Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Enitia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 115
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Nimfa
Profesje: Rzemieślnik , Służący , Artysta
Kontakt:

Post autor: Enitia »

Propozycja wątku dalej aktualna :).
Awatar użytkownika
Lentir
Senna Zjawa
Posty: 274
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemoraianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lentir »

Znajdzie się może jakaś przygoda dla bez tematowego ( bezprzygodowego) demona? :D
Grzechem nie jest upaść. Grzechem jest upaść i się nie podnieść.
Drake
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 65
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Łowca Nagród
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Drake »

Pewnego wieczora, wędrując przez leśny dukt w sobie znanych sprawach, dochodzisz do skrzyżowania dróg, na którego środku rośnie malutkie drzewo. Do pnia owego, jak ujrzałeś, niechlujnie przybito kawałek pergaminu obdartego na końcach. Atrament jednak wygląda na świeży, więc i ogłoszenie musi być aktualne. A oto jego treść:

Poszukuję 1-3 chętnych osób do udziału w przygodzie w Mrocznej Puszczy. Celem podróży będzie odnalezienie prastarej krypty-świątyni, w której według legendy znajduje się pewna księga, na której mi (Drake'owi) najbardziej zależy. W zawiłych korytarzach podziemi na pewno znajdzie się i coś dla śmiałków, którzy odważą się ze mną pójść. Jedyne wymagania to odpisywanie co najmniej raz dziennie oraz jako takie uzasadnienie dlaczego Wasza postać zamierza dołączyć do kampanii. Pisać do mnie na PW :)

Lista zapisanych osób:
- Drake

Z poważaniem,
Ja
Awatar użytkownika
Chors
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Chors »

Poszukuję przygody obojętnie, gdzie może się odbywać. Czekam na propozycje na PW.
Awatar użytkownika
Aderyn
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Pradawna - Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aderyn »

Nieco zwariowana czarodziejka szuka wątku do rozpoczęcia przygody :D Chętnych proszę o PW. Jednak wpierw pokrótce o tym, jaki wątek bym preferowała.

Co mogę zaoferować? Po pierwsze - i chyba najważniejsze - odpisy z mojej strony byłyby raz na dwa dni, lub nawet raz na tydzień (zależnie od czasu wolnego). Jeśli kogoś to nie odstręcza, możecie czytać dalej. :D Jeśli jednak częstość odpisów z mojej strony byłaby za mała, lepiej nie piszcie. Po drugie - wolałabym nie być "kołem napędowym" przygody, czyli mówiąc po ludzku: nie chciałabym prowadzić wątku.

Czego oczekuję? Na pewno drugą kwestią jest miejsce przygody. Jest mi obojętne, gdzie podczas przygody wędrujecie, jednak preferowałabym dołączenie się do przygody w Valladonie lub ew. w okolicach tegoż miasta (patrz - historia postaci). Jak wspomniałam, nie mam nic przeciwko żadnej przygodzie, aczkolwiek jeśli moim partnerem ma być smok - przemyślcie to dobrze. Chyba, że nie będzie jedynym kompanem w podróży.

I chyba tyle. Znając moją sklerozę, o czymś zapomniałam pisząc to, ale wyjdzie to w praniu. Chętnych proszę o PW. :>
Awatar użytkownika
Nimlos
Szukający Snów
Posty: 194
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nimlos »

Na powrót do Granicy, może ktoś by mnie przygarnął? ;) proszę o PW. Z góry dzięki :D
Kto zanurkuje, kiedy jestem na dole?
Kto sprawi, że zacznę walczyć?
Kto przywróci mnie do życia?
Nie pozwól mi utonąć...

Wszystkie moje czerwone sny...
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

Elfka górska z częściową amnezją szuka towarzysza przygody. :D Jednakże ze względu na utratę swego "zwierzaka" (znaczy się hipogryfa - towarzysza - który podczas ostatniej przygody zniknął gdzieś) jest zmuszona do kontynuacji swej podróży od Kryształowego Królestwa. Częstość odpisów raz na dwa dni, maksymalnie raz na tydzień - zależnie od czasu wolnego. Chętnych proszę o PW.

***NIEAKTUALNE***
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Fûtherg
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 99
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:

Post autor: Fûtherg »

Jeśli ktoś jest zainteresowany niezobowiązującym wątkiem, zapraszam do ogniska. http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=125&t=2036
Awatar użytkownika
Cealia
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Nemorianka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cealia »

Szukam chętnego do popisania z moją Cealią. Proszę o zgłaszanie się na PW. Dziękuję ^^
Awatar użytkownika
Horvat
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 65
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Horvat »

Ktoś chętny do podróży z cichym i skrytym w sobie Horvatem? Cel i przyczyna podróży dowolna ja się dostosuję
Awatar użytkownika
Acora
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 128
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Acora »

Jeżeli ktoś chętny: zapraszam! Ale najpierw prosiłabym o kontakt PW .

Nieaktualne.
Ostatnio edytowane przez Acora 11 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Yana
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Yana »

Poszukuję towarzysza do wspólnych podróży, kompana. Rasa jest mi obojętna. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
Wolałbym aby na razie była to jedna osoba, ponieważ dopiero zapoznaję się z tym światem i nie chciałbym się pogubić.
Ostatnio edytowane przez Yana 11 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
Awatar użytkownika
Aderyn
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Pradawna - Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aderyn »

Nadal poszukuję kogoś do wątku :D Jeśli nie przeszkadza komuś odpis raz na dwa dni (lub nawet tydzień), i uzasadniona (albo i nie do końca) jest jego obecność w Valladon lub okolicach, proszę o PW. Nie mam nic przeciwko żadnej rasie, choć smoki mogą mieć nieco utrudnione zadanie (patrz - naszyjnik z triskele). A, i jeszcze jedno - nie chciałabym prowadzić wątku, choć cel waszej przygody może być dowolny.
Awatar użytkownika
Gulnan
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 135
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Pradawny - Smok (W połowie Lodow
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gulnan »

Cóż, Gulnan z pewnością sama by się do tego nie przyznała... ale strasznie jej się nudzi. Będę odpisywać kilka razy dziennie, czasami raz. Propozycje proszę na PW, rasa jest mi obojętna i raczej szukam kogoś z chociaż zalążkiem pomysłu na przygodę. :)

EDIT: nieaktualne
I wracam wesoły
do domu ze szkoły,
i w domu umieram z miłości. ~ z wierszy okresu dojrzałego
Awatar użytkownika
Lottie
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek - druidka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lottie »

Jeśli miałby ochotę popisać, to zapraszam do mojego wątku: http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=33&p=37410#p37410

EDIT: nieaktualne
Ostatnio edytowane przez Lottie 11 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Gewein
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 65
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gewein »

Jakby ktoś szukał ludzi do nowego wątku, to proszę o kontakt na PW.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości