Archiwum AlarańskieCOROCZNE AMORKI 2020

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

COROCZNE AMORKI 2020

Post autor: Frigg »

<3 <3 <3 <3 COROCZNE AMORKI <3 <3 <3 <3



Drodzy forumowicze

Organek śpiewa "I tylko nie ma miłości...", ale my pokażemy, że właśnie jest! Czy tak jak ja wyczekiwaliście na coroczne miłostki? Ja bardzo! Już nie mogę się doczekać pięknych treści od tak utalentowanych ludzi jak Wy! Obu kupidyn miał ciężką torbę! Wszak należy zaktualizować nasze romantyczne dane <3 i te mniej romantyczne, lecz nadal piękne! Do drugiej połówki, przyjaciela, a nawet pupila! Wyraźcie swoją miłość <3
Tym razem mamy w emotach dużo serducha więc daje Wam dużo serduch!
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


Wstęp

Listy i liściki mogą obejmować każdego. Pamiętajmy, że Walentynki to dzień miłości, a miłość to także nasi przyjaciele oraz wszystkie bliskie nam osoby! Zachęcamy więc do wzięcia udziału w zabawie, która może być pełna humoru, urocza, a jeżeli tylko zechcesz – także romantyczna.
Treści Waszych listów mogą dotyczyć osób w dwojaki sposób:
1. Prywatnie – dotyczy on konkretnej osoby na forum, np. Pan Kowalski właściciel postaci X wysyła liścik do Pani Kowalskiej właścicielki postaci Y.
2. Bohaterów – dotyczy on konkretnego bohatera. Jest to list, który możecie wykorzystać w Waszym wątku! O ile oczywiście Wasza postać takowy otrzyma, np. Wiladye otrzymała list od Nadeyi, od swojej siostry o treści „Kocham Cię siostrzyczko!” i Wiladye w wątku może takową karteczkę uzyskać od gołębia pocztowego.


ZASADY

1.Utworzone treści prosimy o przesyłanie na konto Frigg. w formie PW .
2.W tytule należy napisać do kogo kierowany jest dany liścik oraz czy dotyczy on bohatera czy też prywatnej osoby (np. WIladye – Bohater lub Frigg – Prywatna).
3.List może być również skierowany do osoby o nazwie „Nieznajomy/Nieznajoma”, gdzie Wasz bohater bądź Wy sami macie ochotę wyrazić swoje uczucia (tak po prostu!).
4.W PW prosimy o zaznaczenie w cudzysłowie treści listu z PODPISEM.
Podpis może być Waszym Nickiem, nickiem konkretnego bohatera/bohaterki, który/ra jest autorem listu, bądź oznaczone jako „nieznajomy” jeżeli pragniecie wysłać go anonimowo i tym podobne.
5.Jeżeli podpis autora listu będzie widniał jako „Nieznajomy/Nieznajoma” to oczywiście nie zdradzimy, kto jest jego autorem.
6.Wszelkie niepodpisane treści będą traktowane automatycznie jako od "Nieznajomego/Nieznajomej".
7.Wszelkie treści bez wskazanego odbiorcy będą traktowany automatycznie jako do "Nieznajomego/Nieznajomej".
8.Termin przyjmowania listów rozpoczyna się z dniem dzisiejszym.
9.Termin nadsyłania listów trwa do 14.02.2020 r., jednak wysłanie liściku w dniu walentynek może spowodować jego późniejsze dostarczenie.
10.Termin przekazania liścików walentynkowych do odbiorców będzie trwał od 13.02 do 16.02. 2020 r.
11.Prosimy również o informację czy liścik walentynkowy ma być wklejony na TABLICĘ czy odesłany dalej do konkretnej osoby na PW .
12. Wszelkie treści bez zgody na udostępnienie listów na TABLICĘ (bo np. ktoś zapomniał zapisać czy chcę o przesłanie listu na TABLICĘ lub PW) zostaną automatycznie wysłane na PW do wyznaczonego użytkownika. Wyjątek stanowią listy skierowane w temacie do „Nieznajomy/Nieznajoma”!! Wówczas treść automatycznie zostanie przekierowana na TABLICĘ. PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ!!! A szczególnie pamiętać o dopisku czy list ma pojawić się na TABLICY czy zostać wysłany PW!
13.Po zebraniu wszystkich listów dla zachęty zostaną wystawione podsumowania, a dokładniej rzecz ujmując ile łącznie zostało napisanych Waszych kochanych liścików!
14.Ignorowane będą PW o głupich lub wulgarnych treściach. Liściki nie mają na celu obrażania użytkowników! Wszelkie tego typu działania (psucia zabawy) będą karane PW, ostem lub banicją stałą/tymczasową!
15.Łamanie regulaminu forum w zabawie oraz łamanie zasad AMORE będzie karane PW, ostem bądź banicją stałą/tymczasową.
16.Wysłanie Kochanego Liściku do Frigg jednoznacznie równa się z zapoznaniem wszelkich zasad dotyczących Kochanych Liścików oraz oznacza akceptację regulaminu.
17.Wszelkie pytania prosimy kierować do Frigg.
18.Frigg zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie :3


Wysyłka

Po zebraniu wszystkich listów i liścików kupidyn zdecydował się również na dwie formy ich wysyłki. Pierwszym z nich jest TABLICA, druga to oczywiście PW .

        -TABLICA – w tym temacie w dniach 13-16.02.2020 r. zostaną upublicznione Wasze listy (o ile w treści w PW wyrazicie takową chęć). Zawarta będzie tu jedynie treść, odbiorca oraz podpis! Będą one ogólnodostępne dla wszystkich użytkowników na forum. Proszę mieć tego świadomość, ale także się nie bać! Mogą wyjść piękne treści! <3
        -PW – treść Waszego listu zostanie przekierowana do wyznaczonej w temacie osoby tylko i wyłącznie z samą treścią oraz podpisem!
        W temacie PW będzie widnieć informacja czy jest on skierowany PRYWATNIE czy do BOHATERA. Na TABLICY również pojawią się podani odbiorcy.
        Otrzymane przez bohaterów listy (zarówno z TABLICY, jak i z PW )mogą zostać wykorzystane w prowadzonym wątku. Jest to już w pewien sposób Wasza należność, z którą możecie zrobić o zechcecie, zupełnie tak, jakbyście faktycznie otrzymali list.



<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Przykład

Poniżej przedstawiony zostanie przykład takowego listu:

AUTOR PW : Wiladye
TEMAT PW: Nadeya – BOHATER
„Na górze róże,
Na dole fiołki,
A my się kochamy jak dwa aniołki”
Podpisano: Wil

Proszę o udostępnienie na TABLICY.

Na tablicy zaś pojawi się:

NADEYA – BOHATER
„Na górze róże,
Na dole fiołki,
A my się kochamy jak dwa aniołki”
Podpisano: Wil




Zabawa został zorganizowana za zgodą Administracji.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

<3 Walentynki <3

Aldaren - bohater
"Do okazałego bukietu czerwonych róż dołączono niewielki liścik.
"Na dobre i na złe, w dostatku i biedzie, w zdrowiu i w chorobie... i że nawet śmierć nas nie rozdzieli", na którym zamiast podpisu widnieje symbol rodu van der Leeuw, w którym nietoperze skrzydła zastąpiono anielskimi. "


Anastasja - bohaterka
Na tej kartce nie ma absolutnie nic, poza podpisem…
Podpisano: Leń


Amaranta - bohaterka
“Gdyby moje serce nie było zepsute,
bez wątpienia ty byś się w nim znajdowała.
Ty i tylko ty, bez względu na wszystko.”
Podpisano: Komarzyca


Antar - bohater
,,Na górze wampir
Na dole kotka
Nim się spotkamy … to się zestarzeję.

Ale się nie martw
Trochę poczekam
I może Alin… nam wyprzystojnieje.

Przystojny ojciec
Przystojny synek
Akurat dla mnie na dzień walentynek!
Podpisano: Kana dla swoich fantazji”


Antar - bohater
“Wierzę, że kiedyś nadejdzie czas,
kiedy serce twoje stopnieje,
i będziesz mógł znów cieszyć się życiem”
Podpisano: Krasula


Cain i Conan - bohaterowie
,,Jak miło się z Wami podróżuje! Jesteście tacy mądrzy! Ciągle Was podziwiam.
Podpisano: Locia”


Delia - bohaterka
“Słowa nie potrafią wyrazić uczuć, które czuję.
Dzięki tobie mam powód, aby żyć.
Nigdy nie zapomnę tego, co zrobiłaś.
Życzę ci prędkiego powrotu twego ukochanego.”
Podpisano: Przyjaciel rodziny.


Delia - bohaterka
"Moja miła,
Każdego wieczoru spoglądam na południe z nadzieją, że Ty w swej komnacie patrzysz na północ.
Śpiewam z nadzieją, że łaskawe wiatry zaniosą do Ciebie me wyznanie i usłyszysz je wśród szumu fal.
Kocham Cię, a przez to jak tęsknię, każdy dzień ma gorzki smak.
Wracam jednak, Najdroższa.
Nim w górach spadnie śnieg, ja stanę przed Twym obliczem, a wtedy nawet śmierć nas nie rozdzieli.

Twój wiatr,
Twój księżyc,
Twój deszcz"


Eldrizze - bohaterka
"Mam nadzieję, że ten kawałek papieru, który „ktoś” ukradkiem wrzucił do twojej kieszeni przypomni ci, że nie jesteśmy dla siebie nieznajomymi i mamy wspólną przeszłość. Dlatego, mimo rozłąki i pójścia innymi ścieżkami, nie powinniśmy ze sobą walczyć w czasie ponownego spotkania.
S – mroczny elf, którego znasz."


Funtka - bohaterka
"Najdroższa memu sercu, kochana ponad wszelką miarę Funtko!
Nostalgia obejmuje me serce, a żal tęsknoty coraz boleśniej przenika me myśli. Miłość ma wiele oblicz, każde inne, lecz wszystkie wyjątkowe. Ja kocham Ciebie jak najlepszą przyjaciółkę, nieprzemijająca królowo tej części mego serca, a naszego ponownego spotkania wypatruję niczym spragniony deszczu na pustyni.
Twój wierny przyjaciel, Kinalali"


Fenrir - bohater
"Najdroższy!
Kocham Cię, tęsknię. Choć wiele się dzieje cały czas o tobie myślę i żałuję, że Cię przy mnie nie ma. Obiecuję również w tym liście, że gdy ponownie się spotkamy, już więcej nie pozwolę, by los rozdzielił nas na tak długo.


Na zawsze Twoja
San"

Florka - bohater NPC
,,Akurat udało mi się uzyskać nowy barwnik - roboczo: Krwisty Błękit. Mam nadzieję, że będzie Ci odpowiadał. Data jest dziwna, więc przesyłam Ci go w ramach małego prezentu. Ale nie rozpowiadaj o tym, jeżeli się z kimś spotykasz. Boję się konfrontacji z mężczyzną, który byłby w stanie Tobie zaimponować.
I w zasadzie potrzebuję tego do mojego projektu - czy słusznie myślę, że byłby to wysoki, czarnowłosy panterołak o zbytniej muskulaturze, ale całkiem przystępnym wbrew pozorom charakterze? Powiedz czy zgadłem - jak nie, będę próbować dalej. I oczywiście pogadamy jak przyjedziemy kiedyś z Mim w odwiedziny. W sumie jestem ciekawy.
Podpisano: Vincent Eevellyn”


Ijumara - bohaterka
"Mógłbym popłynąć wszędzie i przepłynąć każde morze, jeżeli zrobię to z Tobą i na Twoim statku. Pytanie tylko, jak długo wytrzyma na wodzie ktoś, kto raczej nie jest do niej przyzwyczajony?
Pewien Kot. "


Ijumara – bohaterka
Otrzymała tomik wierszy o romantycznej treści sławetnego Albierta la Cuorte z dopiskiem „Myślę, że Ci się spodoba”.

Ilian - bohater NPC
,,Byłam bardzo ciekawa czy dotrze.
Jeśli dotarła to cóż zrobić - pozdrowienia z Gór!
I jeśli mogę dodać: żaba znalazła w zaklętej sadzawce zerwany łańcuszek - bardzo prosty, ale od razu mi się z Tobą… (Panem? Przepraszam, nie za bardzo wiem jak Cię/Pana tytułować) skojarzyła. To pewnie przez to, że jest Pan (jednak będę formalna) jubilerem, który naprawdę zapada w pamięć. Przepraszam też za otwartość, ale łudzę się, że liścik i tak się gdzieś zgubi. A jeśli nie i uda mi się jakoś wrócić, liczę na to, że będę mogła się wytłumaczyć przy filiżance herbaty.”


Imelda - bohaterka
“Po co mamy kopyta,
jeśli nie po to,
aby spędzić wieczność
truchtając razem przez świat?”
Podpisano - Sugarro


Kana - prywatna
"Doprawdy, chociaż męczyli go wyrażaniem na głos myśli, wyjątkowo dobrze mu przy nich było.

Kano, najwierniejsza fanko Iaskela i jego wątku!
Na poczatku dziękuję Ci za wszystkie przemiłe komentarze do mojego pisania (btw, kocham opisy naszego wątku w Donosicielu!).
Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do fabuły - nie wątpię, że nasi bohaterowie nie będą się razem nudzić.

Iaskel"


Kavika - bohaterka
"W dniu święta zakochanych ktoś podrzucił Kavice bukiecik niezapominajek związany wstążeczką, na której ktoś pieczołowicie narysował motyw kocich łapek. "

Kaikomi - bohaterka
,,W tym roku nie będę się rozpisywał - jako dowód mojej wierności i oddania dostaniesz Niko owiniętego w papier. Jest nasz, więc zrób z nim co chcesz.
Podpisano: Kocham, Lucy”


Leila - bohaterka
"Dzięki tobie przypomniałem sobie o emocjach… i też o tym, że może nie zawsze warto jest je ukrywać. Dziękuję.
P.S. Może tego nie okazuję, ale wiem – i ty też powinnaś wiedzieć – że nie jesteś mi obojętna.
S. "


Leila – bohaterka
Dziś nie jesteśmy daleko.
Dziś nie myślę o snach,
zastanawiam się nad rzeczywistością, w której jesteś
i jest ona lepsza od każdego snu z Tobą,
bo choć piękne, to były tylko marzeniami,
a dziś mam wszystko czego pragnę.
Mam Ciebie.

Namir


Lotta - bohaterka
"Głos w mojej głowie mówi mi, że chyba mogę coś do ciebie czuć, a ja w myślach się z nim zgadzam. Nie wiem tylko, kiedy odważę się, żeby powiedzieć ci o tym i zapytać, czy czujesz to samo.
C."


Llewellyn - bohater
,,Widzę Twoją koszulę
Podpisano: Jeszcze nieznajoma"


Lucy - bohater
"Tym razem gdy Lucy zszedł na parter, na barze już czekało na niego śniadanie - tosty, w których wykrojono dziurę w kształcie serca i wbito w nie jajko. Oczywiście perfekcyjnie usmażone! "

Lord Fobos - bohater
,,Drogi Lordzie, bardzo się cieszę, że mogę u Pana pracować. Jestem też bardzo wdzięczna, że przyjął mnie Lord pod swój (i Dworu) dach i tak bardzo dba o moje samopoczucie. Będę pracować najlepiej jak umiem i dam z siebie wszystko, by miał Lord ze mnie pożytek!
Zrozumiałam też, że jest to też dobra okazja, by Lordowi podziękować. Oczywiście zrobię to też stojąc przed Panem, ale chciałabym by miał Lord i w liście zapisane jak bardzo jestem zobowiązana za to, że uratował mnie tamtego dnia. Wiem, że poświęcił Pan swoje zdrowie i czas - nigdy tego nie zapomnę. Chciałabym, by wszyscy o tym wiedzieli - o tym jak wspaniałą jest pan osobą. Bardzo, bardzo szlachetnym wampirem! Może wtedy pogłoski na temat Waszej rasy nieco by przycichły. Oczyścił Lord z podejrzeń zmiennokształtnych - pragnęłabym, by kiedyś mógł i Lord z dumą mówić o tym kim jest. O ile oczywiście tylko sobie tego zażyczy!
Chociaż Demara nie okazała się tak spokojnym i cichym miastem, będę z chęcią pracować dalej. Obiecuję, że Lorda nie zawiodę.
Podpisano: Wierna i oddana Marika Ragrafford”


Nuka - bohater
"Bubu,
Choć więcej nas dzieli niż łączy,odnalazłem w Tobie brata, którego nigdy nie miałem. Wierzę, że wiele więcej pisać nie muszę, bo Ty jak nikt inny rozumiesz mnie bez słów. Na zawsze będziesz zajmował wyjątkowe miejsce w moim sercu.
Dżari"


Nimfea - bohaterka
“Kwiatuszku mój niewiędnący
Niech list ten uczuciem kwitnący
będzie niczym stos pająków
Wiecznie kochających”
Podpisano: Pajęcza Dama


Nefertiti - bohaterka
“Przepraszam.
Jestem źródłem twojego nieszczęścia.
Nie proszę o wybaczenie, bo tego nie chce.
Proszę o to, abyś cieszyła się miłością, którą odzyskałaś.”
Podpisano: Winowajca


Nimroth - bohater
,,Dla pierwszego oficjalnie najładniejszego Ładnego Chłopca! - jeszcze nie wiesz, ale jesteś przyjęty do naszej najwspanialszej drużyny, więc spędzimy ze sobą sporo czasu! Mam nadzieję, że przekonasz się do nas, a zwłaszcza do mnie i zobaczysz, że jestem niemal równie ładna co Ty!
Podpisano: Sally”

Nimroth - bohater
,,Pewnie jeszcze długo nie będziesz nam ufać, ale skoro i tak Cię tutaj trzymamy - gdybyś miał jakiś problem daj mi znać. Jak nie będę zajęta na pewno Ci pomogę. I mała porada - nie proś zbyt często o pomoc Sally.
Podpisano: Jean”

Nimroth - bohater
,,Witaj w drużynie! Dołożymy wszelkich starań, byś czuł się wśród nas dobrze. Możesz zawsze liczyć na mnie, Natana, Blue, Jean i Dean oczywiście. Na Tiffy’ego również. Zobaczysz, będzie ciekawiej niż sądzisz!
Podpisano: Abel”


Nimroth - bohater
,,Twoje umiejętności mogą nam się przydać, mam nadzieję, że postanowisz z nami zostać.
Podpisano: Dean”

Nieznajomy
"Ja ciebie kocham! Ach te słowa
Tak dziwnie w moim sercu brzmią.
Miałażby wrócić wiosna nowa?
I zbudzić kwiaty co w nim śpią?
Miałbym w miłości cud uwierzyć,
Cudem z grobu mego wstać?
Młodzieńczy, dawny kształt odświeżyć,
Z rąk twoich nowe życie brać?
J."


Mari - bohaterka
Na liście znajdują się jedynie dwie rzeczy:
odcisk zanurzonej w atramencie łapy tygrysołaka
oraz…
Niewielkie serduszko nabazgrane tuż obok
Podpisano: Koteczek


Mimi - bohaterka
,,Dla najwspanialszej prawie-rudej niewiasty, której uroda nie padała jeszcze ofiarą eksperymentów Vinca - powiedz słowo, a zabiorę Cię daleko stąd, gdzie nie będzie nam już przeszkadzał ani on ani jego rodzina… Choć oboje wiemy, że w marzeniach i nieprawda. Jesteśmy uwiązani jak dwa cielaki i mnie szlag trafia, ale liczę na jakiś wspólny spacer we dwoje, kiedy ogarniemy co jest do ogarnięcia w tym domu wariatów. Nie zwiedzaliśmy jeszcze parku - a będzie co oglądać! Zwłaszcza jeżeli przyjdziemy, bo dwójki tak pięknych istot próżno szukać dalej. Wiem, że jesteś zachwycona, i nie możesz się doczekać. Gdybym nie miał lustra sam bym za sobą tęsknił.
Podpisano: Twój wierny przyjaciel Miche… Mikael. “

Mimi - bohaterka
,,Michelotto właśnie uświadomił mi, że wypadałoby napisać do ciebie jakiś miły liścik. Zakładam, że by wypadało. Ale pewny szczerze mówiąc nie jestem - nie wiem czy tego po mnie oczekujesz. Więc najłatwiej będzie, jak wproszę się na Wasz spacer. Wtedy porozmawiamy we troje i wszystko mi wyjaśnicie. A teraz kończę, bo Michelotto chyba próbuje mi uciąć głowę i ciężko jest pisać.
Podpisano: Twój Vincent”


Piękny Rufouse - bohater
"W nutach głowy jednocześnie delikatne kwiaty wiśni i ciężki dębowy mech, słodkie miodowe śliwki i rześka cytryna. Złożone i nieoczywiste.
W nutach serca ogień, ciepło i zmysłowość: goździki, cynamon, rozgrzewający mahoń, wszystko to skropione aromatem delikatnych kwiatów goździka, dla podkreślenia finezji.
Podstawa zaś jednocześnie zaskakująca, słodka i silna, składająca się z wanilii, drzewa sandałowego i wetiwerii, subtelnie wygładzona zapachem liści oliwki.
Bo słowa nie wyrażają wszystkiego"


Rammi - bohater
,,Dzięki, że pomogłeś mi opanować Wspólny - pisać jeszcze nie umiem, więc dyktuję to dziewczynom i one zapisują. Tak czy inaczej Twoje nauki bardzo nam się przydają. Nadal mam Twoją książkę.
Podpisano: Nadal lubiąca Cię (mimo, że jesteś trochę kobiecy), Dean”


Sanaya - bohaterka
"Mam nadzieję, że dotrze to do Ciebie w odpowiednim czasie i, że moja pewność pozostanie niezmienna co do tego, iż o mnie pamiętasz… kochasz. Codziennie wyczekuję dnia, w którym spotkamy się raz jeszcze, tym razem zostając ze sobą na dłużej, wiele dłużej.
Zawsze kochający Cię, Fenrir. Twój Fenrir. "


Sanaya - prywatna
,,I zakłaczonych walentynek! Niech będzie kocio, kawowo i pisemnie! Każdy wątek z Tobą to przyjemność - mam nadzieję na więcej <3
Podpisano: Kana”


Sauria - bohaterka
"Gdzieś w Szepczącym Lesie ktoś posadził serduszkę okazałą - na jednym z białych kamieni ułożonych wokół niej widniał napisany sokiem z jagód napis "dla Saurii". Na żadnym jednak nie było podpisu. "

Sakura - bohaterka
“Ciesz się i raduj!
Oto albowiem…
Otrzymasz na własność…
List z moim podpisem!”
Podpisano: Sargeras, Alarański Bohater!


Skowronek - bohaterka
"Rysunek na kartce papieru przedstawia lecącego ptaka – skowronka – o oczach zaznaczonych błękitnym i złotym barwnikiem. Skowronek zajmuje pierwszy plan rysunku. Na drugim planie, w oddali, majaczy sylwetka mężczyzny w kapturze, który wydaje się wychodzić naprzeciw lecącemu zwierzęciu. Prawy, dolny róg kartki jest zagięty. Jeżeli odbiorca odegnie ją, zobaczy tam jedną literę - „S”. Możliwe, że jest ona związana z autorem rysunku."

Samiel - bohater
"Samiel dostał niewielką butelkę z kryształu rżniętego w kształt serca, wypełnioną krwistoczerwonym płynem, zamkniętą kunsztownie wykonanym złotym korkiem. Na dołączonym liściku pięknym kobiecym pismem napisano "Wkrótce się nam przyda". "

Samiel - prywatna
,,Życzę nam dalszej udanej współpracy! Twój Ładny Chłopiec jest idealny x3 To koszula, którą muszę mieć!
Podpisano: Kana”


Sherreri - bohaterka
,,Z okazji święta Zapomnianych - przesyłam uściski droga Leiaehnii! Mam nadzieję, że dobrze się bawisz i nie zaczepiają Cię rozbawieni magowie. Nie wiem czy uznajesz to za stosowne, ale opowiadałem o Tobie moim współbraciom. Wszyscy są bardzo zaintrygowani. Tylko Zaradi prycha, ale nie przejmuj się. On spisał o Tobie najwięcej.
Pozdrawiamy nadal z Alaranii!
Podpisano: Mansun i reszta ekipy!”


Silea - prywatna
"- Cierpię na nieuleczalną odmianę choroby zwanej skrajnym optymizmem, mogę co najwyżej łagodzić jej objawy – spróbowała zażartować, lekko się przy tym uśmiechając.
- Obawiam się, że na twoją chorobę moja sztuka nie przewiduje lekarstwa. Poza moją skromną osobą – Iaskel przyłączył się do żartu. Jakiekolwiek było źródło takiego charakteru Silei, był zań wdzięczny.

Sileo!
To już rok wspólnej gry, rok, odkąd nasze postacie odnalazły się po długim niewidzeniu. Mam nadzieję, że bawisz się równie dobrze, jak ja, i że Silea i Iaskel przeżyją wspólnie jeszcze wiele przygód (w ciekawym towarzystwie).
Cieszę się, że jesteś!

Iaskel"

Shirkhana -bohaterka
“Nie lubię cię.
Ale troszkę mniej niż innych!”
Podpisano: Rogacz


Sarú - bohaterka
"Sarú dostała prezent w postaci... osełki. Cały romantyzm tego drobiazgu zawierał się jednak w opakowaniu, który stanowiła metalowa skrzyneczka wyłożona czerwonym płótnem, a z zewnątrz grawerowana w motyw ciernistych róż. Na samym środku wieczka wyryto serce, w którym na jednej połowie znajdowała się stylizowana litera S, a na drugiej krasnoludzkie podwójne TT"

Soleil - bohater
"Noszę Twe serce z sobą (no­szę je w moim
ser­cu) ni­g­dy się z nim nie roz­sta­ję (gdzie idę
Ty idziesz ze mną; co­kol­wiek ro­bię sa­mot­nie
jest Two­im dzie­łem, ko­cha­nie)


i nie znam lęku

przed lo­sem (Ty je­steś moim lo­sem) nie pra­gnę
pięk­niej­szych świa­tów (Ty je­steś mój świat praw­dzi­wy)
Ty je­steś tym co księ­życ od da­wien daw­na zna­czył
Tobą jest co słoń­ce kie­dy­kol­wiek za­śpie­wa

oto jest ta­jem­ni­ca któ­rej nie dzie­lę z ni­kim
(ko­rzeń ko­rze­nia za­lą­żek pierw­szy za­ląż­ka
nie­bo nie­ba nad drze­wem co zwie się ży­ciem; i ro­śnie
wy­żej niż du­sza za­pra­gnie i umysł zdo­ła za­ta­ić)
cud co gwiaz­dy pro­wa­dzi po udziel­nych or­bi­tach

no­szę twe ser­ce z sobą (no­szę je w moim ser­cu)

Twój Avra"


Set - bohater
“Słowa nie opiszą emocji,
jakie wzbudzasz w moim sercu.
Zamiast tego więc będę przy tobie,
dopóki Bóg Śmierci nas nie rozłączy.”
Podpisano: Nauczycielka.


Sechmet - bohaterka
“Twoje serce nie zna granic,
Nie zna ich też dobroć twoja,
Moje serce jest ci na nic,
Bo jam już jest służka twoja”
Podpisano: Niewolnica


Tioyoi - bohater/ka
"Mądre głowy umią słowa prawić
kiedy w rzyć im włucznie wrazić.
Ja zaś na bakier ze słowem,
coby muc pierwej kijem i powrozem.
Słowo warzy sie w domach z kamienia,
czyny jeno pozostawiając w domysłah,
ja zaś owe wole praktykować,
temuż mus mi cię pocałować".
Dla wspaniałej Tio
Sarú


Tristan - bohater
"Przytul mnie
nie mów nic
tylko bądź.
Głaszcz po twarzy
muśnij szeptem
tylko bądź.
Przytul mocno
otrzyj łzę
tylko bądź.
R."


Vergil - bohater
,,Słyszeliśmy, że tu na kontynencie macie takie dziwne święto - Święto Zapomnianych - kiedy wysyła się liściki osobom, które się lubi (żeby pokazać, że się pamięta?). Zapomniany Pan nie jest Hrabio, o tym możemy zapewnić! Wiele nas Pan nauczył zarówno o własnej rasie jak i samej Alaranii. Jesteśmy wdzięczni i często wspominamy naszą wspólną podróż, a Pańskie nazwisko jest już znane wśród naszych pobratymców. Bardzo chcieli usłyszeć historie jakimi raczył się Pan z nami podzielić!
Z ciepłymi pozdrowieniami - Ekipa Kapitana Mansuna”


Veryvin - bohater
Vincu mój najdroższy!
Wiesz, że jesteś mi najdroższy? Jaskinię ze złota bym dla Ciebie NIE pożarła! O ileś byś się w niej dobrze czuł, choć nadal wychodzę z założenia, że takich treści nie winno się marnować. Oczy można tym widokiem karmić zawsze, ale to nie na nie masz patrzeć, lecz na mnie! Bo to te właśnie oczka tutaj patrzą na Ciebie z miłością, taką po wsze czasy i nigdy nie przestaną <3

<3 TWOJA Ruu <3


Xenja - bohaterka
“Niech twa miłość kwitnie,
tak jak kwitnie moje serce w obliczu twej radości.”
Podpisano: Truposz


Yastre - bohater
,,Hej! Pamiętamy o Tobie i czasami tęsknimy!
Mamy nadzieję, że dobrze się bawisz i nadal otacza Cię wianuszek zachwyconych dziewcząt.
Nie lataj nago przy ludziach.
Podpisano: Jean i Sally (+ Natan z braterskimi uściskami)”


Yastre – bohater
Ta walentynka jeszcze nie dotarła do odpowiednich łap, lecz kryje się w jednym z podręcznych notatników uczonej.
„Wypisuję do Ciebie listy, których nie wciąż nie dostałeś. Ten jest kolejnym, następnym starającym się zakamuflować poczucie dojmującego smutku, ale piszę je nadal, bo dzięki nim przez chwilę się uśmiecham. Zamykam się w bajce ze szczęśliwym zakończeniem. Wyobrażam sobie jak do Ciebie docierają, otwierasz je a potem poznajesz ich treść z uśmiechem na twarzy. Jednak żaden z nich nie dotarł do Ciebie. Nie wiem gdzie jesteś, ani gdzie Cię szukać...
Głupie to, prawda?”


Yrin - bohaterka
“Kocham cię…
Jak siostrę!”
Podpisano: Kuzyneczka



SPECJALNA WALENTYNKA DLA WSPÓŁPISZĄCYCH
,,Z okazji walentynek życzę Wam wszystkim weny, wytrwałości i więcej romansów z moimi postaciami! <3 A jeszcze bardziej przyjaźni, radości i ludzi, na których zawsze będziecie mogli polegać! Realnie i fabularnie ~
Obrazek
Podpisano: Kana”



Podziękowania


Dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w corocznych AMORKACH <3 Widać brakowało Wam zeszłorocznej edycji, ponieważ w 2020 roku nazbierałam łącznie 61 walentynek! Część z nich powędrowała pocztą, którą kupidyn doręczył osobiście do Waszych skrzynek <3 Czy zdążyliście go już złapać?
On działa tylko do północy! Więc gdyby jeszcze ktoś zechciał poszerzyć horyzont wiadomości Magiczna Skrzynka Pocztowa Żaby :zaba wciąż pozostaje otwarta, a nowe liściki zostaną udostępnione!

Kolejność udostępniania nie miała znaczenia.
Przepraszam za wszelkie błędy, o ile takowe się pojawiły. W razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną, a poprawione treści zostaną ponownie udostępnione. Dosyć długo edytowałam ten tekst więc od tej ilości miłości mogłam pozytywnie oszaleć! <3
Wszystkiego Walentego!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości