Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

Przez okres wakacji mogę mieć problem z dostępem do internetu, przez co moja obecność na forum będzie ograniczona do co najwyżej jednej lub dwóch wizyt na tydzień. Przepraszam wszystkich, którzy czekają na moje odpisy - w miarę możliwości, jak czas pozwoli, odpiszę wszędzie.
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Teyla
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 113
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Teyla »

Będę nieobecna od 31 lipca do 11-12 sierpnia. ( Elleyna, Arisa i Teyla )
Awatar użytkownika
Ryann
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 71
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ryann »

Od jutra (11.08) nie będzie mnie, tzn. Ryann, Andarysa i Vittorio przez tydzień. Prawdopodobnie do 17, 18.
Awatar użytkownika
Eizan
Błądzący na granicy światów
Posty: 23
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Eizan »

Nie będzie mnie od jutra ok. 11 do piątku ok. 20. Powód? Jadę do dziadków, nie będę miał neta.
Awatar użytkownika
Badhorn
Szukający drogi
Posty: 43
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Kaer Nathaerin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Badhorn »

Nie będzie mnie od soboty (18 sierpnia, godziny 20) do niedzieli (19 sierpnia) godziny 20.

Badhorn, Caerthis, Ortin, (+ Kgum)

Powodem jest wyjazd z Polski do Belgii.
Awatar użytkownika
Felid
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Felid »

Nie będzie mnie przez najbliższe 2 tygodnie... Przepraszam wszystkich czekających.
You are only human...
Obrazek
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

Wyjeżdżam dzi... jutro w godzinach porannych, natomiast powracam w poniedziałek.
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kroczący w Snach
Posty: 249
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światłości
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ethelnalen »

Nie będzie mnie co najmniej przez najbliższy miesiąc na granic. jakby ktoś mnie szukał, tylko GG.
Awatar użytkownika
Katherine
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Katherine »

Myślałam, że uniknę tego ale niestety.. Będę się tu pojawiać jedynie w piątkowe i sobotnie wieczory, pewnie też w niedzielę ale to nie jest pewnie. Powodem tego jest Szkoła. Nie ma wytchnienia..
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Nie mam mnie cały weekend. 28-30.09.
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Arisa
Szukający Snów
Posty: 173
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arisa »

Nie będzie mnie przez około tydzień, czyli do początku grudnia. Mam nadzieje, że to się nie przedłuży. Przepraszam za utrudnienia. Moje postacie to: Arisa, Dalaya, Teyla, Elleyna, Cealia.

nieaktualne
Ostatnio edytowane przez Arisa 11 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
"Wariaci, podobnie jak dzieci, nie dają za wygraną, dopóki ich życzenie nie zostanie spełnione."
— Paulo Coelho — Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Nimmeril
Szukający Snów
Posty: 154
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Mroczny Elf
Profesje:
Ranga: [img]http://img263.imageshack.us/img263/7033/moderatorgfl.png[/img]

Post autor: Nimmeril »

Z powodów osobistych nie ma mnie do końca tygodnia.
Za utrudnienia przepraszam.
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

Informuję, że od dnia dzisiejszego mogę mieć problem z codziennym bywaniem na forum ze względu na zepsuty monitor w moim starym laptopie. Jest to do odwołania, póki nie wykombinuję jakiś oszczędności na serwis... Co może nieco potrwać. Jednakże będę się starała wpadać dosyć regularnie (tak raz na tydzień co najmniej, jak dorwę się tylko do drugiego lapka), choć możliwe będzie, że wpadnę na chwilę, zerknę co i jak, i po pięciu minutach już "wyparuję".

Przepraszam za utrudnienia.
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Arisa
Szukający Snów
Posty: 173
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arisa »

Wybaczcie moim postacią, ale postanowiły spędzić święta we wspólnocie w pewnej karczmie, tzn. nie będę odpisywała przez ferie świąteczne. Dalaya i Arisa- musicie poczekać przykro mi xD, Cealia i Elleyna - cichutko za wami idą. Do zobaczenia i Wesołych Świąt.
"Wariaci, podobnie jak dzieci, nie dają za wygraną, dopóki ich życzenie nie zostanie spełnione."
— Paulo Coelho — Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Informuję, że nie będzie mnie od jutra tj 28.12.2012 aż do 04.01.2013. Powód - wyjazd sylwestrowy w Świętokrzyskie i prawdopodobny brak netu.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Tesusil
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Włóczęga , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Tesusil »

W związku z problemami osobistymi, biorę "przymusowy urlop" od forum. Moja nieobecność może potrwać do dwóch tygodni. Moje postacie to: Tesusil, Phelan, Aiden. Przepraszam wszystkich za utrudnienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości