Projekt GrymuarArtykuły na które czekam.

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Artykuły na które czekam.

Post autor: Niara »

To absolutnie nie jest żadna lista hańby, ani walenie kijem i pośpieszanie. Po części jest to temat dla mnie, po części dla osób, które coś sobie zaklepały i może wyleciało im z głowy. Będę wymieniać tu artykuły na które po prostu czekam, gdzie np. projekt już jest zamknięty, ale ktoś coś jeszcze ma do przysłania. Powtórzę się po raz setny - nie ma deadline! I nikogo nie pośpieszam. Nie będę tu umieszczać informacji bieżących, czyli jak ktoś sobie dziś coś zaklepie to nie ma powodu, żebym to zapisywała. Chodzi raczej o to, że ktoś zaklepał sobie coś np. w październiku, ja tego artykułu jeszcze nie mam i nie wiem, czy ktoś zapomniał, czy zrezygnował, dlatego jeśli jest taka sytuacja to dajcie mi też znać tu, czy na PW, to już obojętne. Jeśli ktoś z czegoś zrezygnuje, wtedy mogę przenieść grafikę na kolejną rundę na przykład. Może być tak, że wymieniłam tu jakiś art, który dodałam do grymuaru, ale go przeoczyłam, albo, że coś powinnam mieć na mailu, a nie mam, tudzież nie widziałam - dajcie znać - nie jestem przecież Prasmokiem, mogę się pomylić.

Nuka - świąteczne opowieści - grafiki 9 i 15 | kosmetyki runda 1 - kosmetyk 6 | Krainy runda 1 - Lasy Eriantur, Opuszczone Królestwo.
Nuka odeszła, więc zakładam, że wszystko jest nieaktualne.

Kimiko - grymuarowe święta - roślina 1 i bestia 12 |tajemnicze miejsca - grafiki 5 2. Zatopione Miasto, 20. Czarna Puszcza|Krainy runda 1 - Wielka Pustynia Słońca, Mroczne Doliny.

Finner - grymuarowe święta - bestia 1

Nev i Finner - grymuarowe święta - opowieści 3 i 14

Nev - grymuarowe święta - roślinka 2

Esme - rośliny runda 3 - roślinka 11

Ian - Grafiki z konkursu: Rośliny: grafika 7, Alchemia: grafika 4, Instrumenty muzyczne: grafika 2, Arsenalium: grafika 1. |Grafiki z tematu alchemia runda 1 - grafika 2. | Grafiki z tematu bestiariusz stworzenia wodne - grafika 3.

Iaskel - grafiki z tematu bestiariusz runda 1 - 4, 10, 12. |Grafiki z tematu alchemia runda 1 - grafiki 14 i 15

Silea - Grafiki z tematu bestiariusz stworzenia wodne - grafika 9.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Widziałam na czacie rozmowę, więc UAKTUALNIAM.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości