Granicowy Event MiłosnyWiadomość do Geralda

Miejsce w którym publikowane są, życzenia, listy i wiersze miłosne od postaci dla postaci. To tutaj można przeczytać wszystkie miłosne życzenia od Anonimowych wielbicieli dla ukochanych.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Wiadomość do Geralda

Post autor: Niara »

Skrzydlatek przebył już wiele dróg, tym razem jego poszukiwania były trudniejsze niż wcześniej, długo musiał szukać tego, któremu miał doręczyć wiadomość. W końcu jednak lecąc gdzieś nad równiną zobaczył w dole postać dla której miał ten oto list:

Kochany Kowalu!
Nie wiem czy to co czuję to miłość, nie wiem nawet czy potrafię kochać tak jak kiedyś. Wiem jednak, że nie wyobrażam sobie mojego życia bez Ciebie. Kiedy patrzę w przyszłość widzę ją tylko z Tobą. I choć nie wiem co nas czeka, mam nadzieję, że cokolwiek to będzie, będziemy w tym razem. Chciałabym by nasza ucieczka skończyła się szybciej niż planujemy, byśmy mogli gdzieś odpocząć. Wiem, że sam też nie wiesz co czujesz, tak jak ja. Jestem jednak pewna, że oboje patrzymy w tym samym kierunku.
Czarnowłosa.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Granicowy Event Miłosny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości