Ogłoszenia ArchiwumOgłoszenie z: 21.05.2022

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Ogłoszenie z: 21.05.2022

Post autor: Niara »

Obrazek
Zmiany w hierarchii forum

Nastąpiły spore zmiany w hierarchii forum. Pewne funkcję zniknęły, zmieniły się kolory grup, nastąpiły przetasowania, mamy też nowych modów, o których poniżej. Część osób komunikowała mi brak czasu, chęci, siły, nadmiar obowiązków życiowych itp. Dlatego musiałam okroić niektóre funkcję. Są też osoby, które zrezygnowały.

Sanaya odeszła z funkcji Kronikarki Alarańskiej, czyli osoby odpowiedzialnej za Donosiciela. Pozostała jednak na stanowisku Łowcy Baboli. Z moderacji odeszła także Latro oraz Roseline. Ze względu inne sprawy i sytuacje z modów zniknęli także Eris, Nevaeh, Nuka, Dérigéntirh i Xelliks.

Miejsce Xelliksa przy odpowiedzialności za Discorda zajął Nereteal. Ciągle trwa przebudowa serwera na discordzie, jednak odbywa się to bez wyłączania go. Neret jest obecnie administratorem serwera, wiec można do niego kierować wszelkie pytania.

Do Donosiciela dołączyli Arnulf i Malfo. Arnulf będzie zajmował się nową kategorią: Kronika Bohaterów, będzie to dodatek, pojawiający się nieregularnie, w którym znajdą się streszczenia na temat nowych postaci, które pojawiły się na forum. Oprócz tego planujemy też dodatek o nazwie Echa Grymuaru, w którym będziecie mogli znaleźć krótkie informacje na temat nowych artykułów na wiki.

Do grona moderatorów dołączyła Aaliya, jako Łowca Baboli.

:queenniara & :meridion
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości