Księga Boskich PrawAkceptacja KP po zmianach w Kreatorze Postaci.

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
Awatar użytkownika
Avrir
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 61
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Badacz , Mag , Szlachcic
Kontakt:

Post autor: Avrir »

Poproszę o akceptację Avrira, karta nosiła bardzo dużo objawów bardzo starej KP, dlatego wprowadziłem zmiany, co uwzględnia:
- Zmiana historii na taką, bardziej pasującą do postaci i świata, szczególnie po aktualizacjach związanych z Grymuarem
- Wprowadzenie posiadłości do odpowiedniego pola
- Aktualizacja wyglądu oraz charakteru
- Dostosowanie umiejętności oraz magii do nowej skali, zmiana kilku umiejętności na takie mające więcej sensu dla postaci
- Wprowadzenie rasowych
- Uzupełnienie pól majątku, sławy i wszystkich nowych pól, które pojawiły się przy nowym kreatorze
- Zmianę cech specjalnych na cechy rasowe
Ostatnio edytowane przez Callisto 4 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Przejmuję.
Awatar użytkownika
Mereve
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Uzdrowiciel , Szaman , Mędrzec
Kontakt:

Post autor: Mereve »

Poprosiłabym o zaakceptowanie u wiedźmy dwóch umiejętności, które dodałam, czyli szamanizm i okultyzm, bo tego brakowało, i usunęłam przy okazji torturowanie, bo chyba jej się nie przyda za bardzo. Pozdrowionka!
Awatar użytkownika
Rianell
Szukający drogi
Posty: 40
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik
Kontakt:

Post autor: Rianell »

Drobny postfabularny lifting karty:
1. Rianell postarzał się dwa lata, a z jego profesji zniknął "służący".
2. Subtelne zmiany w charakterze - zniknęły fragmenty opisujące relacje z jego panami, bo Rianell nie jest już niewolnikiem.
3. Dopisałam prace ogrodnicze do umiejek na [P]
4. W historii pojawił się duży fragment opisujący wydarzenia z wątków.

To wsio, z góry dzięki za akceptację ^^
Awatar użytkownika
Mereve
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Uzdrowiciel , Szaman , Mędrzec
Kontakt:

Post autor: Mereve »

Usunęłam u czarownicy Magię Zła, by zastąpić ją Magią Porządku, bo Mereve ostatnio dosyć często naprawia wahania w naturze i przywraca w niej ład i harmonię. A że Magia Zła jej w sumie nie była potrzebna, to uznałam, że ją wyrzucę.
Poza tym, zwiększyłam poziom Magii Istnienia, bo uznałam, że jak na kogoś, kto ma ponad tysiąc lat, była za słaba w tej magii.
To tyle, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Teus
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 141
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Wojownik
Kontakt:

Post autor: Teus »

Proszę o akceptację zmian wprowadzonych w karcie postaci:

Teus:
1. Podzielono nazwę postaci na imię i nazwisko.
2. Uzupełniono pole płci, rasy oraz wieku.
3. Uzupełniono pole profesji, sławy i majątku.
4. Poprawiono formatowanie tekstu w historii postaci.
5. Uzupełniono pola imienia, gatunku, płci oraz wieku towarzysza.

Z góry dziękuję za zajęcie się tematem.
Awatar użytkownika
Mitra
Splatacz Snów
Posty: 357
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Błogosławiony
Profesje: Mag , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Mitra »

Po zakończeniu kolejnej części historii Aldarena i Mitry mój błogosławiony doczekał się aktualizacji. Dopisałam wydarzenia z wątku do historii, w przedmiotach magicznych pojawiła się pewna bardzo ważna bransoletka, a umiejka "medycyna" skoczyła o oczko w górę, bo Mitra zaczął się przebranżawiać i już parę zabiegów wykonał. Dopisałam też dwie cechy specjalne - "Kochanka śmierci" i "Hefafobię" - które wcześniej były opisane w charakterze, ale po czasie uznałam, że są na tyle istotne, że należy je wyróżnić.
Z góry dzięki za akceptację!
Awatar użytkownika
Dżariel
Szukający Snów
Posty: 192
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Mag , Wojownik , Bard
Kontakt:

Post autor: Dżariel »

Również aktualizacja po odegranych wątkach. Dżariel trochę się postarzał - zarówno w metrykach (dwa lata) jak i z wyglądu (siedem lat). Wcześniej miał cechy rasowe rozbite na osobne punkty, teraz zebrał je w jedną dużą cechę. Dopisałam wyjątkową wstążkę od Delii. No i w historii jest podsumowanie wydarzeń aż do dnia dzisiejszego. Niczego więcej nie ruszałam.
Z góry dzięki za akcepta!
Awatar użytkownika
Sadik
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 74
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Mahińczyk
Profesje: Strażnik , Żołnierz
Kontakt:

Post autor: Sadik »

Zmieniło się co następuje:
1. Uaktualniona historia, która tak wpłynęła na charakter Sadika, że został on całkowicie przepisany
2. Dowództwo skoczyło o dwa oczka w górę, etykieta spadła i doszła nowa cecha specjalna - alkoholizm
3. Dopisałam posiadłość do karty - mieszkanie służbowe
4. Z podstawowych wizualnie Sadik się postarzał, wzrosła też jego rozpoznawalność
5. Pojawiły się jakieś bardzo subtelne zmiany w wyglądzie, głównie jeśli chodzi o ubrania.
To wsio. Z góry dzięki za akcepta!
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 433
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Małe zmiany w KP Samiela:
- wiek postaci zwiększył się o rok z racji tego, że aktualny wątek dzieje się rok po wydarzeniach z poprzedniego,
- do historii postaci dopisałem streszczenie tego, co działo się w poprzednich wątkach.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Wszystkie KP powyżej (choć nie mają notki "Przejmuję"/"Akceptacja" i tym podobne) zostały zaakceptowane. Jeżeli zauważycie, że któraś ma nadal żółty napis możecie dać znać tutaj, albo w PW do mnie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 433
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Naprawdę niewielka zmiana - zobaczyłem w wyglądzie jedno zdanie, które mi przestało pasować i je po prostu usunąłem z karty xD
Ostatnio edytowane przez Niara 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Proszę o zaakceptowanie :fball

1. Dopisane ogólne dane (płeć, profesja, majątek, sława)
2. Z historii usunięte jakieś krzaczki które zjadły entery
3. cechy specjalne - chaotyczna władza nad żywiołami ustawiło mi na fenomen ale chyba bardziej pasuje do tego moc więc to zmieniłam.

Z góry dziękuje ;3 :fball
Ostatnio edytowane przez Niara 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept.
Awatar użytkownika
Rozalie
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 74
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Kurtyzana , Mag , Włóczęga
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Rozalie »

Proszę o zaakceptowanie <3 >:)

1. Dopisane ogólne dane (płeć, profesja, majątek, sława)
2. Historia uzupełniona o wątki
3. Nieco lepiej rozpisany charakter i wygląd oraz poprawione opisy cech, magii oraz przedmiotu magicznego (jedynie stylistycznie)
Ostatnio edytowane przez Niara 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept.
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Mniejsze i większe zmiany zaszły w KP Nevci, ale bez drastycznych ingerencji w ogólną koncepcję postaci. Głównie chodziło o rozbudowanie opisów przy statystykach i dopasowanie pierwotnej Karty pod faktyczną grę postacią.

1. Zmieniłam jej poziom sławy na "znany", przeczytawszy opisy poszczególnych poziomów, jak również porównawszy ją do moich pozostałych postaci. Dzięki jej zdolnościom, ludzie mogą kojarzyć Nevcię w miejscach, w których występowała, (a występowała w wielu różnych miastach.) Chociaż nie jest to sława z kolei na tyle powszechna, żeby rozpoznał ją ktoś, kto uprzednio nie miał z nią do czynienia, więc "sławny" mógłby być ciut za mocny, nawet mimo tego, że jest znana w różnych miastach. Wcześniej miała "rozpoznawalny", podobnie jak Eilys, którą kojarzą tylko miejscowi myśliwi, więc... raczej to nie było porównywalne.
2. Fenomen "Głos Serca" został opisany nieco dokładniej; zamysł i sposób działania został z grubsza ten sam.
3. Umiejki: wszystkie otrzymały porządne opisy, kilka zmieniło poziom na taki, który wydawał mi się bardziej adekwatny po nabraniu doświadczenia w graniu Nev; dodałam też kilka nowych, na niskich poziomach, o których jednak uznałam, że warto wspomnieć i mają swoje uzasadnienie
Dodane:
- walka wręcz (P)
- pływanie (P)
- medycyna (P)
- krawiectwo (P)
- przetrwanie (P)
Zmienione (3 wyżej - 3 niżej, więc równowaga w sumie zachowana):
- geografia O ^ Z
- rysunek P ^ O
- anatomia P ^ O
- etykieta B v Z
- recytacja B v Z
- targowanie się O v P

Ano i przy okazji cichutko się przypomnę o akcept Gai, bo podobne "porządki" robiłam u niej z pół roku temu O:)
Pozdrowionka! :nevaeh
Ostatnio edytowane przez Niara 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Nev i Gaia zaakceptowane.
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

W sumie to niewielka zmiana - po zakończonym wątku zaktualizowałam historię San i jej listę dziarek w wyglądzie, bo zauważyłam, że paru brakuje.
Ostatnio edytowane przez Niara 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept
Awatar użytkownika
Nutria
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Badacz , Uczeń
Kontakt:

Post autor: Nutria »

W końcu wzięłam się i za Nutrię :pisze

1. Uzupełniłam podstawowe dane: majątek, sława, profesje itp.

2. Zmieniłam atrybuty zgodnie z tym co faktycznie wykorzystywałam w wątku i z porównaniem do innych moich postaci:
Zręczny, niedokładny -> przeciętny
Ładny -> godny

3. Poprawiłam błędy, które znalazłam, a opis wyglądu nieco przeredagowałam - w wątku Nutria wyszła na bardziej dziewczęcą niż zakładałam, uwzględniłam też bardziej charakter jej brata, który jest narratorem. Takie detale takie jak noszenie ozdób i ogólny ton opisu.

4. Dopisałam posiadłość.

Bardzo proszę o sprawdzenie zmian <3
Ostatnio edytowane przez Niara 3 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Akcept
Bracia:
Mournelian (najstarszy, trochę marudzi) ~
Changhin (młodszy, nieco się jąka) <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości