Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Gdańsk 2019

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Reinar
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Nord
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Reinar »

Najprościej będzie miejsce zbiórki ustalić właśnie na Dworcu - ci co nie znają miasta będą mieli najmniejsze szanse się zgubić ;-) Jeśli będą duże rozbieżności w godzinach przyjazdów to najwyżej partiami będzie się ludzi ściągać.
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Z dworca mogę ja zgarnąć, bo i tak będę szedł od SKM. Ktoś jeszcze będzie w Gdańsku dopiero w sobotę? O której?
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Mogę zameldować się na 15:30 w Gdańsku na dworcu głównym, co prawda będę wcześniej, ale z chęcią zahaczę sobie o Sopot (12:51 w Sopocie widzę ciapąg) czy jakiś plażing, pi razy drzwi coś tam skądś tam pamiętam ^^ więc organizatorzy zależy od was czy chcecie się potaplać w wodzie ze mną czy pojawić dopiero na 15:30xD do tego czasu w razie czego sobie poradzę x3 i nie kupię żadnej foczki x3
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Hej, jak zwykle z odpowiednim refleksem, ale pytam - czy ktoś z wcześniej przybywających (piątek/sobota przed 15:30) mógłby mi podać jakiś kontakt żebym mogła Was złapać? Najlepiej numer telefonu, bo GG mam tylko na laptopie, więc musiałabym z nim po mieście chodzić XD

Z góry dzięki ~
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości