Profil użytkownika Samael

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Samael
Rasa: Diabeł
Wiek: 34


Aura

Silna, błyszcząca aura o lekko kobaltowym zabarwieniu i silnej rubinowej poświacie. Jest chłodna, roztacza wokół siebie zapach spalonych włosów i powoduje uczucia oświecenia. Słychać przy niej krzyki agonii. Jest twarda i gładka. W smaku zaś łagodna i słona.


Wygląd

Samael to potężny z postury diabeł, który jednak chowa się pod dość nietypowym strojem. Niczym etniczne bóstwo odziany jest w liczne złoto przewiązane ciemnym materiałem. Nie ma możliwości by dostrzec kto jest pod spodem. Jego twarz zasłania biała maska zdobiona krwawymi znakami. Jedynie jego potężne rogi mogłyby wskazywać na pochodzenie. Rękawice zakończone ostrymi pazurami używa do walki lub częściej obrony, bo po wielu latach zadawania fizycznego bólu zrezygnował z niego na rzecz czegoś bardziej okrutnego. Zdarza mu się jednak jeszcze czasem ich używać. Mimo wielkiego ciężaru porusza się płynnie i jeśli zechce całkowicie bezszelestnie. Można rzec, że niemal płynie po ziemi. Co do postaci samego Samaela jego postura nie różni się zbytnio od zwierzchniego odzienia. Wysoki, barczysty mężczyzna, odpowiednio umięśniony jak na diabła przystało. Oszpecony przez wiele mocno zarysowanych blizn na całym ciele, niektóre rany nieudolnie zaszyte, pozostawione same sobie. Burza czarnych włosów ledwo sięgających ramion oraz gęsta broda. Jego twarz różni się jednak od innych diabłów. Nie jest on narwanym szczeniakiem śliniącym się na widok cierpienia. Jego krwawe oczy zdają się być zmęczone lecz nadal ciekawe tego co obserwują. Nie widać w nim już tego żaru i zapalczywości.


Charakter

Spokojny, opanowany można powiedzieć, że nawet przyjacielsko nastawiony do innych. Wszystko jednak jest wyjątkowo wyuczone. Jest ciekawy wszystkiego co związane z człowiekiem. Często zadaje banalne pytania licząc na konkretną odpowiedź. Jest przy tym jakby obdarty z uczuć. Zdarza mu się za bardzo próbować zrozumieć uczucia rozumem, przez co irytuje się a czasem i dostaje napadu szału. Nie da się jednak całkiem stłumić swojej niszczycielskiej natury. Nie boi się niczego. Wytrwale dąży do celu. Nie przyjmuje do świadomości porażek, ale też stara się wyciągać z nich wnioski. Stara się jak najrzadziej zdejmować maskę, kiedy jednak to zrobi zdarza mu się uśmiechnąć. Jest to nie kontrolowany odruch i nie oznacza kompletnie nic. Mimo to wciąż to robi.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Błyskawiczny,
Percepcja:Wyostrzony węch, Przytępiony smak,
Umysł:Tępy,
Prezencja:Odpychający, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Sprawność w walce wręcz [Z]
Aura strachu [M]
Ogień piekielny [M]
Czarna Mowa [D]

Umiejętności

Skradanie się [W]
Torturowanie [O]
Uniki [M]
Znajomość trucizn [O]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Inkantacje
Magia umysłu [AM]
Magia zła(piekielna) [M]

Magiczne przedmioty

Magiczna księga [ZAK]Potrafi zapisywać w niej co zechce wolą umysłu
Amulet zakłócający aurę [ZAC]Postać może częściowo zamaskować swoją piekielną aurę, tak by pozostać w ukryciu na pewien czas. Nie działa to na istoty z dobrze rozwiniętym zmysłem magicznym.

Towarzysz

Aion
Sporej wielkości, czarny niczym noc kruk. Jest to zwykły ptak bez magicznych zdolność. Choć momentami zdaje się być nieprzeciętny. Wyjątkowo inteligentne stworzenie towarzyszy Samaelowi od samego początku jego podróży. Nie chodzą jednak ze sobą cały czas. Czasem rozdzielają się na długie tygodnie tylko po to, by po powrocie Kruk wskazał mu drogę gdzie warto zajść.

Historia

„Jak łatwo zrobić rysę na ludzkim umyśle”
Samael nie miał sobie równych w zadawaniu bólu. Jednak po wielu latach szczeniackiego przelewania krwi, mordowania i gwałcenia „wydoroślał”. Zawsze był ciekawy nowych możliwości torturowania ludzkiego jak i każdego innego ciała, jednak po czasie ciągłego zadawania fizycznego bólu postanowił poszukać czegoś nowego. Coś co znów dawałoby mu satysfakcję. Zagłębił się więc w księgach i odkrył, że urazy psychiczne mogą równie dobrze zadać niewyobrażalny ból, jednak ofiara nadal żyje. To dawało nowe możliwości dłuższego i bardziej okrutnego znęcania się. Nie odnalazł jednak poparcia wśród innych diabłów. Kontrola i manipulacja umysłem to bardzo trudna rzecz i nie przychodzi tak łatwo jak rozcinanie, łamanie czy rozszarpywanie. Samael się jednak nie poddał. Fascynowało go to, podniecało, pchało do działania. Owładnięty chęcią manipulacji skazał się na długą samotność. Nauczył się cierpliwości, spokoju może i pokory. Dążenia do celu inną droga niż grabieżą i rozbojem. Uczył się technik podstępu, stwarzania iluzji bezpieczeństwa. Jednak sama teoria nie wystarczała. Wiele lat spędził nad swoimi ofiarami studiując ich sposób odczuwania i reagowania. Irytowało go jednak, że każda była inna. Nie potrafił znaleźć jednej niezawodnej metody. Gotowało się w nim i ostatecznie zaniechał kolejnych badań. Wyruszył w świat by poznawać go na nowo, tym razem nie podpierając się książkowymi mądrościami. Starał się zakryć swoją tożsamość by jak najlepiej wtopić się w tłum. I tak oto szerzyły się o nim wieści jako o psychicznym kacie. Wędrówka Samaela jeszcze się nie zakończyła.

Dane gracza: Samael

Nazwa użytkownika:
Samael
Ranga:
Błądzący na granicy światów
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pt lip 23, 2010 10:38 pm
Ostatnia wizyta:
Cz sie 26, 2010 6:44 pm
Liczba postów:
14 | Znajdź posty użytkownika
(0.02% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
Ostatni post:
[Pod górami, na północ od Adrionu] Zwiad.
Cz sie 26, 2010 6:58 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Szepczący Las
(Posty: 9 / 64.29% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Pod górami, na północ od Adrionu] Zwiad.
(Posty: 9 / 64.29% postów użytkownika)
cron