Oglądasz profil – Nexus

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Nexus Reguard
Rasa:
Pół Człowiek Pół Nemorian
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
110 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Silna, lekko połyskująca aura w kolorze żelaza i platyny, o szmaragdowej poświacie. Wydziela zapach lekko kwiatowych perfum. Słychać przy niej spokojną, głęboką melodię, na przemian ze zmysłowym szeptem. Jest twarda, gładka i ostra, w smaku zaś pikantna.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Nexus
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Nexus

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
9 lat temu
Liczba postów:
5
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)
Najaktywniejszy na forum:
Burdana
(Posty: 3 / 60.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Polana] Przerwa w podróży
(Posty: 3 / 60.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:wytrwały
Zwinność:bardzo zręczny, szybki
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, wyostrzone czucie, czuły zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny, b. silna wola
Prezencja:Ładny, władczy

Umiejętności

Walka SztyletemBiegły
UnikiMistrz
Gra na flecieBiegły
ZarządzanieMistrz
Skradanie sięOpanowany
EtykietaOpanowany

Cechy Specjalne

Mistrz UmysłuDar
Postać ma wyjątkową moc nad umysłem swoim, jak i innych. Wszelkie czary oraz uroki magii umysły są dla niego pestką. Odparcie takowej magii nawet Arcymistrzom jest trudnym zadaniem.
TeleportacjaDar
Niezwykły dar teleportacji jaki otrzymał przy narodzinach.
OdwetFenomen
Gdy Nexus poczuje naprawdę silny gniew, jego ciało pokrywa się niebieskimi płomieniami, które są znacznie groźniejsze aniżeli zwykły ogień. Im większy gniew, tym większa pokrywa.
TelepatiaDar
Nexus posiada dar telepatii.
Czytanie w myślachZaleta
Młodzieniec potrafi czytać w cudzych myślach.

Magia: Rozkazy

UmysłuMistrz
EmocjiMistrz
ZłaAdept

Przedmioty Magiczne

Sztylet DemonówTajemny
Bardzo potężny artefakt naładowany nieznaną mocą. Na razie właściwości broni pozostają Nexusowi tajemnicą.

Charakter

Nexus jest małomówną osobą zamkniętą w sobie. Nie uśmiecha się praktycznie wcale i zdaje się w ogóle nie mrugać. Jest opanowany w każdej sytuacji. Wielu myśli, że nie ma uczuć, ale tak naprawdę są skryte. Jest bezwzględny, lecz nie zabija nikogo ot, tak sobie, zawsze wybiela defensywę, ale kiedy i to zawodzi, używa całego arsenału magii i ew. broni. Nie ma mu rzeczy nie możliwych, po prostu wymagają podejścia z innej perspektywy. Jako przyszły władca myśli lokalnie, jak i globalnie. Żywi głęboką niechęć do istot piekielnych.

Wygląd

Nexus mierzy niecałe 3 sążnie (dokładnie 174 cm). Niebieskooki ma włosy sięgające do szyi w kolorze czerni. Jest szczupły i z wyglądu chuderlawy... ale to nie mięśnie są siłą. Ma rysy twarzy podobne do elfickiej. Ubiera się w wygodne szaty w ciemnych barwach.

Historia

Nexus przyszedł na świat w krainie Nemorian. Jego matką był Człowiek a ojcem... jeden z najmajętniejszych demonów. Podczas narodzin od razu wiadome było, że chłopak ma niezwykłe zdolności umysłowe. W dzieciństwie był przygotowywany do przejęcia całego majątku, który był dość olbrzymi. W wieku 5 lat otrzymał swojego zwierzaka Xerfaksa. Nie był to zwykły zwierz, lecz magiczny. Lata mijały, aż w końcu najlepsi magowie szkolili go we władaniu umysłem i wpływaniu na emocje, do czego miał olbrzymi talent. Wszystko zmieniło się, gdy był na spacerze z Xerfaksem. Jego siedziba została zaatakowana przez diabły, a jego rodzice polegli w boju. Gdy wrócił do siedziby, zastał same trupy i konającego ojca. Na łożu śmierci Nexus otrzymał magiczny sztylet a z jego ust padły słowa, które brzmiały:
- Kocham cię, synu — Młodzik zaślepiony gniewem teleportował się w pojedynkę do czeluści piekieł, aby dokonać zemsty. Na drodze stanęła mu chimera, która próbowała go wypłoszyć. Nieudolność istoty wywołała w nim taki gniew, że niebieskie płomienie sięgały pół metra, a samo stworzenie poczuło pierwszy raz w życiu strach i uciekło. Wkroczył do gildii diabłów, od razu stosując największe senne koszmary na wszystkich tam zgromadzonych. Umierali jeden po drugim w ciągu kilku minut. Od tamtej pory wielu nazywało go Chodzącym Horrorem. Od jakiegoś czasu podróżuje po świecie w nieznanym sobie celu.
 • Najnowsze posty napisane przez: Nexus
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Re: [Polana] Przerwa w podróży
  Nareszcie...- pomyślał gdy owa kobieta oddaliła się. Osobiście cenił sobie prywatność absolutną ale pozostała kwestia anioła który wciąż tu się znajdował. Dokończył melodię i zwołał swego "pieska". Owa bestia s…
  18 Odpowiedzi
  6827 Odsłony
  Ostatni post 9 lat temu Wyświetl najnowszy post