Profil użytkownika Stayer

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Stayer Ar'Angan
Rasa: Czlowiek
Wiek: 27


Aura

Aura jest dość słaba, jednak jej barwa na to nie wskazuje, albowiem ma odcień żelaza. Poświata ukazuje swój ametystowy blask, który magicznie migocze. Łatwo wyczuć mocny zapach wyprawionej skóry. W dotyku dość twarda, mimo to gnie się z łatwością. Jest przyjemnie gładka, jednak trzeba uważać na ostre wykończenia. Lepi się do podniebienia, pozostawiając trwały ślad.


Wygląd

Stayer jest dość niskim i niepozornym mężczyzną. Ma średniej długości brązowe włosy, opadające delikatnie na jego twarz. Jest dość szczupły, jednakże dobrze umięśniony. Jego oczy są brązowej barwy, patrzą na świat ze spokojem i cierpliwością. Twarz ma ziemistą, o wydatnych kościach policzkowych. Po jego ruchach można zauważyć, że to nie jest zwykły obywatel tylko wytrawny łowca, stąpający po podłożu ostrożnie, ale zarazem dość szybko. Niemalże zawsze ma na sobie swój płaszcz z szerokim kapturem, w którym o ile sytuacja mu na to pozwala chowa swoją twarz.


Charakter

Stayer to mężczyzna dobroduszny, przyjacielski i życzliwy. Niemalże zawsze stawia dobro innych ponad swoje, co nie znaczy, że robi to zawsze i za każdego. Jednak jeżeli kogoś dobrze nie zna i nie wie, czy ktoś jest zły, czy dobry, potrafiłby spróbować uratować tą osobę. Bardzo dobrze rozumie pojęcie poświęcenia się. Jest bardzo spokojny i cierpliwy, a co za tym idzie - ciężko wyprowadzić go z równowagi i zdenerwować. Bardzo lubi używać sarkazmu w swoich wypowiedziach, a jeżeli sytuacja tego wymaga - potrafi w kilku prostych słowach zawrzeć to co ma do powiedzenia. Bardzo dobrze ocenia swoje własne umiejętności. Jest mimo wszystko bardzo skromny, a prócz tego bardzo uparty. Jeżeli postawi sobie jakiś cel, będzie ciągle dążył do jego osiągnięcia. Ostatecznie, można powiedzieć, że jest osobą bardzo zdystansowaną, nie lubi i kiedy nie musi - nie opowiada o sobie, czy nie zdradza wprost swoich planów. Mimo to, od pierwszego wrażenia sprawia dobre wrażenie i wzbudza zaufanie. Kolejną jego cechą jest lojalność i to, że dotrzymuje słowa. Wobec osób które zna i ceni jest naprawdę lojalny i jeżeli coś obieca - zrobi to. Chociaż jest małomówny, to w towarzystwie znajomych mu osób potrafi się rozgadać.

Atrybuty

Krzepa:Raczej silny, Wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Bardzo zręczny, Bardzo szybki, Precyzyjny,
Percepcja:Dobry wzrok, Dobry słuch, Słaby zm.mag.,
Umysł:Bystry, Błyskotliwy, Silna wola,
Prezencja:Ładny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Biegłość w łukach [Z]Bardzo dobrze posługuje się łukiem. W 10 sekund wypuszcza 3-4 strzały, wyćwiczonym ruchem
Biegłość w broni białej [Z]Dobrze posługuje się nożami, sam posiada dwa.
Znajomość dziczy [Z]Nie raz poruszał się po lasach, jak i po dziczy, zresztą umiejętność tropienia może mu tutaj pomóc
Orientacja w terenie [Z]Zna się na kartografii dlatego też łatwo zapamiętuje obrazy map

Umiejętności

Przetrwanie [O] Jest łowcą i tropicielem, częste wyprawy do lasu, nieraz nawet trwające wiele dni zmuszały go do przyswojenia sobie tej umiejętności.
Skradanie się [W] Dość dobrze się skrada, w tej umiejętności pomaga mu o dziwo również jego płaszcz, który pomaga mu wtopić się w tło lasu, co Stayer skrupulatnie wykorzystuje.
Polowanie [W] Łowca i tropiciel musi umieć polować, na małą, średnią a nawet większą zwierzynę. Chociaż oczywiście niezawsze jest w stanie samotnie dać sobie radę z większym zwierzem.
Tropienie [M] W tropieniu jest naprawdę uzdolniony, szkolił się w tym od młodości. A takze doświadczenie wiele go nauczyło, oczywiście jego wiedza w tym zakresie "
Anatomia [O] Zna słabe punkty w ciele zarówno zwierzyny jak i człowieka. To dość przydatna umiejętność w jego zawodzie i nie tylko. W końcu zawsze lepiej znać cudze słabe punkty w wielu okolicznościach.
Jeździectwo [W] Jest dobrym jeźdźcem. Razem z jego wierzchowcem na prawdę bardzo dobrze sobie radzi z jeździectwem, nie wypada z siodła, potrafi nawet osiągnąć większą prędkość, a w ostateczności nawet strzelać z siodła.
Kartografia [O] Potrafi samemu tworzyć proste mapy, oraz oczywiście odczytywać takowe, nie sprawia mu to większych trudności.
Łucznictwo [M] Potrafi strzelać szybko i celnie zarówno z długiego łuku, jak i refleksyjnego. Jest wyśmienitym łucznikiem, potrafi strzelać zarówno stojąc w miejscu, będąc w ruchu, a nawet z końskiego siodła, chociaż w tym ostatnim przypadku o wiele ciężej jest o taką samą celność jak w przypadku strzelania z twardego gruntu.
Śpiew [O] Co tu dużo mówić, po prostu umie śpiewać, co w parze z umiejętnością gry na mandoli daje całkiem niezłe efekty.
Uniki [W] Uniki... po prostu potrafi uniknąć ciosów, czy strzały. Bardzo przydatna umiejętność, zważając na to, że raczej nie jest stworzony od walki w zwarciu i dzięki unikom może w obliczu takiej spróbować uciec.
Gra na instrumencie (Mandola) [W] Po prostu umie grać na mandoli, co w parze ze śpiewem daje całkiem niezłe efekty.
Biegłość w broni białej ( dwa noże ) [W] Jeden z noży, wykorzystywany przez łucznika do walki wręcz, chociaż nie ma on oczywiście porównania nawet do krótkich mieczy. Drugi nóż - wykorzystywany do rzucania ( co mężczyzna bardzo dobrze opanował ). Do tego, potrafi jeszcze za pomocą obydwu noży zablokować cios mieczem, nie wliczając pchnięcia bo te można tylko odbić, zmieniając jego kierunek.

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Złoty naszyjnik z dziwnym symbolem. [ZAC]Opisany w historii.

Towarzysz

Zryw
Niezbyt wysoki, ani silny koń, jednak wytrzymały. Wytresowany do jeżdżenia tylko z jednym panem. Może jechać przez cały dzień kłusem. Imię zawdzięcza temu, że czasem zrywa się bez powodu.

Historia

Ar'Angan pochodzi... dokładnie to nikt nie wie skąd, nawet on sam tego nie wie. Przez najmłodsze lata po prostu żyje z dnia na dzień na jakiejś farmie wykonując pomniejsze prace - oczywiście od chwili kiedy był już wystarczająco duży. Jednakże to były małe robótki nie wymagające praktycznie żadnej siły, bo ciężko o takiej mówić u dziecka! W wieku 11 lat przygarnia go mężczyzna - Nathan, będący wytrawnym łowcą i tropicielem. A do tego oczywiście genialnym łucznikiem. Mężczyzna nauczył go wielu umiejętności, takich jak właśnie jego specjalizacje - tropienie, polowanie, strzelanie z łuku... Ale do tego warto dodać również takie umiejętności jak skradanie się, kamuflowanie, czy walka przy pomocy dwóch noży. Oczywiście... walka jako taka to to nie była. Raczej pozwalały mu te dwa noże poradzić sobie w ostateczności przeciwko co mniej ogarniętym przeciwnikom. Chociaż rzucanie nożem też mu się bardzo przydaje. Po skończeniu "terminu" jak to nazywał Nathan łucznik wyruszył na przeżycie własnych przygód. Na pożegnanie jego mentor wręczył mu swój stary magiczny złoty naszyjnik, którego sam kiedyś używał. Pozwalał mu on stać się niewidzialnym na krótki czas. Jednakże nie obyłoby się bez skutków ubocznych, przy jego używaniu tępił mu zmysł słuchu, a po skończeniu jego użytkowania mdliło go. Oczywiście w najgorszych sytuacjach był ten naszyjnik bardzo przydatny. Stayer ostatecznie został łowcą i tropicielem, często był wynajmowany jako tropiciel przez wielu ludzi, albo brany na polowania przez rycerzy z miast w których akurat przebywał. Warto wspomnieć, że łucznik raczej nie opuszczał terenów Szepczącego Lasu - nigdy nie miał takiej potrzeby, a tutaj czuł się jak u siebie. Przez cały okres swoich przygód poznał wiele osób, przeżył różne przygody, nieraz był też ranny, a nawet bliski śmierci. Jego historia toczy się dalej...

Dane gracza: Stayer

Nazwa użytkownika:
Stayer
Ranga:
Szukający Snów
Inne Postacie:
Cerau, Stayer, Srdan, Riordian,
Martwe postacie:
Cengreth, Jared, Carnivean, Evanesca, Aradisa, Dyathe
Płeć:
Mężczyzna
Ranga:
Łucznik
Status:
OFFLINE
Lokalizacja:
Dębica
Zawód:
Uczeń
Zainteresowania:
Różne.
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
GG:
18618546
Grupy:
Dołączył(a):
Pn sty 09, 2012 4:01 pm
Ostatnia wizyta:
Cz paź 11, 2018 7:12 pm
Liczba postów:
192 | Znajdź posty użytkownika
(0.24% wszystkich postów / 0.07 posty dziennie)
Ostatni post:
[Karczma gdzieś w mieście] Kolejne spotkanie, znowu kłopoty
Cz paź 11, 2018 5:44 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Szepczący Las
(Posty: 71 / 36.98% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[W gęstym lesie] Samotny jeździec.
(Posty: 23 / 11.98% postów użytkownika)

Podpis

"- Otóż, jeśli bym sobie wyobraził, że Kickera tutaj nie ma, wówczas z pewnością trudno by mi było cię dostrzec, drogi przyjacielu.
- Tak myślałem - stwierdził Horace, zadowolony.
- Zwłaszcza że unosiłbyś się wtedy dwa metry nad ziemią - dodał pod nosem Will.
- Co powiedziałeś? - spytał podejrzliwie Horace.
"
cron