Ogłoszenia ArchiwumOgłoszenie z:5.12.2019

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Ogłoszenie z:5.12.2019

Post autor: Niara »

Tup, tup, idą Święta!

Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań... :sniezynka :balwan :sniezynka

No cóż... Śnieg nie pada, a dzwonki dzwonią chyba tylko w szkołach ;) :sniezynka Mimo to, po cichutku "tup, tup, tup" zbliżają się Święta Bożego Narodzenia :choinka A już dzisiaj, można chyba oficjalnie oświadczyć, że zaczynamy świąteczne szaleństwo, bo jak wiedzą grzeczne i niegrzeczne dzieci, dzisiaj Mikołajki! :santa Z tej okazji chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim dużo radości, nie tylko z pisania na forum, ale przede wszystkim z życia codziennego. Uśmiechajcie się do siebie, choć na dworze, zamiast białego puchu, mam jesienną pluchę. Przytulajcie najbliższych, kochajcie, śmiejcie się i przeżywajcie życie po stokroć! Spełniajcie sny, planujcie przyszłość, realizujcie marzenia! :gift Wszystkiego najlepszego kochani! A z okazji zbliżających się świąt przygotowaliśmy dla Was nową, bardziej świąteczną odsłonę graficzną forum :sniezynka

UWAGA: Jeżeli nie widzicie nowego wyglądu strony, musicie wyczyścić pliki cache.

Administracja
:zaba :queen :len :pant
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość