Góra PrzeznaczeniaSkąd dowiedziałeś się o forum ?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.

Skąd dowiedziałeś się o forum ?

Znajomy/znajoma
70
32%
Toplista
47
22%
Inne Forum
22
10%
Wyszukiwarka
59
27%
Inne (Napisz jakie)
18
8%
 
Liczba głosów: 216

Awatar użytkownika
Gart
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 521
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gart »

<się przyłącza do Pana powyżej>
Awatar użytkownika
Avallach
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 146
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Avallach »

Toplista. Nudy wielkie ogarnęły moją osobę, gdy siedziałem sobie przed komputerem. Tak sobie dumałem, i w końcu pomyślałem "Istnieją przecież PBF'y!". Wchodzę sobie na toplistę, przeglądam. Patrzę - "Granica PBF". Myślę sobie "Kolejne forum założone przez dzieci neo, dla szpanu. A co mi tam, wejdę zobaczę. I tak nie mam co robić." Patrzę. Ładnie prezentujący się index z odnośnikami do podstron. Myślę "Ok... Nie jest trudno takie coś zrobić, dzieci neo też umieją...". Wchodzą na forum i... Oniemiałem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, więc czym prędzej założyłem konto. Następnie, szukam podforum z kartami postaci. Nie ma. Myślę sobie "WTF?!". I wtedy zobaczyłem to... Kreator Postaci.
Do administratorów tego forum. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem. Forum naprawdę piękne. A ten kreator postaci jest wręcz fantastyczny. Grałem na wielu tego typu PBF'ach, i przyznaję szczerze, że jeśli chodzi o oprawę graficzną to jesteście najlepsi. Miażdżycie jądra, że się tak wyrażę ;) Nie wiem jeszcze jak z kwestią fabularną, ale to się zobaczy (nie mam jeszcze akceptowanej KP).
Awatar użytkownika
Gardenia
Zsyłający Sny
Posty: 348
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mag , Szpieg , Badacz
Kontakt:

Post autor: Gardenia »

toplista
Jakaż to otchłań nieb odległa. Ogień w źrenicach twych zażegła?
Czyje to skrzydła, czyje dłonie. Wznieciły to, co w tobie płonie?
(X)
Awatar użytkownika
Yasi
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 125
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Upadły anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Yasi »

Nudziło mi się, więc pomyślałam czemu by nie poszukać jakiegoś PBF-a. No i znalazłam forum, którego szukałam, odpowiadał mi temat i organizacja, a jak zobaczyłam kreator postaci szczęka mi opadła, to był naprawdę wspaniały pomysł! :mrgreen:
"Wolnym bowiem jest człowiek tylko wtedy, gdy jest samotny."
Artur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Miriamele
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Miriamele »

Nudziło mi się i weszłam na kilka znanych mi for. I przez bannery przechodziłam od strony, do strony i natknęłam się na to forum. Szata graficzna urzekła mnie od razu, a gdy zobaczyłam styl, w jakim sa pisane posty... Szczęka mi opadła! Takiego forum szukałam już chyba dwa lata ^^
Awatar użytkownika
Tinweriel
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tinweriel »

Ze mną podobnie. Szukałam PBF-a bez japońszczyzny i bez restrykcji związanych z konkretnym uniwersum. Wielki plus za autorski świat gdzie dosłownie każdy twór fantazji może znaleźć swoje miejsce.
Awatar użytkownika
Nemedis
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Łowca Dusz
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nemedis »

Trafiłem cudownym przypadkiem, przy pomocy tak zwanej top listy. Zaskoczenie było wielkie bo na top listach zazwyczaj są różne kupki i prawdę mówiąc nie spodziewałem się znaleźć czegoś fajnego.

Ale znalazłem. Teraz tylko muszę (w końcu) zacząć grać, bo już dawno powinienem, a siedzę jak osioł bez żadnych postów.
Zefir
Rasa:
Profesje:

Post autor: Zefir »

Przypadek szukałem jakiś grafik i wyskoczyła GRANICA u wujka google :D
Awatar użytkownika
Amadeusz
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Smokołak (Przybysz)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Amadeusz »

Załącznik w profilu Garta.
Smocza forma http://th.interia.pl/51,b96c532712104268/czarny49az2.jpg
Katrix http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQR9OQtXWkBL2NkDnFX6IQuLSyTBbtmxp6a9cLnCpRfA9u9TPqQ_g
Dragonisa
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 90
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Smokołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dragonisa »

Ku memu zaskoczeniu toplista... Dodawałam swoje PBF i akurat uwidziałam to luknęłam :P Jak to mówią "weszłam na chwile, zostałam na dłużej" :D
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Ja również znalazłam Granicę na topliście. Już od jakiegoś czasu szukałam PBF-a, który dopuszcza dużą swobodę, ma ciekawy świat, nie jest o Naruto, no i nie upadł, opuszczony haniebnie przez wszystkich graczy. Ujął mnie opis: "Wkrocz na rubieże świata i odkryj Granicę, za którą Sny stają się Jawą, a Marzenia mieszają się z Rzeczywistością". Niby nic wielkiego, a jednak zabrzmiało tak jakoś... onirycznie i bardzo klimatycznie.
I popieram czyjąś wcześniejszą uwagę - Kreator Postaci to świetne rozwiązanie!
Awatar użytkownika
Sudżahid
Błądzący na granicy światów
Posty: 20
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Ifryt
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sudżahid »

Jak? Po prostu 'cynk' od dziewczyny. Gdyby nie ona, prawdopodobnie nie zostałbym dłużej na Granicy... ale, cóż - ona gra, zachęciła, a odnalazłem w tym systemie ("tym="bez MG") pewne wspomnienie z mojego pierwszego PBFa, gdy miałem jakieś 14 lat, więc pozostał pewien sentyment do takiego beztroskiego poddania się wyobraźni ;)
Awatar użytkownika
Meallia
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 97
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Meallia »

Ja pewnego razu weszłam na forum koleżanki, tematyka niezbyt mi odpowiadała więc zajrzałam w banery innych PBF-ów, tam znalazłam taki który mi się spodobał, ale problem był inny - prawie nikt tam nie zaglądał. Przejrzałam jeszcze parę i natknęłam się na wasze, od razu spodobała mi się grafika i duża różnorodność.
Awatar użytkownika
Kai
Szukający Snów
Posty: 171
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Myśliwy , Wędrowiec , Żołnierz
Kontakt:

Post autor: Kai »

Ja od znajomej się dowiedziałem. Znajoma ta wciąż grywa z nami, Aurill :)

Znajomej? Oj oberwie ci się :D
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

Siedzę sobie na forum (jak ktoś chce, to podam nazwę) i po pewnym czasie widzę wiadomość od gościa w temacie dla Administracji. Właściciel nowego adresu zachęcał do wpadania na stronę, gdzie można głosować na ciekawe PBF, mówić o nich itp. W jednej z ankiet zauważyłem pytanie "Jakie forum zasługuje na nagrodę miesiąca" czy coś takiego .. Na pierwszym miejscu była właśnie Granica. Wpadłem i zostałem na dłużej. Możecie mi mówić Panie Kierowniku ; D
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Ja dowiedziałem się niedawno od koleżanki ze szkoły. Podziękowania należą się Aishele :)
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości