[Ekspert Moderator]

Ekspert Moderator:


Jak już zapewne wiecie, każdy z nas wykonuje wiele funkcji ogólnych, ale ma też swoje specjalizacje. Każdy w czymś jest lepszy, a w czymś gorszy. Funkcja Ekspert Moderatora, to funkcja, w której moderator sprawuje jakieś konkretne, sprecyzowane obowiązki, które wykraczają poza obowiązki zwykłych moderatorów. Ponadto ekspert moderatorzy mogą sprawować funkcję nauczycieli i mentorów dla wyznaczonych moderatorów i junior moderatorów.

Frigg


Mentorka Artystów - Specjalistka w kilku dziedzinach. Mentorka Artystów jest znawczynią driad i z pewnością weźmie Cię pod opiekę, otaczając Cię swoimi skrzydłami. Poza tym specjalizuje się również, a może przede wszystkim, w pisaniu aur. Jest wyjątkową malarką, której aury charakteryzują się niezwykłą precyzją i niesamowitymi metaforami. Każda aura jest dla niej wyjątkowa i niepowtarzalna. Jej emanację są jak tajemniczy ogród, który możesz odkrywać powoli, z każdym napisanym przez nią słowem. Jest ona Mentorką Artystów, co oznacza, że opiekuję się wszystkimi Malarzami Aur, służąc pomocą i radą. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do swojej aury, to właśnie Frigg powinieneś zapytać, a ona rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

KONTAKT:
Forum: Prywatna Wiadomość
Komunikator GG: 8001745

Esmeralda


Strażniczka Magicznej Polany – osoba zajmująca się porządkiem na Magicznej Polanie, znajdującej się w Górze Przeznaczenia (offtop). Do jej obowiązków należy sprawdzanie czy posty dodawane w grach i zabawach są umieszczone w odpowiednim dziale. Oprócz tego Strażniczka Magicznej Polany zajmuje się dodawaniem nowych zabaw i odświeżaniu starych, tak by tematy były aktywne i ciekawe dla biorących w nich udział graczy. Osoba ta przyjmuje również propozycje od użytkowników dotyczące nowych ciekawych minikonkursów, gier, zabaw, konkurencji, które mogłyby się znaleźć w dziale Magiczna Polana. Propozycję, wątpliwości i pytania prosimy kierować na PW do Strażniczki Magicznej Polany.

Sanaya


Patronka Myśliwych – osoba, która zajmuje się i opiekuje Łowcami Baboli, jednocześnie pełniąc tą funkcję (funkcję Łowcy Baboli). W razie jakichkolwiek pytań dotyczących błędów w kartach postaci, Łowcy oraz użytkownicy mogą zgłosić się właśnie do niej. Poza tym to do Patronki Myśliwych wolno kierować pytania dotyczące błędów i poprawności pisowni, a także informować, jeśli ktoś zauważy nagminne błędy u swoich towarzyszy fabularnych. Kapłanka ma prawo zwracać uwagę takim osobą oraz dodawać ostrzeżenia w razie potrzeby, kiedy to użytkownik nie stosuje się do próśb o polepszenie swojej pisowni. Oprócz tego Sanaya pełni także funkcję redaktora na Granicowym Facebooku.

Samiel


Karciany Łowca – osoba, która zajmuje się sprawdzaniem błędów stylistycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych oraz rzeczowych w Kartach Postaci. Sprawdzanie treści KP, ich zgodności ze światem oraz systemem nadal należy wyłącznie do obowiązków Administracji. Karciany Łowca nie ma praw akceptacji kart, a jedynie jej edycji i poprawy rażących błędów. Do obowiązków Karcianego Łowcy należy również wysyłanie PW graczom, w przypadku gdy uzna to za stosowne, z powodu nagminnie powtarzanych błędów.

Pomocnikami Samiela w sprawdzaniu błędów w KP są: Eris, Nevaeh oraz Ariatte

Kana


Kapłanka Losu - osoba zajmująca się odpisywaniem Panią Losu, czyli posiłkowym Mistrzem Gry. Pani Losu używana jest zazwyczaj w kilku przypadkach. Przede wszystkim podczas, gdy wątek „umiera”, a postacie chcą się z niego wydostać, by móc dołączyć do innej fabuły. Podczas gdy jeden lub więcej uczestników przestaje odpisywać, a pozostałe postacie chcą ruszyć dalej. Panią Losu można również prosić o pomoc w przypadku, gdy uczestnicy wątku nie mają pomysłu na fabułę i potrzebują interwencji posiłkowego Mistrza Gry. W dwóch pierwszych przypadkach prośbę o pomoc Pani Losu można wysyłać w temacie: link. W przypadku ostatnim, gdzie uczestnicy chcieliby interwencji mistrza gry do „rozruszania” fabuły należy zgłaszać się bezpośrednio do Kapłanki Losu na PW.

Pomocnikiem Kany w odpisywaniu Panią Losu jest: Isambre To jest grupa zamknięta. Nowi użytkownicy mogą do niej przyłączyć się tylko na zaproszenie lidera grupy.

Awatar grupy

RangaCzłonkowie Posty GG, Pinterest, Skype Rejestracja
Urzeczywistniający MarzeniaSanaya 598
10 lat temu
Kroczący pośród cudzych MarzeńSamiel 439
9 lat temu
Poszukujący MarzeńEsmeralda 408
9 lat temu
Szukający SnówJane 175
9 lat temu
Szukający drogiMalfo 33
3 lat temu