Góra PrzeznaczeniaKsięga umarłych

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Księga umarłych

Post autor: Esmeralda »

Księga umarłych


Temat powstał dzięki inicjatywie Latro

Obecnie nie widać które postacie są martwe lub nieaktywne, dlatego też tu będzie ich miejsce spoczynku, jeśli oczywiście ktoś chce się do nich przyznać~
Nie ma wymogu wpisywania tutaj nieużywanych już kont, temat funkcjonuje bardziej w formie ciekawostki.
Można zawrzeć dane informacje bardzo zwięźle ale nic nie stoi na przeszkodzie gdyby ktoś chciał się rozpisać~

Wzór opisu:

1. Nick:
2. Status: Nieaktywna/Martwa
3. Rodzaj śmierci (opcjonalne):
4. Dodatkowe informacje:
Awatar użytkownika
Lullasy
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 136
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Służący , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Lullasy »

Cóż, trzeba uczcić pierwszą i jak dotąd jedyną martwą postać...

1. Nick:
Shadei

2. Status:
Martwa, a zarazem nieaktywna (brak planowanego wskrzeszenia/ożywienia)

3. Rodzaj śmierci:
Uśpiona przez alchemiczną mieszankę która wypełniła powietrze w jaskini, padła w objęcia snu.
Nim się wybudziła, sztylet przeszył jej serce, kończąc przedwcześnie jej żywot.
Jej śmierć została opłakana i zapamiętana przez ledwie jedną istotę, Esmeralde.

4. Dodatkowe informacje:
Postać została zabita z wielu powodów, ale żeby ująć to krótko - to nie była dobra postać.
Przejść akceptacje przeszła, ale granie nią nie było ani łatwe ani satysfakcjonujące.
Gdybym wpadł na pomysł Shadei dzisiaj to może bym zdołał zrobić z tego coś grywalnego, ale wtedy nie miałem ani doświadczenia ani cierpliwości by tego dokonać.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

1. Nick: Tressa
2. Status: Nieaktywna
3. Rodzaj śmierci (opcjonalne): -
4. Dodatkowe informacje: postać obecnie jest nieaktywna i raczej nie powróci do żywych, nie ma sprecyzowanej w wątku śmierci, więc tak krótko tylko ją opiszę/wstawię dla ciekawości ^^
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Aaliya
Szukający Snów
Posty: 151
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Włóczęga , Kurtyzana , Złodziej
Kontakt:

Post autor: Aaliya »

1. Nick: Elsker
2. Status: martwa
3. Rodzaj śmierci: Elsker zmarła w wyniku spotkania ze zjawą. Bliższych danych brak.
4. Dodatkowe informacje: już w czasie tworzenia KP chciałam, by postać szybko została uśmiercona, jak i szukałam gracza, który podjąłby się uśmiercenia mojej postaci. Losy miały być tej postaci tragiczne od początku. Udało się i nie planuję wznowić gry postacią.

1. Nick: Ellcora
2. Status: nieaktywna
3. Rodzaj śmierci: postać nie poniosła śmierci w żadnym wątku, ale gra straciła swój smak, kiedy zgubiłam poprzedni awatar, który załączyłam tu dekadę temu, a do tej pory nie znalazłam idealnego odwzorowania tej postaci, więc gra nią nie przyniosłaby mi satysfakcji i radości.
Ludzka postać
Diabelska postać

Jesteśmy ponurymi dziećmi nocy
Zwą nas w podziemiu boginiami zemsty

Ajschylos: ,,Eumenidy''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości