Archiwum AlarańskieGranica na Facebook

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Granica na Facebook

Post autor: Meridion »

Witajcie!

Od jakiegoś czasu mamy swoją stronę na Facebooku, jednak właściwie nic się na niej nie dzieje. Niara ma dość roboty z samym forum, ja zaś... przemilczmy tą kwestię :D W związku z tym chcielibyśmy zapytać, czy nie znalazłby się ktoś chętny, który podjąłby się wprowadzania jakiś aktualności itp. na stronie - niektórzy lubią Facebooka, więc może chcieliby się i tym zająć :)

Co by można tam udostępniać? Aktualizacje Granicy to trochę mało (chociaż, zapewne w wakacje będą częstsze). Można by od czasu do czasu fragment jakiegoś ciekawego posta zamieścić czy coś. Sam chętnie bym czasem takie poczytał ;) Oczwiście wszystko zależy od inwencji twórczej osoby/osób, które ewentualnie podjęłyby się tego zadania.
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Może kffiatki z forumowych pseudosesji, jako że nie mamy Mistrza Gry jako takiego. Mógłbym się tym zająć.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Comeda
Rasa:
Profesje:

Post autor: Comeda »

Proponuję wrzucać tylko posty, które zwyciężyły w konkursie pisarskim. W takiej sytuacji do konkursu może zgłaszać się więcej użytkowników...
Awatar użytkownika
Liwian
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 118
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Liwian »

Ewentualnie opisywać niektóre co ciekawsze przygody.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

W związku z tym, że zgłosił się tylko Medard, on ci będzie się zajmował narazie sprawą strony na faceebooku. Ponieważ w przeszłości troszeczkę zdarzyło mu się narozrabiać ;) funkcja ta zostaje mu przyznana na razie na okres jednego miesiąca próbnego. Potem drogi Medardzie zobaczy się jak sobie z tym radzisz :)

Jeśli ktoś chciałby wspomóc jego działalność, to nie widzę przeszkód ku temu, by zarządzaniem strony facebookowej zajęło się nawet kilka osób :)
Adria
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 64
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Adria »

Powiem tak - ten pomysł z zrobienia facebookowego konta wydaje mi się bardzo dobry. Sama nawet dodałam się do osób lubiących to. Ale mankamentem niego jest właśnie ubogość wpisów na nim. Spodobał mi się pomysł w którym userzy przedstawiali się na tablicy ; ) Ja bym zaproponowała może niekoniecznie wrzucanie tego co dzieje się na Granicy, ale również swoich zainteresowań, ciekawych linków, swoich przemyśleń. Jakoś poderwać ludzi do aktywnego brania udziału w życiu wirtualnej społeczności.
Awatar użytkownika
Death
Szukający Snów
Posty: 183
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Przemieniona, dawniej pół elf, p
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Death »

A ja facebooka nie mam... Rozumiem, że na Granicę na Twittera jak na razie nie ma co liczyć? ;)
*
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

"Czarodzicielstwo", Terry Pratchett
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości