Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Proszę nie kontaktować się ze mną na kanałach prywatnych, przynajmniej przez jakiś czas. To jest: Messenger, Facebook, Discord, Gadu-Gadu, Instagram, E-Mail (prywatny). Będę na nich nieobecna. Jestem dostępna wyłącznie przez PW, na czacie forum lub pod oficjalnym mailem Granicy.

Moje posty powinny pojawiać się regularnie, ale nie będę o nich informować na kanałach prywatnych.

Wkrótce pojawi się ogłoszenie na temat świątecznych zmian i świątecznej zabawy grymuarowej - w przypadku zabawy, będę regularnie sprawdzać mail i temat na forum.

Osoby, które mają mój numer telefonu, proszę o kontaktowanie się ze mną przy jego pomocy.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Nie ma mnie od środy do... soboty albo niedzieli. Nie wiem, zobaczę jak wyjdzie. Powód znany :choinka :jemiola :swiatecznyaniolek
Bawcie się grzecznie i Wesołych Świąt jakbym komuś nie dała rady złożyć bliżej świąt :* :swiatecznydiabelek
Awatar użytkownika
Nevaeh
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 52
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Służący
Kontakt:

Post autor: Nevaeh »

Miałam nadzieję, że obejdzie się bez tego, ale niestety... Muszę uprzedzić o zmniejszonej aktywności na forum przez najbliższy miesiąc (pewnie do końca sesji). Nauka nauką, ale jak na złość akurat grafik pracy w tym miesiącu mnie nie oszczędza. Postaram się coś wrzucić, ale nie mogę niczego obiecać :zmeczony
Nadal można mnie łapać 24/7 przez komunikatory messenger discord , zarówno w sprawach forumowych, jak i towarzyskich. Po prostu z postami musicie zaczekać, aż ogarnę sobie życiowy grajdołek.
Buziaki <<3 :nevaeh
"Tyle mnie we mnie, ile mego odbicia w sercu drugiego człowieka." ~Nev
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Pasuje mi się wytłumaczyć. Przepraszam, że robię to teraz, jednak wszystko będzie w tym poście. Oczywiście, nie odchodzę ani nic - moja wena nadal zostaje i będzie tutaj wypływać hektolitrami literek w postach, lecz jak wiadomo, rzadko ostatnio mam czas coś napisać. Popadłam w mocny pracoholizm (poza studiami dziennymi mam dwie dodatkowe prace), co zaczyna mi dawać się we znaki skrajnym zmęczeniem, już w tej chwili muszę brać naprawdę silne leki na anemię. Na czas sesji proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, bo ja na pewno odpiszę w każdym wątku. Potrzebuję tylko trochę czasu
Na czas sesji jednak (29.01-11.02) jestem poza zasięgiem. Odpisuje na mediach (mess I gg) i jestem dostępna najczęściej późnymi wieczorami.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Jako, że i tak ostatnio niewiele czasu spędzałam na forum to teraz chociaż zgłoszę nieobecność - potrzebuję trochę odpoczynku od pisania, laptopa i ciągłych zaległości. Mam nadzieję, że wystarczy tydzień - potem postaram się wrzucić parę postów na raz, żeby w końcu mieć mniejszą kolejkę i lepiej się z tym wyrabiać.
Donosiciel będzie normalnie, można mnie też łapać, najlepiej na GG lub Discordzie :paws
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Hejo!
W terminie 29.01-01.02.2021 będę nieobecna, ponieważ wyjeżdżam :dryad
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jestem przeciążona obowiązkami. Nie wiem w co ręce włożyć. Biorę urlop od dziś 8.02. do 14.02 włącznie. W tym czasie nie będę odpisywać na PW, nie złapiecie mnie też na GG, a discord będę używać tylko do pracy - marne szanse, że dopisze tam prywatnie, czy forumowo. Jeśli napiszecie jakiś artykuł, to śmiało można wysyłać na mail, tam akurat mam bazę wszelkich teksów, więc nie ma problemu. Na PW i inne wiadomości odpiszę, jak wrócę. Trzymajcie się :usciski I :nahydre

(Jedyne czego się spodziewajcie, to, że w tygodniu wpadną emotki okolicznościowe na Walentynki)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Sesja już za mną. A przynajmniej taką mam nadzieję, bo czekam na ostatnie wiadomości od wykładowców, jednak dodatkowo doszedł mi krótki wyjazd + wizja powrotu do pracy między 22.02 a 05.03 dlatego moge być nieobecny lub "w kratkę" do końca lutego. Postaram się jednak poodpisywać w wątkach :)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niestety muszę przedłużyć swoją nieobecność jeszcze przynajmniej o tydzień. To nie jest tak, że nie wiem co dzieje się na Granicy, bo monitoruję na bieżąco, czy nie ma jakiś KP do sprawdzenia, czy PW. Po prostu nie razie nie odpiszę na posty, ale po moim powrocie powinniście dostać mnóstwo nowych rzeczy w grymuarze nad którymi pracuję powoli i w spokoju. Nie zapomniałam o Granicy, nie bójcie się, tylko muszę jeszcze odetchnąć przez odcięcie się od internetu i mediów - częściowe odcięcie (ograniczenie). Ciao :iloveyou
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Nuka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 131
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Szlachcic , Najemnik , Wojownik
Kontakt:

Post autor: Nuka »

Oficjalnie tu napiszę zatem. Mimo że semestr się zaczął, to nie mam dużo do roboty, ale za to twórcze myślenie mi trochę podupadło. Ogólnie czuję się dobrze, ale chcę sobie zrobić przerwę od myślenia nad postami etc., więc ogłaszam około dwutygodniową nieobecność. Jeżeli coś, to jestem dostępna na komunikatorach.
Trzymajcie się cieplutko i do usłyszenia <3 :wydra
Awatar użytkownika
Kana
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Kana »

Przez jakiś czas będę miała utrudniony dostęp do mojego laptopa - na forum będę wchodzić, ale rzadziej będzie można złapać mnie na GG - w razie czego piszcie PW lub łapcie mnie na discordzie x3
Pegazy:
Kaprys, Dzika
,,Ma pani na coś alergię?
- Na głównych bohaterów." (Dzięki Conan!)

Dobra Kana, Gustowne przebranko, Młoda panna Trisk de Leu
"I niech Wam Kosmos sprzyja!" (Ponowne dzięki Conan!)
"Pewnego dnia będzie coś, ale nie wiem co. ~ Kana 2018" (Yao)
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Zbliża mi sie deadline oddania pracy licencjackiej więc troche zawieszam postowanie i malowanie aur do 20.04 albo 22 bo gdzieś tam mam tez jakies zaliczenie ale potem będzie ostre postowanko~
Może się zdarzyć ze jeden post/aura jeszcze w tym okresie wpadnie bo teraz święta, chwilka oddechu ale nic nie obiecuje :wojenka

EDIT 17.04:

jednak do 25.04, przesunął mi sie deadline
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Długo się wymykałam pandemii, ale niestety i mnie rozłożyło. Więc chociaż utknęłam w domu, to choróbsko nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie i mogę mieć poślizgi z postami. Wybaczcie :serce
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Przepraszam wszystkich współpiszących, którzy czekają na moje odpisy już tak długo, niestety nie jestem w stanie w tym momencie poświęcać czas dla Granicy. Mam nadzieję, że to nie będzie długo trwać, ale moja nieobecność się przedłuży. Niestety nie daję rady :<
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Nie będzie nas z Niarką przez kilka dni.

Obrazek
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Z covida się wyplątałam i żyję, ale wskutek innych dolegliwości nie będzie mnie jeszcze kilka dni. Proszę moich współwątkowiczów o cierpliwość, niedługo oddam posty :serce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości