Profil użytkownika Xena

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Xena
Rasa: Wampir
Wiek: Około trzech tysięcy lat


Aura

Nieznana.


Wygląd

Jej czarne jak pióra ze skrzydeł kruków włosy kaskadami opadają na delikatnie umięśnione (ot. Taki paradoksik Smile ) ramiona i plecy. Jest wysoką na nieco poniżej sześciu stóp kobieta o lazurowych oczach. Ma długie nogi, a jej ciało tworzy doskonałą klepsydrę. Przeważnie można ją zobaczyć w długiej do kostek spódnicy z rozcięciem z prawej strony sięgającym uda, dopasowanym do kształtu jej ponętnego ciała gorsecie i długim starym, skórzanym płaszczu. Zawsze jest ubrana w buty jeździeckie, które ściśle opinają jej zgrabne łydki.


Charakter

Stara się być inna niźli wampiry, które chadzają po tym padole łez. Stara się nie traktować innych z pogardą, acz na równi sobie. Co prawda czasmi jej się to nie udaje. Nie szasta opowieściami o dotychczasowym życiu na prawo i lewo, ale gdy ktoś zada jej pytanie odpowie chodź niech ten kto pyta nie liczy na gotowe piwo z pianką utkaną z prawdy. Chodź przeżyła wiele wieków nadal lubi się dokształcać.
W czasie potyczek czy walk zawsze zachowuje zimną \\\\'krew\\\\' i umysł. Egzystencja nauczyła ją spokoju. Bywa również egoistyczna i agresywna, lecz to tylko w chwilach wielkiego głodu.

Atrybuty

Krzepa:Raczej wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Zręczny, Szybki, Dokładny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Czuły słuch, Czuły nos, Szczątkowy smak, Przytępione czucie, Wyostrzony zm.mag,
Umysł:Bystry, Ineligentny, Silna wola,
Prezencja:Olśniewający, Szarmancki, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Regeneracja [Z]Tak jak u wszystkich wampirów, zranić jej nie może żadne ostrze ani magia, tylko osinowy kołek prosto w serce. Z historii też wyniknie, że jest odporna na wszelkiego rodzaju święte relikwie i czosnek, oraz wiele wiele więcej, jeżeli zechce swoją mocą może obdarzyć daną osobę poprzez podanie jej własne krwii, ma to też dość zabawne skutki uboczne...
Przemiana w nietoperza i latanie [D]Potrafi zmienić się w nietoperza w bardzo krótkim czasie i przemieszczać się właśnie w takiej postaci
Zauroczenia [D]Któż oparłby się takiej wiedzy oraz urodzie? Wystarczy spojrzenie a wiekszość istot ulega jej słodkiemu głosowi który szepta wprost do ucha...

Umiejętności

Jeździectwo [W] Choć konie raczej za nią nie przepadają potrafi też okiełznać inne wierzchowce. Raczej nie podróżuje jednak wieszchem lecz złota zasada mówi \\\\\\\'Warto wiedzieć wszystko o wszystkim - na miarę swoich możliwości\\\\\\\'
Otwieranie zamków [O]
Polowanie i tropienie [M] Trzytysiące lat polowań na istoty z krwi i kości robi swoje...
Skradanie się [W]
Skrtobójstwo [W]
Sporządzanie trucizn [W]
Alchemia [W]
Torturowanie [W] A teraz zagrajmy na czyjś nerwach...dosłownie...
Zielarstwo [W] Nie ma to jak krew arystokraty z dodatkiem waleriany..
Piekielnologia [M]
Demonologia [M]
Wiedza tajemna [M]
Władanie sztyletami [W]
Walka wręcz [W]
Kaligrafia [W]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Inkantacje
Piekielna [M]
Śmierci [A]Sama już nie żyje od dłuższego czasu, więc zagadka \\\\\\\'przejścia\\\\\\\' na tamten świat nie ma dla niej tajemnic.
Demonów [M]
Emocji [A]
Umysłu [A]

Magiczne przedmioty

Dwa sztylety [ZAC]
Siyah Safar [ZAC]Starożytna Księga którą Xena szanuje i z której wciąż pobiera nauki na temat mrocznej sztuki.

Towarzysz

Zankou - piekielny demon który towarzyszy Xenie
Zankou, to pradawna istota. Demon pierwszego pokolenia prawdopodobnie stworzony przez samą energię Źródła Wszelkiego Zła. Otrzymał tytuł demona władzy, bo przez całą swoją egzystencję dążył do zwiększenia swoich wpływów w podziemiu i poza nim. Przez wielu uważany za najpotężniejszego demona podziemia posiadał bardzo wiele silnych mocy. Przejmował moce swoich ofiar.

Zankou został na setki lat (ok. 500) zamknięty w magicznej pułapce, która uwięziła go w postaci molekuł. Został tam uwięziony przez Alastara i Seer, kiedy walczyli o władzę i moc Źródła Wszelkiego Zła. Uwolnił się jednak zszedł na ziemię.
A tak mówi o nim Księga Cienia
Opis Zankou w Księdze

Jeden z najpotężniejszych
demonów krainy Podziemia.
Zankou stanowił zagrożenie
dla sił dobra, a nawet pozostałe
demony obawiały się jego mocy.
Tak wielka moc i ambicja
sprawiły, że został zamknięty
w pułapce przez Źródło,
kiedy próbował przejąć władzę.


Poznanie tych dwojga złych istot doszło gdy Xena pomogła znaleźć i zabić pewnego człowieka.
Zankou, był zauroczony jej bezinteresowną dobrocią i postanowił jej towarzyszyć przez kilkaset lat..Później ich drogi się rozeszły na długi czas...
Jednakże..znów powróciły na dawny tor. Niektórzy z poddanych Zankou uważają że bezpretensjonalnie kocha się w ziemskiej istocie jaką jest Xena.

Historia

Blisko 3000 lat temu Krąg Magów zebrał się i dyskutował na temat swojego krótkiego żywota. Postanowili eksperymentować najpierw na zwierzętach następnie na sobie. Najpotężniejszy z nich Starabah zniecierpliwiony porażkami na zwierzętach spróbował na sobie. Przywołał tajemne moce prosto ze świata nieumarłych one też stworzyły go tak by żył wiecznie i był odporny na rany choroby itp. Lecz niestety odebrały mu moc. Tak tez powstał wampirzy ród.

Działo się to szesnaście lat przed \\\\'przebudzeniu\\\\' Starabah\\\\'a w spokojnym mieście Silmarona. Było ich dwoje, kochali się i szanowali bezgranicznie - jej rodzice. On starszawy pan Mag wewnętrznego kręgu Bractwa, ona czarownica parająca się czerpaniem mocy z Natury. Imiona ich brzmiały Mordimer i Elen.
Pośród leśnej gęstwiny na obrzeżach Silmarony wznosił się zamek, tam też Mordimer i Elen uwili swoje gniazdko. Urodziła im się córka nadali jej imię Xena. Była bardzo zdolnym dzieckiem i przejawiał się u niej zmysł magiczny o zaskakującej sile. Uczyła się pilnie i bardzo szybko w wieku czternastu lat potrafiła wywołać małą burzę bez żadnego problemu. Uczyła się Magii Naturalnej i Magii Aury, mag nauczył ją również alchemii. Sielanka trwała do momentu, aż jej ojciec dowiedział się o eksperymentach Starabah\\\\'a. Wręcz oszalał na tym punkcie, fanatycznie szukał informacji robił eksperymenty na zwierzętach. Matka Xeny przerażona posłała czternastolatkę do szkoły sztuk walki, gdzie przyjmowała lekcje od samego mistrza przez pięć lat. Najlepiej szły jej nauki z zakresu skrytobójstwa.
Kiedy wróciła miała dziewiętnaście lat, osiągnęła bardzo wiele jak na ten wiek, lecz wciąż chciała się dokształcać i chciała wyruszyć w podróż, bo od Mordimera nie mogła się już niczego nauczyć, a matka niestety zmarła. Ojciec oczywiście na to nie pozwolił, ale nie to jest najważniejsze. zmienił się i to bardzo, chodził niewyspany, znudzony i tylko informacje o udanym eksperymencie Najstarszego przywoływały go do życia.
W końcu nastał ten dzień Mordimer Mag wewnętrznego kręgu Bractwa zdecydował się na najgorszy i ostatni w swoim życiu eksperyment. Od pewnego czasu utrzymywał kontakt z jakimś wampirem o imieniu Hergish. Tego dnia miał przybyć do zamku. Xena zachodziła w głowę co ojcu odbiło i czuła się dziwnie niespokojna (?).
Wieczorem dostała odpowiedź na swoje pytanie. Po sytej uczcie i poznaniu pana Hergisha udali się oni do komnaty Nauki Mordimera i coś gmerali przy eliksirach i księgach. Ona przechadzała się po tarasie i tęsknie wpatrywała się w czysty nieboskłon roziskrzony tysiącem gwiazd. W końcu zawołali Xenę - Za wszystkie dobre rzeczy, które spotkały mnie w życiu czas zapłacić - myślała, lecz przechodziła uśmiechnięta przez próg. Wampirzy gość błyskawicznie był przy niej chwycił ją w pasie i położył na stole. Jej kostki i nadgarstki zostały magicznie przywiązane tak by nie mogła uciec.
Mordimer stał lekko oszołomiony pod ścianą, lecz w jego oczach były iskierki szaleństwa. Zaczął się rytuał. Xenie podano eliksir, lecz wyrecytowano również kilka formułek zaklęć co było odbiegiem od podstawowego rytułału. Przemiana trwała chwilę. Xena nie wiedziała co się dzieję. Jej paznokcie zamieniły się w szpony, które teraz orały dębowy stół, kły zaczęły się wydłużać, zaczęła się gorączkowo rzucać. Na tym eksperyment się jednak nie kończył. Jej własny ojciec podszedł do stołu z relikwiami, krzyżami, czosnkiem i srebrem, by wypróbować czy ich eksperyment się udał do końca. Xena wbiła w niego nienawistny wzrok, bo żadne z przyniesionych rzeczy na nią nie działało. Była wampirem odpornym na te wszystkie dyrdymały. Ojciec uśmiechnął się blado i zaczął tańczyć w euforycznym szale. Jednakże ten taniec nie potrwał długo, gdyż zaklęcie przywiązujące Xenę właśnie wygasło. Szybciej niźli błyskawica podbiegła do ojca i wessała się w jego szyje,
Po Hergish\\\\'u nie było śladu. Po tym zdarzeniu zamek w Silmaronie został uznany za nawiedzony i rzadko kiedy ktoś go odwiedzał. Xena wiele stuleci siedziała w zamku i uczyła się ze starych ksiąg. Jej umiejętności magicznie o dziwo nie wygasły. Stała się bezwzględna, lecz nadal przebrzmiewały przez nią ludzkie uczucia. Nadszedł dzień, w którym w końcu opuściła rodzinne strony i wyruszyła uczyć się w świat. To był nowy początek.

Dane gracza: Xena

Nazwa użytkownika:
Xena
Ranga:
Kroczący w Snach
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
Wiek:
49
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Cz sie 06, 2009 9:59 am
Ostatnia wizyta:
So mar 28, 2015 2:12 pm
Liczba postów:
200 | Znajdź posty użytkownika
(0.24% wszystkich postów / 0.06 posty dziennie)
Ostatni post:
[Opuszczona Kamienica nr. 118] Powrót
Cz cze 17, 2010 4:13 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Valladon
(Posty: 30 / 15.00% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Polana Rozkoszy]
(Posty: 20 / 10.00% postów użytkownika)

Podpis

Sufletul ei mu mai poate fi salvat!
Este blestemata!
Single este viata si o sa fie al meu!
Ma voi ridika din mormint, o so razbun
au toat puterile intunericului!


***

Zankou w czystej piekielnej postaci
cron