Zakurzona BibliotekaPlanowany konkurs graficzny

Twórczość Własna i Archiwum: W tym miejscu można się podzielić z resztą swoimi dziełami - opowiadaniami, poezją, rysunkiem oraz poczytać stare nieaktywne już tematy.
Wielkie regały, z półkami uginającymi się od ciężkich tomiszczy, ciągną się kilometrami w wielkiej bibliotece. Zgromadzona tu przez eony wiedza stała się źródłem pożądania każdego maga żyjącego na przestrzeni wieków.
Zablokowany

Czy wziąłbyś udział w konkursie graficznym?

Tak, chętnie wezmę udział.
11
61%
To nie dla mnie.
7
39%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Planowany konkurs graficzny

Post autor: Meridion »

Hej :)

Ogłoszenie wyników naszego konkursu literackiego zbliża się, a my tymczasem planujemy kolejny konkurs. Tym razem graficzny (aczkolwiek istnieje możliwość iż drugi konkurs literacki będzie przebiegał równolegle do niego). Zanim jednak z nim wystartujemy chcieliśmy się upewnić czy znajdą się chętni na niego (wypełnij ankietę).

Na chwilę obecną pomysł na tematykę przedstawia się następująco: będzie to grafika jednego z miejsc Allaranii lub ważniejszej postaci z naszego świata (nie może to być postać gracza ani jego przyjaciel). Technika wykonania dowolna.

Jeśli znajdą się chętni ustalimy czas trwania konkursu, szczegółowy regulamin, oraz oczywiście nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca ;)
Awatar użytkownika
Comeda
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 113
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje:

Post autor: Comeda »

Tak, w przeciwieństwie do konkursu literackiego, graficzny zdecydowanie bardziej mi odpowiada. Dołączę jednak głównie ze względu na samą atrakcję, nie chęć zdobycia nagrody.
Możesz mnie zapisać.
Awatar użytkownika
Gardenia
Zsyłający Sny
Posty: 348
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Maie
Profesje: Mag , Szpieg , Badacz
Kontakt:

Post autor: Gardenia »

Mnie też. :}
Ostatni raz coś rysowałam tak dawno, że cho cho. Czas odkurzyć kredki.
Jakaż to otchłań nieb odległa. Ogień w źrenicach twych zażegła?
Czyje to skrzydła, czyje dłonie. Wznieciły to, co w tobie płonie?
(X)
Awatar użytkownika
Felid
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Felid »

Digital, czy tradycyjny? Tradycyjny jak zgłosić, gdy nie każdy ma skaner dobry?
You are only human...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mesmer
Szukający Snów
Posty: 185
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Upiór
Profesje: Mag , Alchemik , Zielarz
Kontakt:

Post autor: Mesmer »

Ja w ogóle skanera nie posiadam dlatego pewnie skorzystam z oferty kafejek internetowych, w których taki sprzęt zwykle mają. Kilkadziesiąt groszy za stronę A4 to nie dramat.
Fear and ignorance are good business.
Strach i zabobon to dobry interes.
(X)
Awatar użytkownika
Comeda
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 113
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje:

Post autor: Comeda »

Jeśli będziecie tworzyć stylem tradycyjnym, macie również przed sobą możliwość zrobienia odręcznego, precyzyjnego zdjęcia swej twórczości, a następnie edytowaniu go w Gimpie/Photoshopie. W końcu technika zrobienia dowolna, więc myślę że nie będzie problemu w połączeniu tych dwóch styli.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Felid pisze:Digital, czy tradycyjny? Tradycyjny jak zgłosić, gdy nie każdy ma skaner dobry?
Jak już było wspomniane, technika wykonania dowolna więc może być i taki i taki. Co do tradycyjnych to nie musi to być super szczególny skan. Zwykłe, cyfrowe zdjęcie wystarczy - będziemy się starać by to nie rzutowało na nasz oceny pracy ;) W ostateczności można przysłać pracę do nas... ale nie gwarantujmy że wróci z powrotem :P

No i tak jak Mesmer napisał, można zawsze skorzystać z jakiegoś punktu ksero czy kafejki internetowej. Zrobienie skanu jednej strony nie kosztuje zbyt wiele.

Ktoś pytał mnie również o możliwość wzięcia udziału w konkursie zdjęciem. Początkowo byłem nawet przychylny takiej opcji, jednak po konsultacjach doszliśmy do wniosku iż takie prace nie będą przyjmowane. O ile cenimy sobie fotografów i trudną sztukę robienia zdjęć, to jednak ten konkurs dotyczy krain fantasy i ta działalność twórcza niezbyt dobrze się tu wpisuje,
Awatar użytkownika
Kirieth
Błądzący na granicy światów
Posty: 15
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kirieth »

To i ja chętnie wezmę udział.
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Ja, jeśli tylko akurat będę miała trochę czasu, to też.
Awatar użytkownika
Aileen
Kroczący w Snach
Posty: 224
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Ranga: [img]http://img263.imageshack.us/img263/7033/moderatorgfl.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Aileen »

Ja także wzięłabym udział, ale oczywiście, jeśli starczy mi czasu :)
Dona mihi vitam, iuventutem meam respice!
Awatar użytkownika
Mesmer
Szukający Snów
Posty: 185
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Upiór
Profesje: Mag , Alchemik , Zielarz
Kontakt:

Post autor: Mesmer »

Mam pytanie, co to konkretnie znaczy "ważniejszej postaci z naszego świata". Po czym poznam, że ktoś jest ważny dla wymagań konkursu a ktoś inny nie?
Fear and ignorance are good business.
Strach i zabobon to dobry interes.
(X)
Zablokowany

Wróć do „Zakurzona Biblioteka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości