Zakurzona BibliotekaNiara haftuje :)

Twórczość Własna i Archiwum: W tym miejscu można się podzielić z resztą swoimi dziełami - opowiadaniami, poezją, rysunkiem oraz poczytać stare nieaktywne już tematy.
Wielkie regały, z półkami uginającymi się od ciężkich tomiszczy, ciągną się kilometrami w wielkiej bibliotece. Zgromadzona tu przez eony wiedza stała się źródłem pożądania każdego maga żyjącego na przestrzeni wieków.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Niara haftuje :)

Post autor: Niara »

Ostatnio jestem ciągle chora, a ile można leżeć, czy spać, żeby się nie nudzić wróciłam, po mnóstwie czasu, do haftowania. Na razie zaczęłam od literki A, od własnego imienia (jeśli ktoś nie wie, to od Aneta). W planach mam jeszcze literkę M, dla Mera. Generalnie literki haftuje, żeby później włożyć w ramkę i będzie ładny monogram :) To tyle...

Obrazek
Awatar użytkownika
Deidre
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Deidre »

Śliczne! Podziwiam, ja nie potrafię zrobić niczego choć odrobinę przestrzennego xD Uwielbiam malować, ale haftowanie zawsze było dla mnie czarną magią. I te wszystkie szczegóły <3 Przepiękne! Dobrze, że chorowanie poskutkowało chociaż czymś kreatywnym :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakurzona Biblioteka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości