Projekt GrymuarGarść Informacji

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Garść Informacji

Post autor: Niara »

1. Zmieniłam tryb skreślania grafik, teraz używam tylko małego krzyżyka i skreślam numer. Wielkie IKSY często zasłaniały grafiki, a w sumie nie były potrzebne, wystarczy mały x żeby było wiadomo o co chodzi. Zmieniłam to w kilku nowszych tematach, nie będę cofać się do starych.
2. Pewnie nie raz zastanawiacie się dlaczego tych grafik jest aż tyle i w tylu działach. Przecież mogłabym robić mniejsze. Po prostu uważam, że im większy wybór tym więcej pomysłów i przede wszystkim inspiracji.

3. BARDZO WAŻNE! Możecie łączyć grafiki z rożnych kategorii. Np. ja opisałam Peonie Słoneczną, a w niej wyrób Olej Veriona i Eliksir Dalebory, do których stworzenia będą potrzebne komponenty z rośliny. One są już podlinkowane, kiedy je opiszę i dodam podlinkuje Peonię Słoneczną od razu w tamtych artykułach. Tak samo możecie robić Wy! Np. zgarniacie jakąś roślinę, do tego eliksir i pisząc roślinę nazywacie eliksir, który będzie potrzebował np, płatków z niej. Zaznaczajcie mi w opisach takie rzeczy, wtedy od razu będę podlinkowywać. Ja w Peoni Słonecznej dałam jeszcze syrop z płatków i Miód Słoneczny, który można opisać. Mamy wtedy takie drzewko, także możecie robić tak jak ja :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości