Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Poznań 29.10-31.10.2021 - Halloween

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Poznań 29.10-31.10.2021 - Halloween

Post autor: Niara »

Hej-hoł! Zlot 3-5.09 uważam, za niezwykle udany! Było przegenialnie! Dlatego obgadaliśmy z Merem sprawę i uznaliśmy, że nie ma co się pieścić i zorganizujemy kolejny zlot w Poznaniu, u nas, na Halloween, które wypada akurat w niedzielę. Soł, zlot miałby się odbywać od piątku 29.10 do niedzieli 31.10.

Jest jeszcze sporo czasu i dopiero wróciliście do domów, więc nie ma pośpiechu jeśli chodzi o odpisywanie w tym wątku, ale skoro już z Merem zdecydowaliśmy, to otwieram temat.

Ściskamy :queenniara i :meridion
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Ja już zaklepuję miejsce! Czy dwa to dam znać po weekendzie. :D
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Na pewno Carmen (Ania), będzie też zaproszona, więc możesz powiedzieć połówce, że jak coś, to nie wszyscy będą z Granicy, choć to zlot Granicowy. Z resztą możesz również zrelacjonować, że Ania się doskonale bawiła, mimo, że prawie wszystkich widziała pierwszy raz :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Kota nie będzie, bo się pewnie akurat okoci :P (musiałam)

Ale bawcie się równie dobrze, jak tym razem :serce
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Nie mogę odpuścić tym razem :czerwoneserce <3
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

By formalności stało się zadość: San będzie.
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Primavera »

Może mi się uda wpaść w piątek. Z lustrzanką. I z ciachem. <3
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani moi, tutaj w wątku niewiele się dzieje - dzieje się sporo na zlotowym discordzie, ale by zaprosić na zlotowego discorda muszę wiedzieć, kto zamierza jeszcze przybyć. Obecnie wiem o 6 osobach, które będą spać. Tymczasem w sobotę, na kulminacyjnej imprezie ma nas być 14 osób, w związku z czym muszę pożyczyć krzesła. Jeśli jest ktoś kto chciałbym jeszcze wpaść, to niech daje znać, będę wiedzieć czy pożyczać więcej krzeseł. No i jeśli ktoś chciałby nocować, to przy okazji, jeszcze pożyczę materac od mojej mamy :dyniaikot :cukierekipsiukus :dynia
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Happy Halloween!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości