Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Kraków 2019

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Kraków 2019

Post autor: Sanaya »

Moi drodzy!
Bez zbędnych wstępów bajkopisarskich oświadczam, że otwieramy nowy sezon zlotowy! Tym razem pierwszym proponowanym miejscem będzie piękny Kraków. Termin? 16-17 marca. Mamy zagwarantowane dwie cudowne przewodniczki w postaci Nevaeh i Jane, które już coś wspominały o wyjściu do kociej kawiarni <3
Kto za, kto przeciw, kto się wstrzymał?




Na koniec dodam jeszcze małą prywatę, że termin został wybrany nieprzypadkowo, bo 15 marca jestem w KRK na koncercie Korpiklaani + Turisas + Trollfest, więc jakby ktoś też się wybierał to dajcie znać :>
Awatar użytkownika
Anastasja
Błądzący na granicy światów
Posty: 23
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Tygrysołak
Profesje: Szlachcic , Łowca
Kontakt:

Post autor: Anastasja »

Już Janeyce obiecałam że w końcu ją odwiedzę w Krakowie więc będę się starać dostać choćby na sobotę (oczywiście z Wenszem pod pachą ) x3
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Uuu dobrze, że po 10tym *__* Na ten moment, z tego co wiem, nikt nic w pracy nie planuję więc jestem bardzo na tak i zaklepuję ten weekend! extra *__*
Bliżej terminu będę mogła wincej powiedzieć, ale na ten moment - bardzo! <3
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Ja tak jak wspominałam na ostatnim zlocie - jedynie wakacje jak będą porozstawiane ogródki ze względu na Talara i jak już to Poznań, ew. Wrocław :) Więc tym razem nas nie będzie ;]
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Będę! Chyba... jak mi nic nie wypadnie o.o Ale będę!

Zrobię sobie tam dziarę przy okazji! <3 Kult
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Jeżeli nic mi nie wypadnie w weekend i finanse mi pozwolą to będę, bo to różnie bywa. Na ten moment tak, będziecie musieli ze mną wytrzymać. Bilet sobie pewnie zaklepie miesiąc szybciej, więc jeszcze potwierdzę swoje uczestnictwo ; p
Awatar użytkownika
Iyeru
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Iyeru »

O matko, o matko, w końcu w mojej okolicy! Oczywiście, że będę! *___*
https://t.me/pump_upp
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mnie i Mera nie będzie. To trochę dla nas za daleko, musielibyśmy znaleźć opiekę nad kotami. To raz, dwa... moje zdrowie. Wątpię by mi pozwoliło na tak daleki wyjazd. No i trzecia sprawa, 13 ja mam urodziny, 15 moja mama a 16 mój brat - jaki z tego wniosek? Weekend urodzinowy raczej spędzę z moją rodzinką. Także bawcie się dobrze :) I róbcie fotki!
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Będę się starała, by za wszelką cenę być. <3

(KORPIKLAANI?! Zbadam temat xD)
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Kraków - moje miasto! (No tak prawie xD)

Jako obiecana przewodniczka będę się starała wpaść na możliwie jak najdłuższą ilość czasu, jednak słyszę ostatnio szepty, że szykuje mi się udział w dość ważnym spektaklu, planowanym na sobotę 16. marca i jeśli to dojdzie do skutku, na pewno trochę pokrzyżuje mi to plany. Mimo wszystko, postaram się być obecna w niedzielę i może się uda wyszarpać chociaż kawałek soboty... No nie daruję sobie, jeśli znów nie dam rady ;^;
Będę informować na bieżąco, bliżej terminu, jak moja Pani Reżyser da mi znać co i jak ^^
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Agelatus
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 58
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Minotaur
Profesje: Szaman , Wędrowiec , Łowca

Post autor: Agelatus »

Wiecie, że w tym terminie są derby Krakowa? Świadomie czy nie, termin wybrany jak w mordę strzelił (i to dosłownie ;)). W każdym razie uwaga na zęby.

Jak mi się nic nie wydarzy w pracy to będę się starał być na meczu. Nie ma jeszcze podanej godzinówki na tamtą kolejkę, ale optymistycznie zakładając będzie to sobota wieczór. Mogę wsiąść w pociąg parę godzin wcześniej, być w Krakowie od rana i odwiedzić was na kilka piwek. Określę się bliżej wydarzenia, jak więcej będzie wiadomo.
"Ordnung muss sein"
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Dobra, moi drodzy, termin zbliża się wielkimi krokami, więc pora poruszać kolejne kwestie organizacyjne. Czyli na przykład nocleg.
Z tego co mi wiadomo nie mamy żadnego gospodarza, do którego moglibyśmy się na krzywy ryj wprosić, więc trzeba znaleźć jakiś hotel/hostel/apartament/coś innego. Ja mogę coś znaleźć i zarezerwować i wydaje mi się, że zależy nam przede wszystkim na tym, by było tanio i blisko centrum, a jeśli zdecydujemy się na hostel, to raczej starałabym się wynająć cały dorm, a nie łóżka w większym pokoju, by nam nikt nie przeszkadzał.
By jednak poszukiwania miały sens, potrzebuję konkretnych deklaracji kto by się na taki nocleg pisał, na info czekam do niedzieli.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

<podbija pieczątką w kształcie dębu i składa podpis> deklaruję się na tak ^^
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Mnie nie będzie niestety, mam w tym czasie szkolenie. Ale serduszkiem będę z Wami! <3
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Ja się piszę na wspólny nocleg. ^^'
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość