, Alchemik, Kurtyzana
Majątek:
Bajecznie bogaty
Sława:
Prominentny

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Selvaggia
Wiek:
18
Grupy:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Selvaggia

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
1 miesiąc temu
Ostatnio aktywny:
5 dni temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, odporny
Zwinność:zręczny, precyzyjny
Percepcja:pozbawiony węchu, czuły język, przytępione czucie, czuły zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny, silna wola
Prezencja:olśniewający, szarmancki, władczy

Umiejętności

Tworzenie winaArcymistrz
W końcu… Jak lepiej zdobyć władzę niż przez tworzenie czegoś co wszyscy w wyższych sferach bez wyjątku kochają?
UwodzenieMistrz
Dzięki bardzo powabnemu ciału, odważnym stroja i wysokim zdolnością konwersacyjnym uwodzenie obydwu płci przychodzi jej niezwykle łatwo. Poza tym umiejętne uwodzenie niezmiernie ułatwia Selvaggi zawiązywanie korzystnych Sojuszy i przekonywanie osób o swojej racji Bez Potrzeby posiadania spektakularnych umiejętności w argumentacji czy z retoryki.
alchemiaMistrz
Bez problemu wytwarza nawet i tak skomplikowane rzeczy jak Marmur słoneczny.
MasażEkspert
Masażem też można uwieść
Hodowla ptaków egzotycznychBiegły
Również i bardzo przychodowa rzecz
Walka bronią (szable)Biegły
Te dwa ostrza są niczym przedłużenia jej rąk.
PolitykaBiegły
Umiejętność nawiązywania politycznie korzystnych Sojuszy jest bardzo ważna, szczególnie w Wyższych kręgach.
EtykietaBiegły
Doskonale zna etykietę wyższych sfer. Znać a przestrzegać to jednak dwie całkiem różne rzeczy.
TaniecBiegły
Arystokratka tańczyć umieć musi. Przede wszystkim zna tańce dworskie. Pomistrzowsku opanowała jednak nie tańce dworskie lecz zmysłowy, uwodzicielski taniec brzucha który nieraz przydaje się w podbojach miłosnych.
RetorykaZaawansowany
Dobrze dobranym słowem czy ładną przemowa często wyjdziesz obronną ręką nawet i z największych tarapatów.
Gra na instrumencie (erhu)Zaawansowany
Wirtuozka na pewno nie jest, ale potrafi grać utwory i melodie dość zaawansowane. Potrafi jednocześnie tańczyć i grać.
Znajomość anatomiiOpanowany
W końcu… Jako osoba która zapewnia uciechy cielesne musi znać się na anatomii…
GimnastykaOpanowany
Sprawne ciało ułatwia życie.

Cechy Specjalne

Czytanie w myślachFenomen
Już jako dziecko rozumiała czego rodzice oczekują i co wszysty oniej myślą bez usłyszenia tego od nich wprost. Dopiero będąc starsza zrozumiała iż potrafi czytać w myślach, jednak nie tylko istotą o słabej woli ale również takim o podobnej lub silniejszej woli Niż ta którą sama posiada. Potrafi panować nad umiejętnością tak by informacje nie przytłoczyły jej umysłu i używa jej tylko w potrzebie.
Niesamowita predyspozycja do magiiDar
Już od urodzenia wykazywała zdolności magiczne naginając rzeczywistość wokół siebie. CH przekazana najprawdopodobniej przez geny obydwu rodziców którzy specjalizowali się w wielu dziedzinach magicznych.
Szybki metabolizmZaleta
Po tym jak zaczęła jeść z powodu uzyskania smaku okazało się iż jej ciało bardzo szybko zużywa energiie zdobywana z pokarmu ludzkiego. Jest to jednak tylko i wyłącznie korzyść dla Selvaggii gdyż dziewczyna uwielbia jeść i może to dzięki temu robić bez martwienia się o zmiany zachodzące w Figurze.
Czuły językZaleta
Z racji potrzeby próbowania Win które tworzyła smak wykształcił się sam z siebie. Razem ze smakiem przyszła jednak konieczność jedzenia ludzkiej strawy by przeżyć. Dziewczyna jednak definitywnie nie narzeka gdyż uwielbia jeść
Cudowna regeneracjaRasowa
Nawet i poważne rany zasklepiają się u niej w kilka minut. Gdyby straciła część ciała to nie jest to koniec świata gdyż ta odrośnie za góra dzień. Złamane lub Pęknięte kości zrastają się w kilkadziesiąt minut.
Odporność na choroby i truciznyRasowa
Żadna choroba czy trucizna ze świata jej nie zdejmie.
Mowa umysłuRasowa
Możliwość rozmawiania z istotami wokół siebie za pomocą telepatii czyli rozmowy przeprowadzanej w myślach. Dzięki tej umiejętności potrafi również niepostrzeżenie czytać myśli innych oraz w razie prób ataków na jej umysł by przeczytać jej myśli może zaatakować śmiałka mentalnie. Robi to w bardzo Kreatywny i dla atakowanego bolesny sposób.
Niematerialna PowłokaRasowa
Jeżeli jej ciało ulegnie zniszczeniu przez odcięcie głowy zmienia się ona w niewidoczną w świecie fizycznym mgle i powraca do pałacu w otchłani. Może później odbudować swoje fizyczne ciało lecz trwa to jakiś czas. W niematerialnej postaci wygląda jak kłęby złotego dymu.
Brak węchuWada
Po wielu latach wdychania woni sfermentowanych winogron podczas tworzenia Wina jej węch w ogóle przestał reagować na cokolwiek.
Klątwa opalonej skóryKlątwa
Już za młodu Selvaggia chciała się wyróżnić na tle pozostałych demonów. Poszła więc do jednego z najbardziej znanych Kaer natarinow prosić o zaklęcie zmieniające jej skórę w ciemniejszą, przypominającą opaleniznę słoneczną. Mag zapewnił jej taką klątwę nie informując jednak dziewczyny o skutkach ubocznych zaklęcia. dopiero po czasie okazało się iż czucie Selvaggi jest przytępione. Żeby tego było mało jej libido wzrosło co jest jeszcze bardziej problematyczne niż zazwyczaj gdyż zaspokojenie jej Potrzeb wymaga większego Wigoru z powodu przytępionego czucia Demonki. Przekuła ona jednak skutki klątwy na twoją korzyść gdyż używa uciech cielesnych by zdobywać bogactwo i wpływy.

Magia: Rozkazy

PustkiAdept
Bez problemu tworzy iluzje samej siebie. potrafi również tworzyć iluzje która zmienia jej ciało nie do poznania. Głównie używa tej magii podczas załatwiania bardziej wątpliwych interesów i w przypadku gdy podczas ich wykonywania da się złapać. iluzje przydają się również przy gubieniu pościgu.
UmysłuUczeń
Dzięki niesamowitej sile woli bardzo łatwo przyszło jej tak potrzebna umiejętność jak wstawianie barier umysłowych by nikt nie mógł wedrzeć się do jej umysłu. Bariery wykrywają również tych którym wejść do umysłu się nie udało.
DemonówNowicjusz
Nauczyła się jedynie niezbędne umiejętności jaką jest przenoszenie się z otchłani do Alaranii.

Przedmioty Magiczne

Ostrza ZagładyTajemny
Dwie niesamowicie Ostre szable wykonane z adamantium. Podarowane Selvaggii przez ojca by potrafiła się bronić. Potrafi ona je przywołać w potrzebie jedynie myśląc o nich, są one również niezniszczalne i nikt poza prawowitą właścicielką nie może ich dobyć. Dzięki magii śmierci wplecionej w ostrza mają one również iskrę samoświadomości. Potrafią one bowiem wić się jak węże dzięki czemu skutecznie ranią wrogów Selvaggii. Ostrza potrafią zabić nie tylko istoty żywe ale również unicestwiać duchy i demony.
Pióro tajemnicZaklęty
Zwyczajne, złote Orle Pióro do pisania. To zawarta w nim magia czyni je wyjątkowym. Dzięki temu Pióru Selvaggia potrafi bowiem pisać listy które może odczytać jedynie osoba do której są zaadresowane. Podarowane dziewczynie przez matkę która wcześniej używała pióra. Jest to pamiątka rodzinna przekazywana z matki na córkę od wielu pokoleń. Przedmiot ma na sobie zaklęcie niezniszczalności i antykradzieżowe.
Erhu pożądaniaZaklęty
Piękne złotobiałe erhu zbudowane z lekkiego lecz wytrzymałego drewna i dodatkowo inkrustowane drogimi kamieniami oraz zdobione ornamentami ze srebra. Nie tylko wygląd tego instrumentu jest jednak wyjątkowy. Bowiem wpleciona weń magia umysłu Wzbogacona dodatkowo magią emocji wpleciona przez matkę Selvaggii sprawia iż osoby słuchające gry na tym instrumencie zaczynają myśleć o wszelakich uciechach cielesnych z grającą na instrumencie w roli głównej. Ponadto słuchacze odczuwają znaczny wzrost libido oraz pewności siebie. Instrument wpływa również na osoby posiadające partnera lecz jego efekt nie jest wtedy aż tak wyraźny.

Charakter

Selvaggia nie różni się zbytnio od innych przedstawicieli swojej rasy. Jest osobą bardzo pewną siebie dla której najważniejszymi  priorytetami życiowymi  są bogactwo, magia i władza.  Jeżeli ma możliwość poszerzenia którejś z tych trzech rzeczy przyjmie ją, wzczym by ona się nie wiązała. Jednym słowem, nie Cofnij się przed niczym by poszerzyć swoją fortunę, zdobyć większą wiedzę magiczną lub władze. Z racji pochodzenia z arystokratycznego rodu który jest tylko o stopień niżej w hierarchii niż władcy nemorjanka jest Świadoma swojej wyższości nad innymi. Wie jednak z lekcji etykiety i polityki iż okazywania wyższości się nie opłaca i dlatego unika tego, bynajmniej na głos, w myślach to już  co innego.
Ci co mieli okazję ją poznać uznają kobietę za ułożoną, pewną siebie i pociągająca Dame. Nierzadko bowiem nagina ona zasady ogólnie przyjętej etykiety flirtując otwarcie z przedstawicielami obydwu płci. Nie ma partnera i nie zamierza takowego zdobyć. Nie wierzy ona bowiem w miłość długotrwałą, jest zwolenniczką PoliGami i rzuca partneraza partnera. Najlepiej czuje się w sytuacji gdy relacja intymna jest jak najbardziej krótkotrwała z jak największymi korzyściami dla niej.
Selvaggia nie jest w ogóle religijna i wierzy jedynie w potęgę samej siebie i w to iż jedynie ona ma wpływ na swoje własne życie. Nie krytykuje jednak otwarcia osób wierzących gdyż wie iż ich wiarę można wykorzystać do manipulacji.
Manipulacja to swoją drogą ulubiona rozrywka nemorjanki, uwielbia słowem, ciałem, wpływami lub pieniędzmi naginać wszystkich wokół siebie do swoich zachcianek i potrzeb. odkryła również niesamowitą rozrywkę z wyrabiania wina z którego zresztą czerpie ogromne zyski finansowe co jeszcze bardziej wzmacnia jej zamiłowanie do tego zajęcia. Chętnie poświęcę się również uciechom cielesnym, zaznaczyć jednak warto iż jedynie jeżeli Zyska coś w zamian. Lubi również hodować ptaki egzotyczne które później również sprzedaje i dzięki temu powiększa swoją i tak już przeogromną fortunę.
Jeżeli nie zajmuje się wzmacnianiem swojej pozycji uwielbia spędzać czas czytając książki w ogrodzie pałacowym, kąpiąc się w basenach w pałacu lub oczywiście organizując bankiety, Bale i uczty które poza zapewnieniami rozrywki również pomagają Selvaggi w poszerzaniu swych wpływów.
To właśnie na tych spotkaniach towarzyskich można dostrzec jej typowo arystokratyczny charakter. Cechuje ją bowiem nienaganna uprzejmośc którą czasami w dogodnej sytuacji zmienia w pełno etatowy flirt. Takie pojęcie jak poczucie humoru praktycznie u niej nie występuje. Rzadko szczerze się uśmiecha, jak już okazuje uśmiech jest to bardziej uśmiech grzecznościowy niż prawdziwej radośći. Wewnętrznie raduja ją jednak najbardziej wpadki innych, żarty spodtekstami i plotki wymieniane z innymi damami. Z racji iż lubi się zabawić cieleśnie wykształciła w sobie sporą dozę ekstrawertyzmu. Jest osobą bardzo towarzyska która lubi rozmawiać i z racji iż ma dość wygórowane mniemanie o sobie rozmawia tym chętniej jedynie by tylko móc posłuchać brzmienia własnego głosu. Bycie duszą towarzystwa najczęściej jednak się opłaca i sprawia iż jest bardziej Lubiana więc po czasie polubiła rozmowy które z tego co zrozumiała dla wielu istot są rzeczą bardzo istotna.

Wygląd

Historia