Ekradon[Dzielnica Pó³nocna] Mieszkanie.

Warowne miasto położone u podnóża gór, otoczone grubymi murami i basztami, jego bramy zdobią dwa ogromne posagi gryfów. Miasto słynie z handlu, pięknych karczm i ogromnej armi. Armi niezwykłej, bo składającej się z wojowników i gryfów. Od setek lat ekradończycy udomawiają gryfy, które później służą w ich armi, stacjonującej w górach poza miastem.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

- ¦wiat nie jest taki z³y, jak Ci siê teraz wydaje. Owszem s± na tym ¶wiecie ludzie którzy traktuj± nas wszystkich jak zwierzêta. Sama siê o tym przekona³am. Ale nie trzeba pa³aæ gniewam do ¶wiata, karmi±c siê z³o¶ci± staniemy siê tacy jak oni, Ci którzy morduj± i zabijaj±. Zwalczanie z³a z³em powoduje jedynie wojny. Zamiast my¶leæ o zem¶cie i ¿±dzach mordu spróbujmy pomóc ¶wiatu. Zmiany musz± siê rozpocz±æ od nas samych. A nawet najdrobniejsza pomoc tym którzy tego potrzebuj±c jest warta naszego zachodu.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Alucard
Szukający drogi
Posty: 28
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Alucard »

- Nie dam rady wybaczyæ ludziom, nawet bym tego nie chcia³. Tylko nie chce, ¿eby ci co¶ siê sta³o. Pewnie gdyby kto¶ inny by mi to powiedzia³, miasto by p³onê³o i nikt by nie prze¿y³. Dziêki tobie, czujê jak moje serce wype³nia siê rado¶ci±. Mo¿e kiedy¶ uda mi siê przekonaæ do tego ¶wiata. - powiedzia³ dziewczynie, nie ruszaj±c siê z miejsca. Sta³ tak jak sta³ i my¶la³ tylko o zem¶cie. Zrobi³ by prawdziwe piek³o na tej ziemi. Mia³ nadzieje, ¿e ta chêæ zabicia ka¿dego czasem minie. Od teraz nienawidzi s³owa "Trofeum". By³ na nie uczulony.
[url=http://iv.pl/images/24882684207267458082.jpg]Wygl±d zamiany w elfa[/url]
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara odsunê³a siê od elfa i westchnê³a cicho. Nie by³o sensu nadal prowadziæ tej rozmowy. U¶miechnê³a siê delikatnie.

- Ju¿ pó¼no czas siê po³o¿yæ. - powiedzia³a, i przechodz±c przez pokój otworzy³a drzwi na korytarz.
- Pierwsze drzwi po prawej to Twój pokój, drzwi w koñcu korytarza to moja sypialnia.

- Dobranoc.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Ekradon”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości