Archiwum AlarańskiePrzysięga Strażnika

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Przysięga Strażnika

Post autor: Meridion »

        Każda osoba, która zostaje Strażnikiem, zobowiązana jest do złożenia przysięgi wobec wszystkich mieszkańców Alaranii, której słowa znajdują się poniżej. Osoba, składająca przysięgę może dodać do niej coś od siebie. Jest to mile widziane i pokazuje zaangażowanie młodego Strażnika.
Słowa przysięgi

        Ja [godność] ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i [nazwa stanowiska]. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Gardenia
Zsyłający Sny
Posty: 348
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mag , Szpieg , Badacz
Kontakt:

Post autor: Gardenia »

Ja Gardenia ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarz Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Jakaż to otchłań nieb odległa. Ogień w źrenicach twych zażegła?
Czyje to skrzydła, czyje dłonie. Wznieciły to, co w tobie płonie?
(X)
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Ja, Medard von Karnstein, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Wielki Inkwizytor. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie a doczesne szczątki moje spłoną w ogniu piekielnym, jeśli nie dochowam mych ślubów.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Niliana
Kroczący w Snach
Posty: 225
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niliana »

Ja, Niliana, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Najwyższa Kapłanka. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie a doczesne szczątki moje spłoną w ogniu piekielnym, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Miriamele
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Miriamele »

Ja, Miriamele Annabeth Sandavevre, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarz Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywała się ze swych obowiązków i nie nadużywała danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, a cień hańby padnie na me życie jeśli nie dochowam mych ślubów.
Megdar
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 69
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Licz
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Megdar »

Ja Megdar ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Mroczny Kosiarz. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Ja, Aishele, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia, zwalczać wszelkie przejawy chaosu i łowić paskudne babole, póki sił starczy. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywać się ze swych obowiązków i nie nadużywać danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Arayo »

Ja Arayo R'ethei, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik, Wszechwidząca i Najwyższa Kapłanka.Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Gardenia
Zsyłający Sny
Posty: 348
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mag , Szpieg , Badacz
Kontakt:

Post autor: Gardenia »

Ja Gardenia ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Bogini Porządku i Mroczna Kosiarka. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów
Jakaż to otchłań nieb odległa. Ogień w źrenicach twych zażegła?
Czyje to skrzydła, czyje dłonie. Wznieciły to, co w tobie płonie?
(X)
Herold
Błądzący na granicy światów
Posty: 15
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: [img]http://img263.imageshack.us/img263/7033/moderatorgfl.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Herold »

Ja Herold ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Moderator. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Xander
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Xander »

Ja Xander ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarz Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Ssivach
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światłości
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ssivach »

Ja Ssivach ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Wielki Inkwizytor. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Cillian
Szukający Snów
Posty: 179
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Cillian »

Ano.
Ostatnio edytowane przez Cillian 12 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
*Bryza* "I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve..."
Awatar użytkownika
Andrew
Senna Zjawa
Posty: 297
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Niedźwiedziołak
Profesje:

Post autor: Andrew »

Ja Andrew ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i humor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Alarański klucznik. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Neutralność niesie moc, ale również ogromne zagrożenie, będąc neutralnym mogę być wstrętny dla obu stron konfliktu...


Ludzka postać Andrew (bez miecza oczywiście)
Awatar użytkownika
Camelie
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 71
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Camelie »

Ja Cam, właściwie Camelie Aislyn Praveen, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażniczka i Łowczyni Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Wszyscy popełniają błędy, ale tylko nieliczni potrafią się przyznać do swoich.
Awatar użytkownika
Trenaas
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Trenaas »

Ja Trenaas Harson ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarz Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela prawicy i w Wiplera, Syna Jego Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów, skopan i zgazowan, wstąpił na izbę, drugiego dnia zmartwychwstał, siedzi po lewicy Krula. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość