Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Przez najbliższe dni, to jest od dziś do poniedziałku będę na forum sporadycznie. Ale od wtorku powinnam być już normalnie. Wszelkie pytania możecie kierować do moderatorów, lub pozostałych adminów.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Cerau
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 74
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Przemytnik , Zabójca
Kontakt:

Post autor: Cerau »

~czas bliżej nieokreślony

Jak jestem z kimś wątku, nie obrażę się jak nie będzie się chciało mu czekać. Jak mimo wszystko będzie chciał czekać a bardzo zależeć na posta to mi zaspamować gg proszę - 18618546 to postaram się wykrzesać z siebie trochę chęci i napisać cokolwiek, ale zaglądać praktycznie nie będę w najbliższym czasie, pjona
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie będzie mnie przez najbliższe dwa dni, wracam w weekend, ale też nie wiem, czy będzie to sobota, czy niedziela.
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

W ciągu kilku najbliższych dni w mojej miejscowości mogą się pojawić większe braki w dostawie prądu, ale postaram się, aby posty pojawiały się regularnie. Uprzedzam tylko, że czasami może nie być ze mną żadnego kontaktu, ale nie powinno to trwać zbyt długo. Cóż, zobaczymy, jak to będzie.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Będę nieobecna 16-19.02. bądź przedłuży się to do dnia 21.02 z powodu wyjazdu.
Charlotte
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 85
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przeklęty człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Charlotte »

Postacie: Charlotte, Undine, Arianwen
Termin: 13.02 - 21.02
Powód: wyjeżdżam na ferie do babki, a ciężko, żeby ta miała internet xD
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Moi kochani!
Przez ten tydzień (to jest do 22.02 włącznie) będę na forum sporadycznie. Raz, ponieważ jak wiecie znów mam chory kręgosłup, a dwa w związku z feriami mam pod opieką brata wujecznego.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Linnea
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśna Elfka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Linnea »

Nie będzie mnie od 18/02/2015 11 AM do 19/02/2015 bądź 20/02/2015 (nie jestem pewna do końca kiedy wrócę z Londynu :x)
Awatar użytkownika
Linnea
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśna Elfka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Linnea »

Nie będzie mnie na forum przez nieokreśloną ilość czasu z powodu spraw osobistych, dlatego postanowiłam was o tym tutaj poinformować.
Okres mojej nieobecności to 28/02/2015 do ... tak jak pisałam, nie wiem - może to być tydzień, mogą być też dwa tygodnie, a może nawet krócej.

///

Wracam 6 marca. :)
Ostatnio edytowane przez Linnea 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Moi drodzy, przepraszam, że nie ma mnie ostatnio zbyt często na forum, ale męczą mnie rożne wirusy i raz czuję się lepiej raz gorzej. Niestety nadal cierpię z powodu bólu kręgosłupa, ale przyjmuję leki i niedługo mam wizytę u lekarza, mam wiec nadzieję, że w końcu z tego wyjdę i będę mogła "przesiadywać" na forum bez ograniczeń :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Z powodu wyjazdów nie będzie mnie w dniach:

7-9.03.20015r.
19/20-23.03.2015r.

A także być może:
13-15.03.2015r.
27-29.o3.2015r.
Awatar użytkownika
Avalon
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Avalon »

Ostatnimi czasy internet odmawia mi współpracy, a pozostanie tak najwyżej do niedzieli (8.03)
Przepraszam za brak możliwości odpisania
Awatar użytkownika
Vaxen
Szukający Snów
Posty: 153
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Zabójca , Wojownik , Szlachcic
Kontakt:

Post autor: Vaxen »

Zgłaszam swoją możliwą nieobecność, a raczej rzadsze wizyty, bowiem uderzył we mnie czas maturalny. Na forum będę dużo rzadziej, często bez możliwości odpisu. Oczywiście posty będą się pojawiać, ale dużo, dużo wolniej. Przepraszam współwątkowiczów za problem, nie obrażę się, jak ktoś mnie opuści z przygody :) Wrócić powinienem do końca maja w pełni, może nieco wcześniej, o ile zdrowie pozwoli :)

Przepraszam~ :<
                | Character Main Theme |

"OSZUKAĆ ŚMIERĆ" - opowiadanie mojego autorstwa
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mam zapalenie oskrzeli i niewiele mi brakuje do zapalenia płuc, dlatego muszę leżeć i męczy mnie siedzenie przed kompem. Zwyczajnie cały czas czuję się zmęczona i głównie śpię, dlatego mnie nie ma i nie będzie jeszcze przez jakiś tydzień, może dłużej. Miejmy nadzieję, że nie dostanę zapalenia płuc i po tym tygodniu będzie już dużo lepiej. Przepraszam Was strasznie, że nie mogę być na forum.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Quarraena
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 145
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Quarraena »

Hej, Granico! Jak zapewne wszyscy już wiecie, zbliżają się matury - okres bardzo trudny i dość… zajmujący. W człowieku upadają kolejne bastiony zorganizowania, następuje coraz większy zamęt, chęć zakończenia tego wszystkiego i zostawienie za sobą całej tej sprawy. Niestety, tak się nie da, a te wszystkie egzaminy trzeba zdać. No a żeby zdać, to trzeba się trochę pouczyć. No i dla mnie właśnie teraz następuje taki okres - przez czas do zakończenia się dla mnie ostatniego dnia matur, raczej nie będę miała zbyt wiele czasu, żeby się na Granicy pojawiać. Smutne, ale raczej zrozumiałe.
Dlatego właśnie przez najbliższy czas nie będę mogła ani pisać postów (bardziej niż zwykle rotfl Współwątkowiczów przepraszam, nie obrażę się, jeśli mnie zostawią, bo na to zasłużyłam w pełni), nie będę mogła pilnować SB (niech nikt nie zmusi przypadkiem do tego, żeby Akk całość wyłączył, nie róbcie takich imprez, które mogłyby zostawić w waszych skrzynkach wiadomości zatytułowane “Otrzymałeś/łaś ostrzeżenie” ani nic podobnego!), ani łowić baboli.
W razie wystąpienia jakiejkolwiek sytuacji, że zdanie Kurki jest wymagane i bez niego zakończy się świat, to raczej będę sprawdzać GG i skejpa, maila, czy nawet pobliskie gniazdo gołębi :D W zasadzie to możecie też pisać z prostą chęcią pogadania czy prośbą o pomoc, tylko nie zdziwcie się, jeśli będziecie musieli czekać na odpowiedź… Książki człowieka pochłaniają :x Ale odpiszę, prędzej czy później ^^
A, no i powodzenia wszystkim tym, którzy też będą pisać matury, na pewno wam się przyda, a ja się łączę z wami w bólu :D
Awatar użytkownika
Cerau
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 74
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Przemytnik , Zabójca
Kontakt:

Post autor: Cerau »

~pare najblizszych dni
Brak komputera :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości