Oglądasz profil – Horvat

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Horvat
Rasa:
Nemorianin
Profesje:
Płeć:
Nieokreślono
Wiek (w latach):
350 lat
Wygląda na:
0 lat

Aura

Żelazno-srebrna aura o przeciętnej sile i rubinowej poświacie. Wokół niej słychać cichy trzask płomieni, rumor spadających głazów, szmer strumienia, zawodzenie wiatru oraz jęki torturowanych. Wydziela dziwny, nieokreślony zapach. W dotyku jest twarda, ostra i gładka a w smaku słona i pikantna.
Nazwa użytkownika:
Horvat
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Horvat

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
65
(0.08% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Kamienny Ołtarz
(Posty: 15 / 23.08% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Ołtarz] Spotkanie
(Posty: 15 / 23.08% wszystkich postów użytkownika)

Atrybuty

Umiejętności

SkrytobójstwoBiegły
Otwieranie zamkówOpanowany
TropienieBiegły
TorturowanieMistrz
Zastawianie pułapekPodstawowy
Sporządzanie truciznOpanowany
Władanie broniąMistrz
TaktykaBiegły
UnikiOpanowany
PolitykaMistrz

Cechy Specjalne

TeleportacjaMoc
Postać potrafi teleportować się w miejsce, gdzie był i potrafi wizualizować takie miejsce.
RegeneracjaMoc
Postać potrafi regenerować swoje siły.
Orientacja w terenieMoc
Postać bardzo dobrze orientuje się w terenie.

Magia

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Czarny AmuletZaczarowany
Ochrania postać, tworzy niewidzialną tarczę, gdy postać tego chce. Aby tarcza się utworzyła, postać musi złapać amulet i pomyśleć o śmierci.

Charakter

Jest postacią poważną. Ma charakter przywódczy i nie pomaga potrzebującym. Każdy, kto sobie nie umie poradzić, niech zginie. Nie lubi sprzeciwu. Lubi towarzystwo innych osób, o podobnych poglądach. Szybko się wścieka, a uspokoić go może tylko piękna dziewczyna. Spogląda na świat z góry i z pogardą. Uznaje prawo dżungli — słabszy osobnik musi zginąć. Jest bardzo stanowczy i zdecydowany. Nie lubi, gdy podważa się jego zdanie. Gdy ktoś wprawi go w gniew, Horvat będzie go chciał za wszelką cenę ukarać swoimi metodami. Jest bardzo wojowniczy, chociaż nie atakuje bez konkretnego powodu. Lubi towarzystwo pięknych dziewczyn. Jest bardzo czujny, zauważy każdy szczegół. Dba o swoje bezpieczeństwo i nie da się zbliżyć do siebie byle komu.

Wygląd

Postać jest wysokiego wzrostu (180 cm) i ma czarne włosy, sięgające ramion. Jest chudy. Ma zielone oczy, a wyraz twarzy wydaje się przyjazny. Zawsze chodzi ubrany na czarno. Jego wzrok jest niezwykły, gdy patrzy się mu prosto w oczy. Jego czarna peleryna z kapturem przyprawia o dreszcze każdego, kto go zobaczy. Jego spojrzenie symbolizuje jego czujność. Długie, czarne włosy powiewają podczas wiatru. Jego sylwetka świadczy o jego zwinności i szybkości.

Historia

Maximus Horvat był bardzo potężnym demonem. Uczył się magii u swojej mistrzyni Veroniki. Gdy poczuł, że posiada już potężną moc, zabił ją. Po pewnym czasie opanował także moc czterech żywiołów. Stał się niepokonanym, czarnoksięskim demonem. Pewnego dnia wraz z demonami postanowił wskrzesić potężną armię, która miałaby zniewolić ludzkość. Przeszkodził mu w tym Merlin, który potężnym zaklęciem ugodził go w brzuch. Horvat umarł. Jednak demony go wskrzesiły, ale Horvat zapomniał o swojej potędze i teraz znowu dąży do objęcia władzy nad żywiołami. Lecz wie, że droga do potęgi będzie długa i trudna. Jest nawet legenda, że unicestwić Horvata może tylko jego prawdziwa miłość. Ale i ta dziewczyna musi go pokochać. Horvat będzie dążył do dawnej potęgi, do opanowania czterech żywiołów. Nie będzie długo siedział w jednym miejscu, będzie podróżował, póki nie odzyska potęgi. Zniszczy każdego, kto będzie próbował mu w tym przeszkodzić.