Księga Boskich PrawAkceptacja KP po zmianach w Kreatorze Postaci.

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gertrude
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 97
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Mieszczanin , Szpieg , Skrytobójca
Kontakt:

Post autor: Gertrude »

Zwracam się z prośbą o akceptację zmian w Kreatorze, tradycyjnie wprowadziłam społeczne kwestie (wiem, że to już nudna pieśń, ale zostało mi niewiele postaci do zmiany, a denerwuje jak mam żółty napis w KP o niezaakceptowanych zmianach. Tak, że ten, chcę wszystko "na legalu" :P ) :D :pisze
Ostatnio edytowane przez Samiel 2 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Kana to chyba moja ostatnia karta, którą musiałam uzupełnić po zmianach w Kreatorze, a skoro jest też w nowym wątku i trochę już przeszła, postanowiłam ją przejrzeć i odświeżyć. Jest w końcu pierwszą postacią i tworząc ją troszkę poszalałam x'D

1. Uzupełniłam podstawowe dane

2. ATRYBUTY
Siła +1 (teraz ma przeciętną, bo jakoś nie pasowało mi do niej bycie słabszą niż przeciętna obywatelka)
Szybkość -1 (i nie musi być aż tak szybka x'3)
W zmysłach dodałam słaby smak, bo kot i podniosłam na neutralny zmysł magiczny - nie ma z nim związanych umiejętności i nadal nie lubi magów, ale nie chciałam jej tak ograniczać by nigdy nie miała szansy się niczego nauczyć. Tak na wypadek ciekawych pomysłów wątkowych x'3
Wola -1 (z bardzo silnej na silną. Patrząc po jej charakterze, więcej do niej nie pasuje aż tak)

3. UMIEJĘTNOŚCI
Tutaj robiłam mocne porządki, by lepiej je przystosować i dodać te, o których wcześniej bym nie pomyślała. Najlepiej przejrzeć czy pasują, ale z grubsza:
- Dwie umiejki związane z oswajaniem i nauczaniem zwierząt zlałam w Tresurę i z zaawansowanej i opanowanej przesunęłam na podstawową.
- Innym zlepkiem jest zrobione z balansowania i wspinaczki oraz gimnastyki ,,wspinanie się i akrobatyka", bo to bardzo ważna umiejętność dla Kany, ale niepotrzebnie wcześniej rozbita na dwie
- Dodałam poliglotyzm, który od zawsze miałam w planach, ale tworząc jej KP nie wiedziałam co z tym zrobić x''D
- Oszustwo z opisem i poparciem w charakterze i postach
- Tańce, związane z odwiedzaniem miejsc i chłonięciem równych kultur, a także ogólnie rozrywkową naturą x'3
- Wywaliłam Handel i Rozbrajanie pułapek, a Biologię wplotłam w dwie inne umiejki
- Rysunek z opanowanego spadł na podstawowy
- Dodałam Przetrwanie w dziczy i Wiedzę o świecie (tam poszła biologia, którą przerobiłam na mniej zaawansowaną wiedzę o przyrodzie). To są też jedne z głównych rzeczy, które definiują tę postać x'3
- Popoprawiałam opisy tego co już było, często je skracając

4. CECHY SPECJALNE
Tutaj pozmieniałam głównie nazwy i uporządkowałam opisy tego co było - dodałam też cechy rasowe i Magiczną Nieufność, bo w wątkach była to dosyć ważna cecha x'D

5. PRZEDMIOTY
Leciutko poprawiłam opisy pierścienia i naszyjnika (bałam się, że będę musiała bardziej w tym grzebać x'D) i dodałam dwie wyjątkowe dla Kany rzeczy - Piracką Klamrę z wątku i Dziennik, który jest elementem fabularnym x3

6.CHARAKTER
Był w bardzo dziwnej formie i kiedy pisałam go po raz pierwszy sprawiał mi najwięcej problemów. Trochę czasu minęło, więc ogarnęłam go na nowo i przepisałam. Większość cech została ta sama, ale niektóre detale się nie zgadzały z tym jak to wyewoluowało w wątkach, a inne opisy były zwyczajnie koślawe.

7. WYGLĄD
Poprawiłam głównie detale i ubiór.

8. HISTORIA
Tam tylko zamieniłam na spacje wszystkie <b> czy jak co to się tam porobiło x'3

Bardzo proszę o sprawdzenie mojej seniorki :magicznakotka
Ostatnio edytowane przez Samiel 2 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Aaliya
Szukający Snów
Posty: 151
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Włóczęga , Kurtyzana , Złodziej
Kontakt:

Post autor: Aaliya »

Dodałam kilka nowych umiejętności, miałam to zrobić lata temu, ale przeoczyłam:
Mowa Wspólna
Ars Amandi, czyli sztuka uwodzenia, myślę, że w sam raz dla pokusy
Amani- poziom podstawowy
Odnajdowanie źródeł portali - też już gdzieś było w jakiejś fabule, ale z powodu wiewiorczej pamięci to pominęłam
Podwyższyłam też władanie sztyletem na poziom opanowany.
To wszystko. Proszę o akceptację zmian :).
Ostatnio edytowane przez Samiel 1 rok temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept
Ludzka postać
Diabelska postać

Jesteśmy ponurymi dziećmi nocy
Zwą nas w podziemiu boginiami zemsty

Ajschylos: ,,Eumenidy''
Awatar użytkownika
Noelia
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 54
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Wędrowiec , Artysta , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Noelia »

Proszę o akceptację zmian w Karcie:
- zmieniłam atrybuty, obniżyłam aparycję o jedno oczko i obniżyłam o jedno oczko szybkość oraz dokładność wraz z siłą
- dodałam umiejętność Mowa Wspólna, zasobność portfela, profesje, sławę, rasę, płeć i wiek (sekcja społeczne i podstawowe)
Ostatnio edytowane przez Samiel 1 rok temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept
Awatar użytkownika
Malfo
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 3 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Szlachcic , Wędrowiec , Mag
Kontakt:

Post autor: Malfo »

Prosiłabym o ponowną akceptację u Malfo i Bralla. W obu przypadkach chodzi o poprawę drobnych błędów takich jak literówki, czy przecinki. A wyszczególniając, u Malfo zrobiłam dokładniejszy opis jego chowańca Vralthak i podniosłam o jeden poziom każdy rodzaj magii, gdyż według mnie były one za niskie względem jego wieku i rasy. U Bralla z kolei obyło się bez większych zmian. Z góry dziękuję :czerwoneserce
Ostatnio edytowane przez Samiel 1 rok temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept dla obu postaci
Awatar użytkownika
Krognal
Błądzący na granicy światów
Posty: 14
Rejestracja: 1 rok temu
Rasa: Centaur
Profesje: Szaman , Łowca , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Krognal »

Prosiłbym o ponowne zatwierdzenie karty Krog'Nala. Poprawiałem jakąś głupią literówkę... ;(
Ostatnio edytowane przez Samiel 1 rok temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept zmian
"Są tacy, o których się pamięta, i tacy, o których się śni."
Awatar użytkownika
Dafne
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Emisariusz
Profesje: Inna , Opiekun , Zwiadowca
Kontakt:

Post autor: Dafne »

Proszę o akceptację zmian, dopisałam kilka zdań do wyglądu, który był ubogi, jeżeli chodzi o opis. Rozbudowałam charakter. Dałam magię na poziom czeladnika w kwestii związanej z dobrem, bo mi się szkoda Dafne zrobiło, że ona taka święta a tylko ma poziom ucznia. No, coś tam potrafi. Oczko wyżej dałam też węch oraz postawę. Obniżyłam wytrwałość. Dodałam: poezję- ekspert, opatrywanie ran, zielarstwo- podstawowy, zmieniłam religioznawstwo na opanowany z podstawowego. Podniosłam wiek o jeden rok. Reszta bez zmian.
Ostatnio edytowane przez Samiel 1 rok temu, edytowano łącznie 2 razy.
Powód: Akcept zmian
Awatar użytkownika
Delain
Błądzący na granicy światów
Posty: 14
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Syrena
Profesje: Artysta , Służący
Kontakt:

Post autor: Delain »

Zmieniłam awatar oraz atrybut dotyczący wyglądu. Usunęłam cechę, jaką była uszkodzona kończyna, bo w wątku postać się podleczyła.
To wszystko. Reszta zostanie zmieniona, gdy rozpocznę z kimś wątek. Proszę o akceptację zmian. :bluelily
Ostatnio edytowane przez Samiel 1 rok temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept
Awatar użytkownika
Enitia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 115
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Nimfa
Profesje: Rzemieślnik , Służący , Artysta
Kontakt:

Post autor: Enitia »

Wprowadziłam drobne zmiany, z tego względu bardzo proszę o akceptację ich a są to:
Siła - 1
Pomyślałam, że warto jednak zrobić nimfę niezbyt silną, niż taką o przeciętnej krzepie.
Bystrość - 2
Była pojętna, a teraz niezbyt bystra, jak do tego doszło? Nie wiem xD2 cytując klasyka. A tak poważnie, stwierdziłam, że nimfa nie będzie mieć rozległej wiedzy o świecie. W przypadku Enitii cierpiącej przecież na amnezję, to by nie miało sensu. Pasuje mi to do obecnego wątku. :)

Dodałam jej wiek faktyczny o rok, no i wiek, na jaki wygląda zrobiłam 27 (było 33). Znalazłam awatar, który idealnie przedstawia wygląd Enitii. Usunęłam również dwa zdania z opisu wyglądu. Wydały mi się niepotrzebne. :camomile
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Cześć! Po długich latach postanowiłam wrócić do pisania, w związku z czym pozmieniałam trochę swoją Kartę, żeby pasowała do obecnych wymogów. Z topielicy w nieumarłym ciele stała się teraz zjawą, która opętała człowieka. Dodałam parę zdań historii dla wytłumaczenia tego faktu w sposób fabularny, zmieniłam opis wyglądu i avatar, trochę też opis charakteru, trochę zmodyfikowałam cechy specjalne. Ale to nadal ta sama stara dobra ja ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości