Archiwum AlarańskieKfiatki

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Marco
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 59
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Naturianin - Fellarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Marco »

pisałem co mi ślina na ekran przyniosła
Awatar użytkownika
Cillian
Szukający Snów
Posty: 179
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Cillian »

- Ma coś, co należy do mnie – kontynuował i położył przed kobietą mieszek pełen monet oraz diamentów – Masz go zabić i przynieść kryształ o nazwie Idealny Krwawy Kamień
...? Co to jakiś Gothic jest? rotfl
*Bryza* "I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve..."
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Ja się zastanawiam tylko... Czy po samej nazwie przedmiotu można wywnioskować jak to coś wygląda? Ch chyba, że nazywa się to "Małe Żółte Pudełeczko Z Rodzynkami W Środku". Ale takie nazwy bywają trudne do zapamiętania xD
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Lyric
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lyric »

Świerza, wręcz przedświerza perełka:
Poza tym, była kobietą, a to swoiste wytłumaczenie na wiele różnych spraw.
Nie wiem jak was, ale mnie to rozbroiło ;)
Awatar użytkownika
Gozer
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 55
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Diabeł (Z domieszką Upadłego Ani
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gozer »

Nie jest to postać zaakceptowana i zastanawiam się czy nie był to troll, ale na te teksty muszę zwrócić uwagę tutaj...
Jest wysoka, ma ciemny blondynka , ma zielone oczy, ma pięknom twarz, ubiera się w mini i krótką bluske ,jej figura jest szczupła i sexowna, jest silna mąndra piękna i czuła
w życiu kieruje się miłośćiom sercem , gdy jest ciężko reaguje płaczem , gdy ktoś bliski umrze chce zabic tego kto zabil jej bliskom osobe, jej cel jest jeden ratowac swiat pszed złem i pomagac bednym ludziom kturzy potszebujom pomocy, jej leki gdy zginie ktos bliski gdy ktos jom okłamie lub wysmiewa ,obawy zginie ktos bliski gdy ktos jom okłamie lub wysmiewa
Lady
jest magicznym psem jego cechami są telekineza latanie wygląd jej jest labrador
Basia pszysła na swiat w jendrzejuw jej rodzice bili ojciec był malezam a matka nie pracowała bo była chora cziezko poniewaz rodzice niemieli duzo pieniendzi basia była chora na epilepsje i spendzała wiele lat w szpitalu spendziła w szpitalu 14 lat poniewaz pewien lekarz jej pomug i wyleczył z tej choroby Basia postanowila chronic biednich i chorych wszyscy kturzy potszebujom pomocy ona dzieki temu poszła na tom szczieszke tom szczieszke nazawa dobrodusznom poniewarz ta zec ze doktor jom wyleczy była pszepikna była ona waznom zeczom w jej rzyciu jej kolezanka nauczyła jom magi i inych umiejetnosci poniewaz basia chcziała pomagac ludziom jej kolezna nazywała sie madzia i miala 19 lat nauczyłam wszyskiego co umiała w pszysłosci uratowała rodzine saltowskich kturych zaatakowali złodzieje urzyla magi teras jej cel obecny jest taki pomoc ludziom jak tylko p[otrafi mieszka w jendrzejuw zajmuje sie magiom
Ja nie potrafię tego określić inaczej niż WTF?

Jaki w ogóle był cel tej karty? o_O
Dla tych, którym opis wyglądu nie wystarcza https://i.imgur.com/1D6bDcR.jpg Postać w całości.
Awatar użytkownika
Lyric
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lyric »

To pewnie ktoś specjalnie sobie taką KP zrobił, dla jaj xD
Awatar użytkownika
Gozer
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 55
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Diabeł (Z domieszką Upadłego Ani
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gozer »

To mi się wydaje jedynym sensownym wyjaśnieniem. Ale jeśli tak to poziom żartu raczej mierny. Co śmiesznego jest w przytłaczającej ilości błędów ortograficznych i stylistycznych? To bardziej żenujące.
Dla tych, którym opis wyglądu nie wystarcza https://i.imgur.com/1D6bDcR.jpg Postać w całości.
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

W przeciwności do tego pół wampira Hugona, ubieram się normalnie:
Biały, obcisły podkoszulek, na który mam założoną czarną kamizelkę, tak do połowy brzucha, zielone, krótkie spodenki oraz biało- czerwone trampki, nieco powyżej kostek.


Lol, zaakceptowana KP... trampki...
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Trolla widziałem, LOL. Natomiast trampków nie zauważyłem, a "półwampir", właśc. "dhampir" piszemy łącznie, chyba, że to cytat z KP. Trampki nie powinny były przejść. Coś takiego nie istniało nawet za czasów wiktoriańskich, a co dopiero w średniowieczu.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Arayo »

Ten tema to nie miały być czasem kfiatki? Zdaje mi się, że teraz to wygląda na wytykanie błędów :P Med, panie od KP! :D może ruszyłbyś swój tyłek x]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości