[Mini Moderator]

Mini Moderator:


Nie każdy moderator musi pełnić wiele funkcji na raz. Część modów przejmuje pracę tylko nad jedną, konkretną dziedziną. Mini Moderatorzy to osoby o bardzo zawężonych kompetencjach. Nie sprawują ogólnych funkcji, tak jak moderatorzy czy ekspert moderatorzy, którzy doglądają działań na całym forum. Mini Moderator działa wyłącznie na danym polu, w obrębie zadania które zostało mu powierzone.

Strażnik Podziemia


Xelliks - Strażnik Podziemia, to najkrócej mówiąc, moderator granicowego discorda. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej formy naszych rozmów śmiało piszcie właśnie do niego. Na forum nie posiada uprawnień dotyczących edycji postów, dodawania ostrzeżeń i tym podobnych. Discord jest dodatkiem do forum, ale nie zastępuje forumowego czatu.

KONTAKT:
Forum: Prywatna Wiadomość
Komunikator Discord: Xelliks#6089

Link do discorda Granicy: https://discord.gg/qyXE83bT8Q

Duchowa Medyczka


Primavera - Duchowa Medyczka to pomoc psychologiczna, która działa po stronie rzeczywistości i pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów psychologicznych oraz prowadzi interwencję w kryzysie. Osoba do niej przynależąca udzieli ci wsparcia, posłuży rozmową, a także da bezpieczną przestrzeń, w której będziesz wysłuchany. Możesz do niej pisać o każdej porze dnia i nocy!

Osoby należące do grupy nie prowadzą terapii ani nie diagnozują, lecz udzielają kryzysowego wsparcia! Mogą jednakże pomóc w dotarciu do dobrego specjalisty.

Primavera - skończyła studia psychologiczne, lubi pomagać i słuchać. Jako istota bardzo empatyczna ma dyplomy z wspierania, więc zarzuci linię ratunkową dla każdej potrzebującej duszyczki. Można ją znaleźć również na discordzie.

KONTAKT:
Forum: Prywatna Wiadomość
Komunikator Discord: Primavera#3621

Discord Granicowy: Serwer Granicy: https://discord.gg/qyXE83bT8Q - tutaj można odnaleźć kanał "depresyjne", gdzie wzajemnie udzielamy sobie pomocy. To jest grupa otwarta. Możesz zgłosić chęć przyłączenia się do niej.

Awatar grupy

RangaCzłonkowie Posty GG, Pinterest, Skype Rejestracja
Szukający drogiXelliks 47
6 lat temu
Szukający drogiPrimavera 34
3 lat temu