Projekt GrymuarEliksiry - Runda 2 - Miłość i seks

W tym dziale powstają tematy w których umieszczane są zestawy grafik, które mogą znaleźć się w grymuarze. Znajdziecie pakiety z grafikami zwierząt, roślin, eliksirów, lekarstw, alchemii, kuchni i wielu, wielu innych. Każdy użytkownik może wybrać sobie grafikę do opisania - schematy opisów, zasady i więcej szczegółów znajdziecie w poszczególnych tematach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Eliksiry - Runda 2 - Miłość i seks

Post autor: Niara »

Nawet jeśli nie w wątkach, to w historiach postaci, czy u NPCków powtarzają się historie miłosne i seks. Miałam dzisiaj szczególny vibe. To, że kocham różowy kolor wszyscy wiedzą, ale pomyślałam, że może warto zrobić z tym coś sensownego. A raczej zrobić coś z tonami grafik różowych eliksirów. I oto powstało takie "słodkie" zestawienie. Ale właściwie po co? Kto będzie chciał opisywać taką masę różu? Do rzeczy:
Wymyśliłam, żeby opisać eliksiry do picia, wcierania, pryskania, zraszania włosów, pościeli, używania podczas określonej fazy księżyca, a może w świetle słońca, czy to w określony miesiąc, albo dzień tygodnia itp, itd. Ale do czego miałaby te eliksiry służyć. Moje pomysły:
Na potencje, do wcierania, picia, czy czegoś innego dla mężczyzn
Tak samo dla kobiet
Eliksiry antykoncepcyjne dla obu płci
Na poczęcie dziecka
Na poczęcie bliźniaków
Na ciążę mnogą (może zostać poczęte więcej dzieci)
Na dolegliwości ciążowe
Na problemy podczas porodu
Na chwilowe zauroczenia
Na prawdziwą miłość
Na miłość, która będzie trwać całe życie
Taki, który kastruje chemicznie
Umożliwiający poczęcie międzyrasowe
Na bezpłodność
Działający jak tabletka "dzień po"
Powodująca samoistne poronienie
Działający podczas aborcji u medyka
Zakochanie od pierwszego wejrzenia
Zapobiegający chorobom wenerycznym
Leczący choroby weneryczne, lub jakąś jedną określoną
Zwiększający przyjemność - np. działający jak narkotyk
Na brak potrzeb seksualnych
Na zwiększenie potrzeb seksualnych
Zaspokajający potrzeby seksualne
Bezwarunkowa miłość, nawet jeśli druga strona zdradza, morduje itp.
Na przywiązanie do kogoś bez względu na warunki

Na pewno można wymyślić tego więcej i zdaję sobie sprawę, że niektóre propozycje mogą być kontrowersyjne, ale sądzę, że to ciekawy temat.

WAŻNE:
Zasady działają jak tutaj: ZASADY

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Grymuar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości