Profil użytkownika Karwel

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Karwel Serdian
Rasa: Krasnolud
Wiek: 400


Aura

Żelazna aura o przeciętnej sile i obsydianowej poświacie. Wokół niej nie słychać żadnego dźwięku. Pachnie skórą, piżmem i stalą. W dotyku jest ostra i niezwykle twarda a w smaku gorzka.


Wygląd

Karwel jest dość wysoki jak na krasnoluda. Jego czarna broda sięga mu do ramion, to samo włosy o tej samej barwie. Oczy ma niebieskie. Cera dość opalona jak na krasnoluda. Porusza się ciężkim, wojskowym krokiem. Mówi powoli i opanowanie niezależnie od zdarzenia. Ubiera się zazwyczaj schludnie, jednak jest przyzwyczajony do kiepskich warunków. Jest dość dobrze zbudowany.


Charakter

Karwel jest, krótko mówiąc, neutralny. Nie ocenia istot po stereotypach, a po czynach. Oczywiste jest, że woli istoty dobre niż złe, ale póki zła istota mu nie zawini, on też jej nic nie zrobi. Doświadczony przez życie potrafi wprawnie oceniać istoty. Nie weźmie udziału w mordowaniu niewinnych, jednak czasami może się porwać na pomaganie innym, choć zazwyczaj pomaga tylko przyjaciołom. Jego celem jest znalezienie swojego miejsca w świecie oraz zarobienie kilku monet przy okazji. Jest nieufny w stosunku do istot, które mu zawiniły, ale potrafi przebaczać. Wobec wrogów, którzy są potężniejsi, jest bezlitosny.

Atrybuty

Krzepa:Stalowe mięśnie, Wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Niezbyt zręczny, Szybki, Dokładny,
Percepcja:Dobry wzrok, Dobry słuch, Szczątkowy smak, Słaby zm.mag.,
Umysł:Pojętny, Ineligentny, B. silna wola,
Prezencja:Godny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Twardziel [Z]Jak inni przedstawiciele swej rasy, jest bardzo wytrzymały oraz odporny na zmęczenie, ból i choroby.
Ryk Bojowy [D]Karwel wydaje z siebie przerażający ryk mogący przestraszyć lub ogłuszyć przeciwników.
Kształtowanie Kamienia [M]Karwel swoją wrodzoną mocą kształtuje dowolnie kamień, mogąc stworzyć małą jaskinię schronienie, zapadnię, małe wrota i inne. Wymaga to jednak ogromnej ilości mocy i męczy krasnala.

Umiejętności

Taktyka [O] Nabyte w szkoleniu wojskowym.
Strategia [O] Nabyte w szkoleniu wojskowym.
Historia [P] Zainteresowanie Karwela.
Kowalstwo [O] Zainteresowanie Karwela.
Władanie Toporem ( dwu i jedonręczy) [M] Szkolone od dzieciństwa.
Uniki [P] Nabyte w bitwach.
Bestiologia [P] Nabyte w szkoleniu wojskowym.

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Topór Rodu Seridan [ART]Potężny, dwuręczny topór bojowy. Na życzenie może się zmienić w topór jednoręczny oraz zapłonąć żywym ogniem. Topór ma osobowość, jednak bardzo rzadko coś mówi, czy się sprzeciwia.

Towarzysz


Historia

Karwel urodził się w klanie na dalekiej północy w mieście Eternar. Już w dzieciństwie ciągnęło go do przygód i walki. W wieku 20 lat został wysłany do służby wojskowej, w której to spędził lat 50. Po owych 50 latach wyruszył szukać przygód. Spędził wiele czasu na podróżowaniu po świecie, przeżywając wiele przygód między innymi polowanie na smoka, które zakończyło się dość chaotycznym uciekaniem, podróżą z karawaną po pustyni, która o dziwo przebiegała dość spokojnie, nie licząc pijanego gnoma w dziwnej latającej maszynie, która przeleciała nad karawaną. Aby potem rozbić się o wieżę miasta, do którego owa karawana zmierzała i wielką ucztą podczas bycia strażnikiem pewnego lorda, który lordem się nie okazał. Poznał wiele istot — od demonów po niziołki, które porwały go, sądząc, że jest jakimś wyjątkowym gatunkiem ogra. Życie skierowało go teraz w te strony. Ale czy tu zostanie? Kto wie....

Dane gracza: Karwel

Nazwa użytkownika:
Karwel
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pn sie 22, 2011 8:51 pm
Ostatnia wizyta:
Cz sie 02, 2012 4:37 pm
Liczba postów:
7 | Znajdź posty użytkownika
(0.01% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
Ostatni post:
Przystań w Varhelu - czas Nefalimów
N paź 02, 2011 7:31 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Księstwo Karnstein
(Posty: 4 / 57.14% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Przystań w Varhelu - czas Nefalimów
(Posty: 4 / 57.14% postów użytkownika)

Podpis

http://img691.imageshack.us/img691/3197/karrrrrr.jpg Karwel bez hełmu.
http://fc02.deviantart.net/fs51/f/2009/311/a/e/ae56c118faa4dd4b40633e6c69ced1e0.jpg "Lekki" Strój Karwela( ten w stroju to nie on)
cron