Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Poznań 31.10.2020 Halloween

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

No i gicio (muszę pożyczyć krzesła od rodziców :P)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Patrzyłam na połączenia kolejowe Kraków-Poznań i wiem już, że jeśli się wybiorę na zlot, to na pewno zostanę do niedzieli :nevaeh
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nev, ja wiem, jeździłam tymi pociągami Poznań-Kraków, to diabelstwo jedzie 8 godzin ;/ Ale śmiało, tak jak pisałam możecie z Jane spać :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Aktualizuję listę śpiochów:
Nuka i Gwen - śpiochacie razem na materacu ;)
Nev i Jane - daję we władanie kanapę numer 1 <3
River i luby - Kanapa numer 2 :D
Xellix i luba - gwarantuję miejsce na podłodze w sypialni, gdyż z własnym wyposażeniem ;)
A'mel, Cornoctis i inni chętni - skapowałam się, że oprócz pojedynczego materaca, mam jeszcze 2 rozkładane leżaki, na których da się spać - wiem, spałam XD Do leżaków kupiłam grube "coś", taka bardziej wypasiona wersja pokrowca z super grubym wkładem. Można to rozdzielić i spać na leżaku bez tego - znów wiem, spałam :D Tylko walnąć koc i dobra. A na tych pokrowco-gąbkach też da się spać, ale to dla ludzików raczej drobnych - jak Gwennie :* <3 Podsumowując Panowie - nie grozi Wam spanie razem ^^
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Jeszcze, czy będę na 100 to się okażę później w październiku, ale ogólnie to co dostanę to na tym będę spał, wybredny nie jestem, nawet podłoga będzie git. Z dworca sobie dojdę, tyle razy chodziłem, że mam to wyryte w głowie ;)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Hejka Wszystkim!

Cóż, miałam zaczekać do niedzieli, zobaczyć jak sytuacja się rozwinie, ale czekanie nie ma sensu. Poznań, wraz z całym powiatem znalazł się w czerwonej strefie. Jak i wiele innych miast. W transporcie publicznym wprowadzono ograniczenia. W ilości osób na spotkaniach również. Omijając fakt, że niektórzy sąsiedzi u mnie w bloku są "życzliwi", a najgorsi lubią dzwonić po ochronę budynku. To niestety trzeba ponieść koszty odpowiedzialności społecznej.

Mieszkamy w różnych częściach kraju. Wielu z nas pracuje, albo chodzi na studia/do szkoły. Każdy z kimś się spotyka. W pociągach każdy zetknąłby się z mnóstwem obcych ludzi. Niestety, przez COVID-19 zmuszona jestem odwołać zlot. Przykro mi, nawet nie wiecie jak bardzo. Ten rok jest dla mnie wyjątkowo trudny, nawet omijając koronawirusa i śmierć mojej najukochańszej babci. Bardzo tęsknię za przyjaznymi ludźmi, za przyjaznymi twarzami i objęciami ludzi, których lubię, kocham, na których mi zależy. Po ostatnim zlocie, po prostu tęsknię za Wami wszystkimi. Izolacja jest dla mnie potworna i niestety moja depresja zjada mnie wtedy od środka. Cóż więcej mogę powiedzieć... Halloweenowy zlot zostaje ODWOŁANY!

Wesoła alternatywa :dyniaikot

Wymyśliłam jednak pewną alternatywę, skoro jest jeszcze trochę czasu. Przebierzmy się, zróbmy makijaże *.* namalujmy na twarzach cukrowe czaszki :kostucha2 załóżmy maski :dynioglowy różki >:) wianki :dryad korony :queen peruki :wiedzma kapelusze :kapelusz Niech każdy kto chce, kto ma ochotę, przebierze się za dowolną postać i zrobi sobie zdjęcie. Może być selfie, może być cała sylwetka, jak chcecie. Możecie mieć na głowie różki, uśmiechać się ^^ udawać trupa :kosciotrup pokazywać język ;P Ja, ze swojej strony obiecuję się przebrać i razem z Merem takie zdjęcie sobie zrobimy :queenniara :jesienneserce :meridion A 31.10 wrzucę wszystkie zdjęcia tutaj, na forum (jeśli ktoś się zgodzi to także na FB, zdjęcie moje i Mera się tam pojawi, ale Wasze nie muszą). Jeżeli chcecie wziąć udział w takiej zabawie, przysyłajcie zdjęcia na mail granicapbf@gmail.com - tylko pamiętajcie podpisać się nickiem, bo mogę nie poznać ;) Dlaczego chcę, żebyście najpierw przysłali je na mail, a nie sami wrzucali do posta - to proste, ja zdjęcia i wszelkie grafiki wrzucam na serwer granicy, dzięki czemu nie znikają. Wrzucone na jakąś stronę, z czasem przestają się wyświetlać. Poza tym będę miała chwilę, żeby je podocinanć, by ładnie wyglądały w poście. Możecie napisać kilka słów od siebie, życzenia, wyznania, co tyko chcecie Nie łammy się, działajmy i bądźmy razem na odległość! <3

Do dzieła! :dynia :przytulasy :tulaski :tulasy :jesienneserce
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Discordowy zlot zostaje POWOŁANY!
W ramach Stanu Granicowego Nadzywczajnego oficjalnie odwlekamy w czasie zlot realny, a na jego miejsce na mocy nadanej mnie przeze mnie powołuję 2 Oficjalny Zlot Discordowy!
Więc proszę się zaopatrzyć na 31.10 w jakieś przekąski, napoje, a przede wszystkim dobry nastrój.
Godzina rozpoczęcia zostanie jeszcze ogłoszona więc proszę bacznie wypatrywać aktualizacji.
A kto jeszcze nie dołączył do naszego oficjalnego discorda -> https://discord.gg/3dnHw3z
Lisz out :xelliks
Awatar użytkownika
Xelliks
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Lich
Profesje: Alchemik , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Xelliks »

Uwaga!

"2 Oficjalny Zlot Discordowy" rozpocznie się 31.10 (sobota) o godzinie 18:30. Oczywiście będziemy czekać z niecierpliwością na tych, którzy nie będą mogli dołączyć do nas o tak wczesnej porze.

Niedługo po tym chciałbym rozpocząć Pokaz Mody Alarańskiej. Co to znaczy? To znaczy, że chcielibyśmy, żebyście na wideoczacie (lub poprzez zdjęcie dla bardziej nieśmiałych, lub nie mogących pokazać się na żywo) zaprezentowali wasze przebrania. A co? Myśleliście, że jak zlot Granicowo-Halloweenowy przybierze formę internetową to się już przebrać nie można? Poza tym niektórzy już się do tego przygotowywali, więc nie możemy tego zmarnować ;)

Do tych, którzy nie przygotowali żadnego kostiumu, zachęcam do zrobienia nawet najprostszego przebrania wzorującego się na którejś z waszych postaci. Upięcia włosów, czy namalowaniu sobie na twarzy jakiejś cechy charakterystycznej dla bohatera, nawet jeśli miałby to być pieprzyk, czy malutka blizna. Albo założenie kapelusza :kapelusz
Kostiumy zostaną poddane ocenie przez wszystkich obecnych na zlocie użytkowników. Najlepsi przebierańcy otrzymają tytuł Króla i Królowej Maskarady! :crown :tiara Oraz specjalny kolor na forum, dla tej postaci, w którą się wcielili.
To chyba wszystko :xelliks przy współpracy z :queenniara
Słyszymy się na zlocie :kosciotrup <3
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Halloweenowe cosplaye

Jane, jako Quillithea

Obrazek

Nev, jako Shyilia

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niara, jako Królowa Niara I Łaskawa

[imgimg]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości