Oglądasz profil – Oris

Awatar użytkownika

Ogólne

Imię: Oris
Rasa: leśny elf
Wiek: 100 lat

Aura

Średnia w sile, ciągle jeszcze jasna i świetlista cynowo-barachitowa aura o mocnej szafirowej poświacie. Kiedy się przysłuchać, można usłyszeć liczne, ciche głosy od niej wychodzące. Czuć od niej silny zapach lasu, który nie sposób przegapić. W dotyku jest natomiast ostra i gładka, w smaku natomiast lepka i łagodna.
Nazwa użytkownika:
Oris
Grupy:
Inne Postacie:
Oris
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Oris

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
6 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
4
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)
Najaktywniejszy na forum:
Księga Boskich Praw
(Posty: 2 / 50.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Z Thenderionu do Ekradonu. Zagubiony krasnolud.
(Posty: 2 / 50.00% wszystkich postów użytkownika)

Umiejętności

TropienieW
SzpiegostwoO
WspinaczkaW
PrzetrwanieO
KrawiectwoP
AnatomiaW
MedycynaW
ZielarstwoW
ŁucznictwoM
UnikiO
GimnastykaO
Czytanie i pisanieP
FizykaO
MatematykaO
AlhemiaW

Cechy Specjalne

Mowa zwierzątZporozumiewanie się z zwierzętami
Odporość na chorobyZpostać jest odporna na większość chorób, a z tymi cięższymi
Wrodzona biegłość w posługiwaniu się łukiemZbardzo dobre posługiwanie się łukiem
Widzenie w słabym świetleZwyostrzony zmysł widzenia

Magia

Przedmioty Magiczne

Wiśiorek regenerujący zdrowieZACAmulet mający okrągły kształt, dookoła jest wypełniony kamieniami szlachetnymi. Maon moc regeneracji zdrowia noszącego.

Charakter

Oris to elf ceniący sobie prawo i wolność słowa, ale czasami nie zgadza się z niektórymi przepisami. Przyjaźnie nastawiony do świata, skłony pomóc każdej istocie na świecie. Oris kierujący się ku przygodzie z własnej przyjemności. Oris ma obawę przed tym że nie da rady kiedyś uratować komuś życia ponieważ zapomni wziąć swoje torby z medykamentami. Jego celem jest podróżować po świeci szukanie przygody dla własnej przyjemności.

Wygląd

Oris jest wysoki, blada karnacja skóry, białe zęby. Włosy długie, ciemna niczym węgiel. Postura średnia lekko umięśniony, oczy błękitne niczym morze. Twarz szczupła, uszy spiczaste jak u większości przedstawicieli jego rasy. Ubrany w spodnie sięgające do kolan zrobione z brązowej skory, oraz koszulę sięgającą do łokci w dekolcie wyciętej w serek. Zrobiona jest ona z białej bawełny.

Historia

Oris urodził się w małej wiosce ukrytą w koronie drzew. Jego rodzice byli znachorami co spowodowało że Oris też chciał pomagać innym. W dzieciństwie pilnie uczył się od swoich rodziców sztuki medycznej, miał również wrodzony talent do strzelanie z łuku, który potem udoskonalał. Pewnego dnia, Oris poczuł ogromną potrzeba wyruszenia w podróż po świecie, zobaczenia że świat nie jest taki mały. Gdy zbierał, by wyruszyć w drogę, jego rodzice dali mu amulet leczenia, żeby wrócił cały do domu. Jego celem jest zbadać cały świat, noce spędza pod kocem. Najchętniej na półce skalnej, lub w koronie drzewa. W rodzinie i w całej wiosce nikt nie umiał śpiewać ponieważ wioska była a-muzyczna, mimo to Oris starał się śpiewać, choć nie do końca mu to wychodziło. Coś się jednak w końcu zmieniło i zaczął ładnie śpiewać, był jedynym elfem który potrafił śpiewać. Miewał też zawroty miłosne w dzieciństwie, pewnego dnia przechodziła rodzina elfów, wśród nich była dziewczyna w której się podkochiwał. Nie był nigdy zdolny w pisaniu językiem wspólnym, ani żadnym innym. Był za to był bardzo utalentowany w naukach ścisłych, jak biologia, matematyka, fizyka, jak również alchemii. Oris, wraz z swoją żądzą przygody wyrusza w świat. Po paru dniach wędrówki znajduje się nieopodal wąwozu w którym rządzą bandyci. Przed wyruszeniem przez wąwóz Oris robi sobie dłuższy postój...