Profil użytkownika Niall

Avatar użytkownika
[Ta karta była modyfikowana, zmiany nie zostały jeszcze zaakceptowane]

Ogólne

Potęga:
Imię: Niall
Rasa: Pół-Fellarian Pół-Elf
Wiek: 42 lata


Aura

Bardzo silna, jaśniejąca aura, o delikatnym kolorze barachitu i cyny, oraz szafirowej poświacie. Jest ciepła, i roztacza wokół siebie przyjemny zapach miodu, a także polnych kwiatów. Słychać przy niej szmer górskiego potoku, spokojną, głęboką melodia i zmysłowy szept. W smaku jest łagodna i gorzka, w dotyku, zaś delikatna.


Wygląd

Wysoki mężczyzna o sylwetce elfa, nie posiada jednak spiczastych uszu. Jego włosy są w odcieniach niebieskiego, przy czubku są ciemnoniebieskie, aby na końcach być jasnobłękitne. Jego oczy posiadają kolor nasyconego błękitu, a gdy używa magii wody, nienaturalnie świecą przy źrenicach. Jego postawa, jak i ruchy charakteryzują się szlachetnością. Zawsze ma na sobie jasno-błękitną koszulę w wyszywane jedwabną nicią delikatne kwiaty oraz ciemnoniebieskie spodnie. W prawym uchu posiada trzy srebrne, okrągłe koczyki.


Charakter

Tak jak żywioł, który kontroluje, zazwyczaj jest osobą spokojną i rozważną, zawsze wpierw pomyśli, zanim coś powie. Wyprowadzić go z równowagi jest nie lada sztuką, a sytuacje, w których był wściekły i stracił panowanie nad sobą, można zliczyć na palcach jednej reki. Na zewnątrz zawsze jest przyjacielski i życzliwy, jednak zanim będzie zachowywał się tak szczerze wobec kogoś, musi tej osobie zaufać. Osoby w jego towarzystwie automatycznie uspokajają się oraz rozluźniają. Jedna z jego najwspanialszych zalet, bardzo przydatna w profesji, jaką się zajmuje. Dużo lepiej porozumieć się z osobą spokojną, niż tą kierowaną gniewem.
Ponadto jest osobą bardzo lojalną, jego dłoń na sztylecie w swoich plecach zobaczycie tylko i wyłącznie, kiedy będzie próbował wyjąć go. Oczywiście on sam go tam nie umieści.
Jest osobą patrząca na świat w różowych okularach, mimo wielu przykrości, jakie go spotkały i rzeczy, jakie widział wykonując swoją robotę. Choć jeśli jest zmęczony, może być trochę nieprzyjemny i złośliwy.

Atrybuty

Krzepa:Wytrwały, Odporny,
Zwinność:Zręczny, Bardzo szybki, Precyzyjny,
Percepcja:Dobry wzrok, Dobry słuch, Kiepski węch, Przytępiony smak, Przytępione czucie, Czuły zm.mag,
Umysł:Bystry, Błyskotliwy, B. silna wola,
Prezencja:Olśniewający, Arytokratyczny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Kształtowanie Wody [M]Potrafi kształtować wodę wedle swojej woli, na przykład: zmieniać kierunki rzek.
Kontrolowanie wody w organizmach i roslinach [M]Potrafi kontrolować wodę znajdująca się w organizmach ludzkich i zwierzęcych oraz w roślinach.
Kontrolowanie Pogody [M]Moc zapewniana przez pierścień.
Zmysł magiczny [Z]Wyostrzony zmysł magiczny.

Umiejętności

Czytanie Aur [W]
Tworzenie Magicznych Przedmiotów [W]
Naturianizm [M]
Pismo Runiczne [W]
Poliglotyzm [W]
Wiedza Tajemna z zakresu Magii Wody [M]
Etykieta [W]
Polityka [W]
Pismo Runiczne [O]
Prawo [O]
Kaligrafia [O]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce
Wody [M]
Emocji [U]
Umysłu [U]

Magiczne przedmioty

Pierścień Pogody [ART]Pierścień z akwamarynem, pozwala kontrolować pogodę, jeśli postać potrafi posługiwać się magią wody lub powietrza.

Towarzysz


Historia

On — roztrzepany Fallerianin artysta, nigdy nie pamięta, gdzie coś położył, notorycznie zapomina o wszelkich datach. Jednak z powodu jego nieschodzącego uśmiechu wszyscy go uwielbiają.
Ona — zamknięta w sobie elfka, o oryginalnej urodzie jak na elfa. Niska o dość obfitych kobiecych kształtach. Nikt nie wie, skąd pochodzi, a sama nie chce tego powiedzieć.
Z powodu jej nieszczęśliwej miny próbuje ją rozśmieszyć zabawnymi poematami, skocznymi piosenkami, czy też zabawnym tańcem. Pomimo jego usilnych starań na twarz dziewczyny nie wypływa nawet cień uśmiechu. Jednak skrzydlaty człowiek nie daje za wygraną i ciągle stara się zdobyć jej najcenniejszą minę. W miarę upływu czasu kobieta zadomawia się w wiosce Keongju, a mężczyzna staje się najpierw jej przyjacielem, kochankiem i mężem. Dziewczyna jakby zapomina o przeszłości, a uśmiech również nie schodzi z jej twarzy. Przychodzi czas, kiedy jej rosnący brzuch jest sensacją wioski. 'Wieczny chłopiec spodziewa się dziecka' - wszyscy szepczą i gratulują tego stanu parze. Zastanawiają się, czy i chłopiec będzie miał taki sam uśmiech. Jednak im bliżej terminu porodu, tym bardziej kobieta pragnie przebywać w towarzystwie swojego męża więcej czasu, panicznie boi się zostawać samej. Jakby nie mogła nacieszyć się towarzystwem, jakby chciała zapamiętać każdy jego ruchu, minę, wygłup, jak wymawia każde słowo.
W końcu nadchodzi, miało się wydawać, najszczęśliwszy dzień w historii tego młodego małżeństwa. I tak tez było. Urodził się zdrowy chłopiec.
- Kocham Cię synku. Niech na imię ci będzie Niall i tak jak chmura w Twoim imieniu lataj coraz wyżej. Będziesz zapowiedzią oczyszczającej mżawki, nieniszczącej burzy - mówi, głaszcząc chłopaczka po buzi, po czym zwraca wzrok na swojego zdezorientowanego i płaczącego męża, co dziwi wszystkich wokół. Nikt jeszcze nie był świadkiem jego łez.
- Kocham Cię — O następnych latach każdy z wioski powie to samo. Małżeństwo okazywało synowi wiele miłości, zrozumienia i wsparcia. Starali się wychować syna na porządnego Fellariana i elfa. Starał się okazywać synu miłość, zrozumienie i oddanie. Jego niezwykłe nawet jak na jego rasę skłonności do magii nikogo nie zdziwiły z powodu jego włosów i oczu. Dzieci potrafią być okrutne, zwłaszcza jeśli ktoś od nich odstaje. A mały Niall mimo, że z sylwetki coraz bardziej podobny do ojca, nie posiadał skrzydeł, które miał każdy rodowity Fellerianin. Wyzwiska i niechęć w stosunku do niego z wiekiem wcale się nie zmniejszały, ale chłopiec nie potrzebował towarzystwa innych. Mimo tak jawnej niechęci wobec niego, uśmiech tak samo, jak kiedyś jego ojcu, nie schodził z twarzy. A sam chłopiec stawał się mężczyzną i chodzącą legendą wioski. Od dawna nie trafił się ktoś tak utalentowany. Żywioł wody nie miał przed nim żadnych, nawet najmniejszych tajemnic. Potrafił kształtować bieg rzek za pomocą swojej woli, również zamiana swojego ciała w wodę, nie stanowiła dla niego problemu. Otrzymał wykształcenie, ale sam również uczył się o zachowaniach ludzkich i jak wpływać na nie. Z dnia na dzień stawał się coraz lepszym mediatorem.
Niestety, nie stawał się z dnia na dzień coraz młodszy. Dorósł, a niektórzy w wiosce zbyt zazdrościli mu wiedzy i talentu. Z tego powodu stał się obiektem kilku chamskich pioseneczek, które, choć były potępiane, a osoba je podśpiewująca wyrzucana z baru, nie przestawały być popularne wśród prostackich zawistników.
- Synu, chce Ci coś dać — powiedział starzec i wcisnął młodemu mężczyźnie srebrny pierścień z akwamarynem.
- Dawno temu wygrałem go w karty — powiedział starzec, a na jego twarzy pojawił się ledwo widoczny uśmiech.
- Dzięki niemu możesz kontrolować pogodę, jeśli pada, wystarczy jedna myśl, a zamiast ulewy pokaże się tęcza. Pamiętaj mama i ja kochamy Cię. A skrzydłami się nie przejmuj. To w Tobie uwielbiam, dzięki temu byłeś bardziej podobny do matki — powiedział i dał dojść do słowa swojej żonie.
- Odżywiaj się dobrze, dbaj o siebie. Znajdź w końcu kandydatkę na żonę i nas często odwiedzaj — słowa matki wziął sobie do serca i ruszył pisać swoją własną historię.
Przez wiele lat podróżował i zdobywał doświadczenie jako mediator, jego usposobienie tylko mu w tym pomagało. Czarodziej, z którym się zaprzyjaźnił, przez parę lat z rzędu otwierał przed nim tajemnice magii emocji i serc wszystkich istot zamieszkujących ten świat. Przez te kilkanaście lat od opuszczenia wioski zdobył wielu przyjaciół w różnych stronach tego globu, nierzadko są to osoby majętne i wpływowe. W końcu uratowanie żony lub córki z rąk porywaczy jest wystarczającym powodem, aby taka więź powstała, prawda ? Tak, Niall też tak uważa.

Dane gracza: Niall

Nazwa użytkownika:
Niall
Ranga:
Błądzący na granicy światów
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Śr sie 04, 2010 12:10 am
Ostatnia wizyta:
So wrz 22, 2012 8:43 pm
Liczba postów:
17 | Znajdź posty użytkownika
(0.02% wszystkich postów / 0.01 posty dziennie)
Ostatni post:
Wirujący seks
Śr maja 18, 2011 12:53 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Wirujący seks [+18]
(Posty: 8 / 47.06% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Karczma "Serce Posejdona"
(Posty: 4 / 23.53% postów użytkownika)
cron