Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Wrocław 2020

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Wrocław 2020

Post autor: Sanaya »

Ludzie i nieludzie!
W sumie długo tak czekać do marca... Więc może coś wcześniej? Robimy zlot we Wrocławiu 25 stycznia! Czasu niewiele, ale może ktoś się skusi? Sporo Was jest w tym pięknym mieście, więc nie dajcie się prosić! I nie ma, że sesja!
Do zobaczyska i dajcie znać kto będzie :D
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

:zaba *pieczęć Żaby* :zaba
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

* granat Wojenki *

Jak po 13 to bym Wensza wzięła ze sobą :>
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Wolny dzień w grafiku, zatem to chyba przeznaczenie xD Jeśli nic mi się nie zmieni, postaram się być, lecz maksymalnie mogę do 18;00 (praca następnego dnia)
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Na pewno się pojawię. O ile nie dojdzie do scenariusza klasy K, ale to wątpliwe ^^
Awatar użytkownika
Sarú
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Łowca , Rzemieślnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Sarú »

Bede, na pewno :3
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

EDIT: Jednak spotkamy się innym razem :(

Miłej zabawy :pant
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jest szansa, że się pojawimy, ale to zależy od stanu zdrowia mojej babci.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Bardzo na tak! :D
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

OMG, Gwennie! :kocham Jak Ty będziesz, to ja muuuuuszę :* Bo muszę Cię wreszcie wyściskać! <3 :rose
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 434
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Ogólnie na SB już o tym pisałem, ale zapomniałem tutaj, więc... są duże szanse na to, że w końcu pojawię się na granicowym spotkaniu :dag
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

No siema!
To już ta sobota, więc chyba pora ustalić jakieś bardziej zgrubne szczegóły. Dla tych, których nie ogranicza transport, proponuję początek zlotu na 16.00, zbiórka koło fontanny na rynku. Gdyby ktoś planował być wcześniej/później to będziemy się komunikować i albo zgarniać z dworca albo wskazywać gdzie siedzimy.
Postaram się zarezerwować dla nas gdzieś stolik na później, bo znając życie może być problem zasiąść gdzieś w większym gronie. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi/propozycje czy coś to piszta, jeśli ktoś wie że będzie, a jeszcze nie puścił pary z ust to też się wpiszcie w miarę szybko, bym wiedziała co rezerwować :D

Do zobaczenia już w tę sobotę!
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

dodam tylko, że jesteśmy dostępne od rana więc np Jane możesz się spyknąć z nami wcześniej by nie być tylko na dwie godzinki, pewnie będziemy siedzieć do późna w jakiejś miejscówce także kontakt all the time!
Żaba gotowa do spotkań od kiedy tylko zwlecze się z łóżka!
:zaba
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Bilety na pociąg zarezerwowane! Jestem od 14:40 już na dworcu, jak i powrót mam o 19, także może trochę posiedzę :D
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

No to my będziemy na 99% (chyba, że wydarzy się coś niespodziewanego) - generalnie planujemy być tak 15-16, będziemy samochodem, więc będziemy musieli gdzieś zaparkować, także jeśli gdzieś będzie już zarezerwowany stolik to najchętniej spotkalibyśmy się już tam i zaparkowali gdzieś w okolicy. Wcześniej chcemy gdzieś zjeść obiad, a potem to już wiecie, hulaj dusza :) Czas nas nie ogranicza, a jedynie siły i ewentualne zmęczenie kierowcy, bo wracamy tego samego dnia :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Och, co tak wcześnie? ;( Kończę pracę dopiero o 20 i będę robić wszystko, żeby się wcześniej urwać, ale nie obiecuję ;(
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości