Oglądasz profil – Vivien

W tej karcie postaci zostały wprowadzone zmiany i wymagają one ponownej akceptacji
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Vivien
Rasa:
Przemieniona
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
312 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Bardzo silna, o srebrnej barwie i przeciętnej, obsydianowej poświacie. Słychać przy niej miarowe buczenie, przeplecione z trzaskiem płomieni i zmysłowym szeptem. Co jakiś czas do uszu słuchacza może wedrzeć się brzęczenie, zagłuszające niebywałą harmonię tych dźwięków. Roztacza wokół siebie zapach świec i kadzideł. W dotyku ostra, a w smaku kwaśna, ale łagodna.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Vivien
Wiek:
50
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Vivien

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
10 lat temu
Ostatnio aktywny:
4 lat temu
Liczba postów:
84
(0.10% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Warownia Nandan-Ther
(Posty: 38 / 45.24% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Miasto]Czas przygotowań.
(Posty: 25 / 29.76% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

"Moje dni krótkie na płaczu padole, Obfite w rozkosz, lecz płodniejsze w bole - Przecież pomiędzy rozkosze i trudy. Przeszedłem życie nie doznawszy nudy.."

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:raczej wytrwały, wrażliwy
Zwinność:zręczny, dokładny
Percepcja:kiepski węch, przytępiony smak, wyczulony na magię
Umysł:bystry, błyskotliwy, b. silna wola
Prezencja:olśniewający, szarmancki, władczy

Umiejętności

Jazda konnaBiegły
EtykietaBiegły
ŁukOpanowany
SztyletyMistrz
JęzykoznawstwoBiegły
Pismo runiczneBiegły
ZielarstwoBiegły
AnatomiaPodstawowy
MedycynaPodstawowy
AlchemiaMistrz
Wiedza o światachOpanowany
GeografiaOpanowany
Opatrywanie ranOpanowany
ŚpiewBiegły
TaniecOpanowany
Cyztanie aurBiegły
Odnajdzwanie portaliMistrz
HistoriaOpanowany
KreomagowanieBiegły
KaligrafiaBiegły

Cechy Specjalne

Dar Ognistego SercaFenomen
Serce Vivien pod wpływem emocji zamienia się w czysty ogień, jej włosy i oczy zaczynają płonąć, tak jak i jej ciało. Vivien po prostu zaczyna płonąć i może dosłownie swoimi płomieniami objąć wszystko w promieniu kilkuset metrów, gdy jej emocje są bardzo silne powoduje nawet ogniste wybuchy. Kiedy Dar Ognistego Serca uaktywni się w Vivien podczas silnych emocji nie jest w stanie go kontrolować. Przez długie lata treningu nauczyła się jednak wywoływać go, kiedy jest potrzebny. Wtedy może go też uspokoić.
Niezwykła wrażliwość na ziomnoZaleta
Vivien ze względu na to, kim się stała jest niesamowicie wrażliwa na niskie temperatury.

Magia: Intuicyjna

OgniaArcymistrz
Vivien nie tylko posługuje się magią ognia, ale też jest ogniem i potrafi zrobić z nim dosłownie wszystko.

Przedmioty Magiczne

Złota RóżaBaśniowy
Złoty pierścień z rubinem, posiadający moc wyczuwania magii w przedmiotach i ludziach.

Charakter

Vivien jest pewną siebie kobietą, twardo stąpającą po ziemi. Kiedyś była inna, zawsze bardzo miła i uczynna. Teraz bardziej docenia swoją wartość, wyznaje zasadę zdrowego egoizmu. Kiedy wie, że ma rację potrafi postawić na swoim. Po przemianie bywa, że popada w zamyślenie, staje się wtedy milcząca i nieobecna. Nie znaczy to, że na co dzień nie potrafi się bawić, wręcz przeciwnie. Pewne uciechy ciała bardzo ją cieszą i nie stroni od nich. Mimo długiego przebywania w Otchłani i utraty pewnej części smaku nadal lubi dobre jedzenie i trunki. Prawo jest dla niej czymś względnym, nie pochwala zabójstw, kradzieży, czy innych występków, ale zdecydowanie nie można o niej powiedzieć, że jest całkowicie praworządna. Vivien jest po prostu kobietą, zmienną niczym wiatr na równinach.

Wygląd

Vivien ma brązowe, duże, lśniące oczy. Jej włosy są długie, brązowo-rude, nosi delikatną, dość długą grzywkę lekko opadającą na twarz. Jej cera jest brzoskwiniowa, usta zaś mają delikatny odcień czerwieni. Jest szczupła. Ubraniem lubi podkreślać swoją kobiecość, robi to jednak z umiarem. Nosi się z gracją, jej stroje są zawsze dobrane do okoliczności, szyte ze zwiewnych i delikatnych tkanin. Nieodzownym elementem jej stroju jest złoty pierścień z rubinem, który dostała od matki. Oprócz niego na co dzień raczej nie nosi biżuterii, zakłada ją jedynie na specjalne okazje.

Historia

Fenya urodziła się w rodzinie czarodziejów, jej rodzice wywodzili się z prostej linii od potężnych Czarodziejów z Gór. Zanim narodziła się Fenya jej rodzice mieszkali w małej wiosce, gdzie wiedli spokojny żywot zwykłej rodziny. Nikt z mieszkańców nie miał pojęcia, że za sąsiadów ma potężnych czarodziejów. Kiedy piękna Norie - matka Fenyi zaszła w ciążę, wraz ze swym mężem zdecydowali się wyjechać z wioski do elfiego królestwa, uważali bowiem, że ich dziecko, jak na potężnego czarodzieja przystało, powinno dorastać wśród magii i natury. Jako, że pradziad Fenyi był niegdyś jednym z potężnych mieszkańców elfiego królestwa, małżeństwo czarodziejów zostało przyjęte przez elfy z otwartymi rękami. Norie ciężko znosiła ciąże, kiedy jednak nadszedł czas rozwiązania, kobieta urodziła prześliczną, zdrową dziewczynkę. Jako, że maleństwo urodziło się wśród elfów nadano jej eflickie imię – Fenya, co oznacza białą chmurę.

Rodzice starali się wychować dziewczynkę na damę i prawdziwą czarodziejkę. Wczesne lata dzieciństwa jednak upłynęły dziecku na zabawie. Kiedy Fenya podrosła rodzice posłali ją na nauki do najlepszego elfiego mistrza, sami jednak nie pozostali bierni. Ojciec uczył małą przetrwania, jazdy konnej i przede wszystkim magii, matka zajęła się jej wychowaniem jako damy, jednak, jeśli chodzi o magię również starała się jej przekazać jak najwięcej. Długie lata dziewczyna spędziła na nauce, jednak nigdy nie narzekała, a raczej cieszyła się z tego, kim jest. Kiedy Fenya osiągnęła wiek dojrzałości rodzice zdecydowali się wysłać ją do szkoły czarodziejów, znajdującej się poza obszarem Alaranii. Dziewczyna ruszyła w długą podroż przez Morze Cienia, aż w końcu dotarła do nowego miejsca nauki. Dwanaście wiosen spędzonych w szkole nie poszło jednak na marne, Fenya z dziewczynki stała się prawdziwą kobietą i czarodziejką.

Po powrocie do domu została pomocnicą ojca, szybko jednak dostrzeżono jej talent i urodę. Zaproponowano jej stanowisko nadwornej czarodziejki, Fenya bez wahania przyjęła propozycję. Kolejne lata spędziła na dworze elfiego króla. Zdobyła doświadczenie i pieniądze, brakowało jej jednak jednego – miłości. Przez te wszystkie lata nie poznała mężczyzny, którego mogłaby pokochać.

***

I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pewien mag eksperymentujący z czarami. Fenya była w pobliżu jego wieży, gdy mag otworzył portal do Otchłani. Moc była tak silna, że Fenya nie była w stanie nic zrobić. Portal pochłoną wieżę, wraz z wszystkim wokół niej, łącznie z Fenyą, która trafiła wprost w ramiona Ogni Otchłani. Ognie wypaliły wszystkie skazy z jej ciała, pochłonęły jej serce i duszę, przemieniły w demona ognia i wyrzuciły gdzieś w dalekie krańce Otchłani... Na szczęście Fenya trafiła do tej części, w której władzę sprawowali Kaer Nathaerini, jak się okazało wcale nie byli źli, a wręcz przeciwnie. Jeden z nich nawet został jej mistrzem, przemienionej czarodziejce nadano nowe imię Vivien i nauczono panować nad nową mocą. Jak się okazało Vivien stała się teraz kimś w rodzaju czystego ognia. Została również obdarowana mocą ognistego serca, długo nie potrafiła nad nią zapanować, ale w końcu dzięki swojemu mistrzowi to się udało. Po wielu latach spędzonych w Otchłani postanowiła wrócić do Alaranii.
 • Najnowsze posty napisane przez: Vivien
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Re: [Karczma "Perła Południa"]
  - Nie mogę się z Tobą zgodzić. Ludzkie, elfie, naturiańskie czy jakiekolwiek inne dziecko, które dopiero co przyszło na świat jest niewinne. Nie lituje się nad bandytami, złodziejami i innym elementem. Gdybym m…
  40 Odpowiedzi
  9479 Odsłony
  Ostatni post 6 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: [Karczma "Perła Południa"]
  - Nigdy nie myślałam o tym jak o stracie czy o zysku. To się stało i nie mogłam nic na to poradzić. Nie miałam na to wpływu. Początkowo, kiedy nie potrafiłam jeszcze panować nad tym darem wydawał mi się on bard…
  40 Odpowiedzi
  9479 Odsłony
  Ostatni post 6 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: [Karczma "Perła Południa"]
  - Och tak, w to, że potraficie być czarujący nie wątpię - uśmiechnęła się - o uwodzicielstwie wampirów krążą przecież legendy. - A jeśli chodzi o Twoje pytanie... - Tak naprawdę nie wiem dokładnie co się stał…
  40 Odpowiedzi
  9479 Odsłony
  Ostatni post 6 lat temu Wyświetl najnowszy post