Zloty GranicoweGranicowy Zlot Mikołajkowy - Poznań 3-5.12.2021

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Primavera
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Kontakt:

Granicowy Zlot Mikołajkowy - Poznań 3-5.12.2021

Post autor: Primavera »

Organizator: Mikołajka Primavera
Pomocnicy: Niarka

Motyw przewodni: Pieczemy świąteczne Pierniczki. Można przyjść w mikołajkowych czapeczkach :>

Gdzie i kiedy: Poznań 3-5.12.2021 - Domostwo Wiosenki
Spanko: Gospoda Wiosenki oraz Karczma pod Zlotowym Jednorożcem u Niarki i Mera.

Opis i atrakcje:
W programie jest przewidziane pieczenie pierniczków – możemy nawet obdarować się nawzajem spersonalizowanymi pierniczkami! Do tego świąteczne karaoke, planszówki, oglądanie filmów i pogaduszki, a wszystko to w świątecznych klimatach. :reniferek

Kontakt: PW do Wiosenki, wiadomość na discordzie: Primavera#3621 🌻
Kontakt: Discord zlotowy: https://discord.gg/JaK3p2KS
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Ja pomagam, więc będę na pewno :D
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość