Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Enitia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 115
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Nimfa
Profesje: Rzemieślnik , Służący , Artysta
Kontakt:

Post autor: Enitia »

Nie wiem, jak będzie z internetem przez najbliższy tydzień. Mogą pojawić się problemy z łączem, więc moja obecność na forum może być minimalna. Przewiduję, że po tygodniu ten stan się unormuje. W razie dłuższej nieobecności, również poinformuję.

Edycja: może mnie nie być jeszcze trochę. Ciężko sprecyzować ile, jednak do dwóch tygodni powinnam mieć stabilne łącze.
Awatar użytkownika
Mantus
Szukający Snów
Posty: 160
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Mantus »

Jako, że w Janowie Podlaskim trwa pewne wydarzenie, pokojowe czołgi jadą na Ukrainę, a mustangi wyginęły...
Kucyk znana też (czasem, niespecjalnie szeroko) jako Ailis została porwana przez Tajnych. Co za tym idzie, będzie nieobecna od 18.06 do 26, parę dni różnicy może być. Uprasza się nie marudzić, cierpliwie czekać, szykować jedzenie i nie woląc do mnie o przekazywanie suchego chle... wiadomości.
Ostatnio edytowane przez Mantus 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Parvatti
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 63
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Wampir czystej krwi
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Parvatti »

22-23.08.2014 r to jest jutro i pojutrze mogę mieć ograniczony dostęp do internetu i z odpisywaniem raczej ciężko :(
"Życie jest salaterką pełną czereśni, do której wpadło kilka orzechów"

Wisior
Pierścień
Awatar użytkownika
Enadelia
Szukający Snów
Posty: 185
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Enadelia »

Nie będzie mnie od 23 do 30 lub 31. Możliwe, że będę uchwytna na GG. Gdybym jednak nie miała dostępu do internetu, wszelkie pilne sprawy proszę kierować do Akkarina. :)
Awatar użytkownika
Quarraena
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 145
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Quarraena »

Nieobecna od jutra wieczór do 31 włącznie. Wrócę dopiero w godzinach wieczornych pierwszego września :D Nie marudzić, że nie ma postów, będą, jak Kura przybędzie z powrotem :D

Możliwe, że będę miała internety, wtedy na czata wejdę, ale o odpisach i tak nie ma mowy... :(
Awatar użytkownika
Enitia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 115
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Nimfa
Profesje: Rzemieślnik , Służący , Artysta
Kontakt:

Post autor: Enitia »

Tymczasem mój internet już się trochę ustabilizował, ale i tak bywa, że znika na pół dnia. Proszę się nie złościć, gdyby odpisy pojawiły się nieco później. :)
Awatar użytkownika
Darshes
Senna Zjawa
Posty: 277
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Maie Lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Darshes »

Przez najbliższe 10 dni. Możliwe, że pojawię się od czasu do czasu, ale znając możliwości dostępu do neta zagranicą, jest na to niewielka szansa.
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

W zasadzie będę nieobecny od jutra, tj. 11.09 i pewnie wrócę dopiero 15.09
Na forum mogę się pojawiać z telefonu, ewentualnie żeby odpis dać ale nie będzie mnie ani na gg, ani na skype. Wszelkie pytania kierować na PW, albo do administratorek.
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

przez najbliższe 3-4 dni raczej mnie tu nie będzie, gdyż wyjeżdżam~~
Awatar użytkownika
Parvatti
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 63
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Wampir czystej krwi
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Parvatti »

nie będzie mnie:
12-14.09.2014
16-18.09.2014
i 19-21.09 - mogę się rzadko pokazywać

Taki napięty grafik :D
"Życie jest salaterką pełną czereśni, do której wpadło kilka orzechów"

Wisior
Pierścień
Awatar użytkownika
Enadelia
Szukający Snów
Posty: 185
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Enadelia »

Nie będzie mnie na forum od dzisiaj (12.09.) do niedzieli (14.09.). Pojawię się zapewne dopiero w poniedziałek. :)
Wciąż będę jednak dostępna pod GG, więc w razie wszelkich pytań lub problemów, spokojnie możecie się do mnie zwrócić.

Miłego weekendu! Nie rozrabiajcie za bardzo! ^^
Awatar użytkownika
Ailis
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 145
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Ailis »

Nie będzie mnie w dniach 17.09 - 22.09. Możliwe że uda mi się zajrzeć do Góry Przeznaczenia z urządzenia mobilnego, ale nie gwarantuję.
"Jedyna straszna rzecz na świecie to nuda."
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

od dzisiaj przez najbliższej 4 może 5 dni mnie tu nie będzie z powodu wyjazdu~~
Undine
Szukający drogi
Posty: 31
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Syrena
Profesje:

Post autor: Undine »

25 września mnie nie będzie, ale nie wiem od której godziny. 26. na 100% przez cały dzień się nie pojawię, a kiedy wrócę za bardzo nie wiem. Albo 27 po południu lub wieczorem, albo w późniejszych dniach.
Awatar użytkownika
Mantus
Szukający Snów
Posty: 160
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Mantus »

Cóż, zabierałem się do tej permanentnej nieobecności jak pies do jeża. Lecz trzeba ją napisać, nie? Mam nadzieję tylko, że nikt nie ustnie tego posta. Nikogo nie obrażam, a prawo do pożegnania się i ostatniej wypowiedzi zawsze wydawało się mi immanentne w warunkach cywilizacji. Może się pomylę.
Jak mówiłem, odchodzę z forum na stałe. Cóż, czemu? Zacznijmy może od początku, jak to bajkę. Starzy wyjadacze pamiętają jak bywało za terroru różowego królika. I co? Ja nie o tym w sumie. Było miło gdy nastąpiła odwilż, sporo userów wróciło i odszedł klimat stypy. Tylko drodzy przyjaciele, zastanowiło was kiedyś to wszystko? To nie bajka, przegnanie złej administratorki przez dobrą usługę. Nie tylko powody były raczej prywatne co wypada zdawać sobie sprawę, że o niemal wszystkim co się działo administracja wiedziała. Zapewne nikt oczu nie zrobi, ot powiedzenie głośno tego. O banach, milczach, ludziach z odwołaniami idących. Nawet o mojej blokadzie PW za... pisanie z prywatne z modem. Taki drobny wstęp, bo teraz niewiele się zmieniło.
Zmywam się z imprezy która zrobiła się nieciekawa. Nie znaczy to, że kogokolwiek zniechęcam do grania tutaj. Jeśli tylko grasz a do tego kolegujesz się z obsługą – żyć nie umierać! Natomiast problem jak w moim przypadku zaczyna się gdy zaczyna zależeć. Gdy czytasz sobie kp, wchodzisz w świat, pytasz administracje o coś, chcesz tworzyć. Jeśli nie jesteś znajomkiem, jeśli ktoś nas nie lubi – miło nie jest. Ot drodzy userzy, cały projekt rozbudowania obecnych opisów magii leżał u administracji ponad pół roku bez odzewu, mimo dopytania się, po prostu nie przeczytany. W międzyczasie dało się wprowadzić mg, zacząć nowe opisy ras... Ale też i nie o tym. To nie żalenie się, ale podobno tylko prawda nas wyzwoli? A przynajmniej to co widzę.
Nepotyzm połączony z butnym zachowaniem. Z litości nie wspomnę o dawnych występach jak impreza pijanej administracji na sb. Ale ot ostatnio. Jesteś znajomym kogoś z administracji? Brawo! Oto posiadasz fajny pakiet opcji w postaci:
a) Jeśli masz problemy z interpunkcją a moderator zwróci uwagę, lecisz do obsługi i to moderator ma dywanik za zwracanie uwagi bo stresuje nam pysiaczka.
b) Możesz zachowywać się jak warchoł pospolity a przy tym ost zbiera inny usera za wypowiedź nawet nie do nas. W międzyczasie dowiaduje się, że osta to za głupotę dostał od mediatorki. W ramach sprawiedliwości, zostaje przeproszony za to lecz w sumie... ładnie to stosunek oddaje i stronniczość. Jak idziesz spytać się o co właściwie chodzi, że taki cyrk. Cóż, administracja czasu nie ma przeczytać o co chodzi. Lecz gdy odchodzisz twierdzi, iż całą sprawę zna. To jest niemal obraźliwa ignorancja.
c) No i jak temat jest niewygodny to milczki, akurat nie ja :)
Miło? Do tego PW, że jakakolwiek krytyka eventu poskutkuje milczkiem. Że gdy user x mówi coś nie tak to cytując przyjaciółkę – miał powód! No tak. Cóż, przestaje się tu podobać. Nie wspominając o ogólnej obsłudze, gdzie potrzeba do ogarnięcia forum 4 administratorów i dwóch juniorów. Gdy zostaje się za koleżeństwo bo dotychczas i nad na forum nas w zasadzie nie ma. Gdy sprawiedliwość okazuje się wydmuszką. Gdy wreszcie jedyna różnica jaka jest pomiędzy starymi czasami to ta, że po prostu... nowych-Ar często nie ma na forum.
Więc odchodzę, jak kogoś interesuje szczegół, co konkretnie to może jakoś się skontaktować. Nie mam zamiaru we wszystko wtajemniczać ale tym bardziej zamieszczać wszystkiego publicznie. Przez parę dni tu wpadnę zobaczy czy post przetrwał.
Cześć.

PS
*wybucha*
Gloria
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Niebianie - Anioł Ducha
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gloria »

Nie było mnie parę dni, za co przepraszam, zwłaszcza osoby które piszą ze mną w eventcie specjalnym. Uprzedzam też, że zaczyna się rok akademicki i muszę się ogarnąć z tym, a to zajmie mi trochę. Parę dni.
"Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje." - Fiodor Dostojewski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości