Archiwum AlarańskieAkceptacja KP po awarii.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Persewir
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 71
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Złodziej
Kontakt:

Post autor: Persewir »

Prosiłbym o akceptacje Karty Postaci. Nic w niej nie zmieniałem tylko kliknąłem "zapisz". :|
Przepraszam za zamieszanie i z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
Anabde
Szukający Snów
Posty: 183
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Nekromanta
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Anabde »

Bardzo ładnie proszę o akceptację ^^ Merytorycznie nic się nie zmieniło. Przepisałam tylko wygląd i charakter, bo były straszne xD
Nienormalni winni trzymać się razem.
Awatar użytkownika
Baldrughan
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 74
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Baldrughan »

Proszę o akceptację KP Baldrughana, po przepisaniu i dodaniu paru ciekawych informacji, aczkolwiek niezby ważnych. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Lokstar
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 56
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lokstar »

Lokstar niestety mocno ucierpiał w wyniku awarii forum. Cała karta poszła z dymem. Napisałem ją od nowa. W zamian za rozbudowaną historię postaci pozwoliłem sobie delikatnie dodać kilka rzeczy w dziale magia i umiejętności. Kilka kosmetycznych zmian, których mi brakowało w celu uprzyjemnienia gry. Tak to bez zmian w koncepcji postaci i sposobu gry. Zmiany nie mają też wpływu na poprzednie przygody już w wątkach.

Mam nadzieję na niewielką ilość błędów łatwych do wyeliminowania. (A raczej na ich brak i bezproblemowy akcept)

Karta pisana w pocie czoła i z zaangażowaniem.

~Pozdrawiam Lokstar
Śmierć dla jednych jest końcem. Dla mnie była początkiem nowego życia.
~Lokstar
Ilia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 111
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zwiadowca , Strażnik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Ilia »

Karta postaci Ilia napisana od początku. Przyznaje ze nawet nie pamiętałam co było w starej. Proszę o akceptację.
Awatar użytkownika
Lullasy
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 136
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Służący , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Lullasy »

Mortan'cceds administracjo i moderacjo :)
Po ciężkim (dla mnie) czasie twórczym, udało mi się nie tyle odtworzyć, co utworzyć całkowicie od nowa KP Lullasy, wężowej niewolnicy ;)
Z tego też powodu daję wyżej wymienioną KP do sprawdzenia :D

Przechodząc do rzeczy, zmienione zostało niemal absolutnie wszystko:
- częściowe przerobienie oraz znaczne rozszerzenie historii -> Zmieniły się drobne oraz większe szczegóły, a i dodałem "co nieco", by wszystko miało ręce i nogi oraz by było co czytać
- całkowita zmiana umiejek, charakteru, wyglądu oraz cech specjalnych
- wszystko powinno trzymać taki sobie poziom, jednak na 100% gdzieś będzie jakiś błąd rzeczowy/interpunkcyjny/ortograficzny, z tego powodu proszę o wyjątkowo szczegółowe sprawdzenie owej KP

Ze względu na ilość tego, co tu jest, nalegam by nikt nie śpieszył się ze sprawdzaniem mojej KP, choć byłoby miło, gdyby jednak ktoś się poświęcił :)
Pozdrawia wszystkich to czytających, forumowy wąż.
Rayla
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 99
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rayla »

Pisane z pamięci, mniej więcej to samo co sprzed awarii :P
Awatar użytkownika
Ewan
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ewan »

Napisałem kartę po awarii, chyba jest wszystko po staremu.
Undine
Szukający drogi
Posty: 31
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Syrena
Profesje:

Post autor: Undine »

Rybcia naprawiona. Trochę późno, ale w końcu się udało!
Awatar użytkownika
Sechmet
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 55
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smokołak
Profesje: Włóczęga
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Sechmet »

Proszę o ponowny akcept Sechmet. Magii nie mogłam dać więc trudno darowałam sobie już :P Poza tym jest raczej podobnie wszystko.
Awatar użytkownika
Deithwen
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: lisołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Deithwen »

Proszę o ponowne sprawdzenie Deithwen :D
Generalnie nic się nie zmieniło. Tyle czasu jej ostatnio poświęciłam, że jak już złapałam bakcyla ze wspomnień to już wszystko wydawało się proste.
Ruby
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Pół-elf (pustynny)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ruby »

Proszę o ponowną akceptację KP. Napisana od nowa, jednak chyba niczego w niej nie zmieniłam.
Z góry dziękuję.
Neera
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Neera »

Dzięki Anie odzyskałem swoją kartę ^^ więc proszę o ponowną akceptację. Zmieniłem tylko trzy rzeczy: Obniżyłem swoją inteligencję ;), podniosłem umiejętności malarskie, czego wcześniej nie przemyślałem i dodałem ostatnią umiejętność: Walkę.
Proszę też o wklejenie mojej aury:
Silna, matowiejąca już aura, która roztacza wyraźny zapach świeżo utoczonej krwi i mocnych, luksusowych perfum. W ustach pozostawia metaliczny posmak, którego pragnie się kosztować bez końca. Powierzchnia aury jest w dotyku równie gładka i rozkosznie aksamitna, co najlepsze stroje jej właściciela. Przybiera miedziano-platynowe tony, a otacza ją bursztynowa poświata. Emanacja bardzo twarda, bardzo giętka, ostra jak szpony najstraszniejszej z nocnych bestii, prawie cała lepi się jak... jak krew. Co więcej, w towarzystwie tej istoty trudno oprzeć się narastającemu podnieceniu i oszałamiającej burzy sprzecznych uczuć, podsycanej jeszcze przez zmysłowe i kuszące szepty na samej granicy słyszalności...
Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Shila
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek, Łowczyni Nagród
Profesje:

Post autor: Shila »

Shila mniej więcej taka jaka była... ^^
Seneca
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Seneca »

Trochę późno, ale w końcu uzupełniłam KP indianki.
Jest mniej więcej tak jak było :)
Hirstyn
Zbłąkana Dusza
Posty: 7
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Hirstyn »

Proszę o ponowną akceptację mojej KP :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość